Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi nemamo tim. Nemamo vodju na terenu. Nemamo trenera. Meni postaje muka od svake naše utakmice, jer izgledamo sve gore.

    Comment


    • Alimpije sam ako ne da otkaz onda on obraz nema

      Comment


      • Nadam se da ima sanse da se dogovore sa Radonjom. Mislim da bi povratka bio prava stvar i za nas i za njega.

        Mada kontam da su Radonji porasli apetiti pa nismo mogli da ga platimo. Mozda sad malo spusti cenu jer dugo ne radi.

        edit: I Alimpije nije ama bas nista kriv. Kriv je Covic koji u EL sezonu ulazi sa pocetnikom. Da razumem da nemamo para za vrhunske trenere al smo sigurno imali za mnogo dokazanije od ALimpijevica. Sulud potez.
        Last edited by kattamaran; 23-02-18, 21:28.

        Comment


        • Covicu mars iz Zvezde, govno iskompleksirano i sujetno!!

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Covicu mars iz Zvezde, govno iskompleksirano i sujetno!!
            Jeste Covic najkrivlji za trenutni raspad al mars iz kluba? Gde smo bili pre Covica?

            Comment


            • Možda Al ne zna mnogo košarke, ali zato zviždi igračima kao kučićima.

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by kattamaran View Post
                  Jeste Covic najkrivlji za trenutni raspad al mars iz kluba? Gde smo bili pre Covica?
                  stvarno... ovaj transparent je bas vrhunski

                  dole Nebojsa Ilic.

                  Comment


                  • Alimpijevic: ne znam sta nije u redu, part 2?

                    Comment


                    • Feldin moze da pomisli da krene u levu stranu na prodor ali ne i da to uradi, moze da sutne za tri, ne i da pogodi!
                      Last edited by Svarog; 23-02-18, 21:38.

                      Comment


                      • Originally posted by kattamaran View Post
                        Jeste Covic najkrivlji za trenutni raspad al mars iz kluba? Gde smo bili pre Covica?
                        Bolje da ti ne odgovaram jer se velika vecina foruma nece sloziti sa mnom, a ja ne bih da brkam u oko vecini ovde, a i mrzi me da ulazim u dubiozu.. Popio sam malo
                        Elem, da ja sam protiv Covica od kad je oterao Radonju

                        Comment


                        • Daj bar put u Bamberg da iskoristimo da ostavimo Alimpija tamo a da povedemo Trinkijerija za BG

                          Comment


                          • Stvar je prosta. Kada trener ne drži dizgine ekipe, igrači ne osećaju odgovornost u igri. Rezultat je da svako radi po svom ćefu i ubeđenju, a krajnji rezultat je sveopšte rasulo.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                              Daj bar put u Bamberg da iskoristimo da ostavimo Alimpija tamo a da povedemo Trinkijerija za BG
                              Pa da izbije treci svetski rat? Pobili bi nas kada bi im ostavili kouc al-a

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Elem, da ja sam protiv Covica od kad je oterao Radonju
                                Nikad ne bih pogodio.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X