Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ima dosta ljudi koji kupe sezonsku i ne idu..itd..
    A ima i nas koji sezonsku koristimo maksimalno

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      A ima i nas koji sezonsku koristimo maksimalno
      Naravno, ovakve utakmice, protiv ovakvih protivnika su najveći motiv za kupovinu sezonskih karata. [emoji4]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Naravno, ovakve utakmice, protiv ovakvih protivnika su najveći motiv za kupovinu sezonskih karata. [emoji4]
        Ima i toga ali i sjajan je osećaj biti "sezonac" .Bar meni... mada je bilo puno utakmica ovih godina kad su karte odlazile za 15 min .Tada je bilo ono "sezonska zakon"
        Last edited by Samo Zvezda; 30-03-18, 12:12.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Karte se vise dele nego sto se prodaju..Izliv emocija na RSB-u...

          Ajde pre nego sto lupis ovakvo nesto slobodno me pitaj u pp o cemu se radi. Ne poklanja RSB karte vec ima par ljudi koji su kupili karte( iz DID) i hoce ljudima koji su zainterosovani a nisu dobrog materijalnog stanja da im pokloni karte. Studentima, djacima, momak da povede devojku. U pitanju je 10 pojedinacnih karata koji su vec kupljeni. Ljudi se javljaju u inbox jer ih je verovatno sramota da javno zatraze da im se poklone karte, mnogo im je 1000 dinara.

          Ako mislis da ce 10 karata bitno da utice na posetu danas onda ok, ali pljujes po svemu sto ima nesto pozitivno da neko dodje na utakmicu ili smatras da je bolje da niko ne dodje. Da li u tome vidis neku pobedu sto danas ljudi ne zele da dodju ili nemaju para da dodju,. Ispada da je Mornar atraktivniji protivnik od Reala ili sto ce biti besplatan ulaz. A sta ako klub odluci da prodaje karte u Ponedeljak, da li to znaci da klub ima podrsku navijaca samo ako je besplatno???Da ovaj klub i tim ne zasluzuju da ih iko gleda sem ako je besplatno?

          Comment


          • Dobro mozda sam preterao...Delovalo je kao da se dele, a nisam za to vec da svako plati sto i jeste slucaj.Onda se izvinjavam...
            Nisam nista pljuvao ako dobro procitas...Ako ce ovaj nedolazak navijaca da upravu malo zapita sta i kako onda jesam za to, mada je skroz nebitno moje misljenje...
            Valjda su navijaci ti koji ti govore da li je nesto dobro ili ne...a ne da im se govori ako neces da dodjes ne moras....i da njihovo misljenje nije bitno...itd..sto je direktno rekao vise puta NC...CZ je iznad svih it u nema diskusije...Nisamda se navijaci mesaju treneru, ali upravi svakako i oni moraju sve to da slusaju...

            Nema potrebe da napadas svaki moj post
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Dobro mozda sam preterao...Delovalo je kao da se dele, a nisam za to vec da svako plati sto i jeste slucaj.Onda se izvinjavam...
              Nisam nista pljuvao ako dobro procitas...Ako ce ovaj nedolazak navijaca da upravu malo zapita sta i kako onda jesam za to, mada je skroz nebitno moje misljenje...
              Valjda su navijaci ti koji ti govore da li je nesto dobro ili ne...a ne da im se govori ako neces da dodjes ne moras....i da njihovo misljenje nije bitno...itd..sto je direktno rekao vise puta NC...CZ je iznad svih it u nema diskusije...Nisamda se navijaci mesaju treneru, ali upravi svakako i oni moraju sve to da slusaju...

              Nema potrebe da napadas svaki moj post
              Mnogo si se opustio dok sam bio odsutan

              Ja znam kako to izgleda sa strane ali ispada kao da je Rsb dobio karte da deli po forumu a onda onaj sto je kupio karte da ucini dobro delo nekome koji bi da dodje a objektivno nema da sebi to priusti ispada budala sto je uopste i kupio kartu ako ce vec neko to da deli.

              Podrske od strane navijaca u ovoj sezoni nijednom nije bila 100 % pocevsi od Barselone pa sve do Pao kada smo imali 7/9 rezultat i ni tada nije bio pun Pionir. Da li smo i tada tankovali El mozda, da li smo tu utakmicu izgubili na kraju utakmice ili je sve bolela k...a kao sto sada izgleda.

              Podrska je izostala iz mnogo razloga opravdanih ili ne to cemo a mislim da smo se ovde dogovorili da raspravaljamo na kraju. Dok traje ovo sto traje bi stvarno svako od nas mogao da ako vec ne zeli da pozove svakoga ovde da poseti Pionir veceras ili u ponedeljak da i ne odvraca ljude iz te hale jer ne vidim poentu da javno se raduje sto nece biti pun Pionir veceras, kada nijednom u El nije ni bila ove sezone.

              Comment


              • Пошто је предзадње коло Евролиге, која нам је ове године резултатски у другом плану и требала је да послужи за стварање новог тима, ред је да полако сабирамо утиске, како смо је искористили.

                На крају сезоне Перо се пензионише, Рочести, Фелдин, Омић и Лесор вероватно иду, за Бјелицу ћемо видети, Дангуби истиче уговор, за Ениса ћемо исто видети, на Јовановића тренер не рачуна.
                Остаје Давидовац, који се најбоље показао, Јанкела, Добрић и Лазић.По мом скромном мишљењу потпуно промашена сезона.

                Comment


                • Najvise ima onih koji dodju samo kada je ulaz besplatan.

                  Comment


                  • Originally posted by Дијаз View Post
                    Пошто је предзадње коло Евролиге, која нам је ове године резултатски у другом плану и требала је да послужи за стварање новог тима, ред је да полако сабирамо утиске, како смо је искористили.

                    На крају сезоне Перо се пензионише, Рочести, Фелдин, Омић и Лесор вероватно иду, за Бјелицу ћемо видети, Дангуби истиче уговор, за Ениса ћемо исто видети, на Јовановића тренер не рачуна.
                    Остаје Давидовац, који се најбоље показао, Јанкела, Добрић и Лазић.По мом скромном мишљењу потпуно промашена сезона.

                    Navedi mi samo jednu godinu kada je nama izmedju dve sezone ostalo u vise od 6 igraca iz prethodne sezone. Pa to sem CSKA, Fenera,Reala i eventualno Olmipijakosa nijednom timu to ne podje za rukom.

                    Lessor moze da ide uz obestecenje, steta sto zimus nije otisao za 800 k u Himki a ponuda je bila na stolu ali ima ugovor na jos dve godine tako da nemojte misliti da ta cifra opet nece biti na leto za prvog ofanzivnog skakaca El sa 23 godine. To sto se vecini navijaca ne svidja je drugi par cipela.
                    Feldin ima ugovor i za sledecu sezonu , pitanje da li cemo se rastati ili ga ostaviti da odradi ugovor koji ce iznositi 450 k
                    Rochesti, nije doveden da zavrsi karijeru kod nas, hoce da ostane ali naravno pod uslovima koje obe strane dogovore, ali nikada se nije zadrzao duze od jedne sezone ni u jednom klubu.
                    Dangubic, 4 godine kod nas, usao bi u petu godinu , da se molimo Bogu da ga zdravlje posluzi i da ga San Antonio pokupi, trening kompenzacija je vidjena, u suprotnom ili novi ugovor ili odlazak bez banke.
                    Enis, Davidovac, Dobric, Lazic, Jankovic, Jovanovic, Lazarevic, Radanov,Simanic, Apic, Lessort, Feldin (ovo su igraci pod ugovorom i za sledecu sezonu) to je ukupno 12 igraca........ druga je stvar sto bi svako voleo umesto ovih 12 da su tu jos i Uertel, De Colo, i Wanamaker i da sve ove koji nisu po volji vecine se raskinu ugovori i da dovede ponovo novih 11 po ukusima forumasa.

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Остаје Давидовац, који се најбоље показао, Јанкела, Добрић и Лазић.По мом скромном мишљењу потпуно промашена сезона.
                      Dodao bih ovim imenima Lesora i Jovanovića, a Lazu bih pustio da se unovči, nasuprot uvreženom mišljenju mislim da bi on mogao da nađe finansijski isplativiji aranžman u inostranstvu i zasluzio ga je. Uz to bih priključio timu Radanova i gledao da dovedem Bitadzea, za početak.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Dodao bih ovim imenima Lesora i Jovanovića, a Lazu bih pustio da se unovči, nasuprot uvreženom mišljenju mislim da bi on mogao da nađe finansijski isplativiji aranžman u inostranstvu i zasluzio ga je. Uz to bih priključio timu Radanova i gledao da dovedem Bitadzea, za početak.
                        Laza ima kod nas, po mojoj proceni oko 250k a te pare moze samo da sanja, pogotovo posle ovakve sezone.. On se bukvalno raspada cele sezone.. Vise je stete nanosio ekipi nego sto je doprinosio. Ako se u svom klubu raspada, gde se najbolje oseca, kakvih razmera bi bio taj raspad u inostranstvu gde ne bi imali toliko razumevanja za njega.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Navedi mi samo jednu godinu kada je nama izmedju dve sezone ostalo u vise od 6 igraca iz prethodne sezone. Pa to sem CSKA, Fenera,Reala i eventualno Olmipijakosa nijednom timu to ne podje za rukom.

                          Lessor moze da ide uz obestecenje, steta sto zimus nije otisao za 800 k u Himki a ponuda je bila na stolu ali ima ugovor na jos dve godine tako da nemojte misliti da ta cifra opet nece biti na leto za prvog ofanzivnog skakaca El sa 23 godine. To sto se vecini navijaca ne svidja je drugi par cipela.
                          Feldin ima ugovor i za sledecu sezonu , pitanje da li cemo se rastati ili ga ostaviti da odradi ugovor koji ce iznositi 450 k
                          Rochesti, nije doveden da zavrsi karijeru kod nas, hoce da ostane ali naravno pod uslovima koje obe strane dogovore, ali nikada se nije zadrzao duze od jedne sezone ni u jednom klubu.
                          Dangubic, 4 godine kod nas, usao bi u petu godinu , da se molimo Bogu da ga zdravlje posluzi i da ga San Antonio pokupi, trening kompenzacija je vidjena, u suprotnom ili novi ugovor ili odlazak bez banke.
                          Enis, Davidovac, Dobric, Lazic, Jankovic, Jovanovic, Lazarevic, Radanov,Simanic, Apic, Lessort, Feldin (ovo su igraci pod ugovorom i za sledecu sezonu) to je ukupno 12 igraca........ druga je stvar sto bi svako voleo umesto ovih 12 da su tu jos i Uertel, De Colo, i Wanamaker i da sve ove koji nisu po volji vecine se raskinu ugovori i da dovede ponovo novih 11 po ukusima forumasa.
                          Prvim pasusom osuđuješ sadašnjeg trenera jer zaboga nije ništa novo da svake godine imamo novih 5-6 igrača.
                          Roster koji si naveo je upitan i za ABA ligu, Apić nema kapacitet da se bori sa EL aždajama, da ne idem pojedinačno ovaj roster je za poziciju od 3-4 mesta u ABA ligi i nadam se da neće tako izgledati.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Lazarević, Apić i Simanić apsolutno nemaju šta da traže u bilo kom evroligašu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Dobro, te akcije su pozitivne..Sta vise nemam problema da u njima i ucestvujem..Lepo je to i da bude kad bude i kad ne bude ljudi....

                              Mornar sam gledao do kraja i zivci su mi otisli skroz, ne znam zasto..Koliko sam pozitivno reagovao sa serijom sa Dulom, ovde sam negativno skroz...bas me uvatilo neko stiskanje u grudima...odmah na svez vazdug izasao i dosao sebi...Jos samo EL gledam,zbog zdravlja...

                              Moramo videti u kom pravcu cemo ici, ne moze mlad i neiskusan trener da ne idem dalje da vodi ovaj klub...da izbaci mlade igrace i prati rezultat...Nisam pametan ali toje srz..sledece godine bi morali da izaberemo kvalitetnog trenera i to je sustina...U nasem slucaju je trener extremno bitan ali pak ako budemo imali brdo love onda mozemo kompezovati...

                              Sad jeste najbitniije da osvojimo ABA ligu ali probleme ne treba baciti pod tepih...vec ih resavati bez obzira osvojili ili ako to ne uradimo itd...

                              Sve manje je kvalitetnih domacih igraca i tesko cemo se vratiti u skorije vreme na 9 domacih igraca u rotaciji, zato kazem da ugovor Bjelice nije bacanje para, to je dusha tima koliko god nekom to bilo smesno..prosto baza domacih igraca mora postojati..kao sto je to stvorio Zalgiris u zadnjim godinama..malo mladih, malo iskusnih i moze to biti dobro, ali tu mora biti trener koji ce to posloziti...ekipa kao sto je Zalgiris da nema to sve sto sam naveo ne bi bila u 8 nikad...mora se vise ulagati novca, to je sustina..to je zadatak kluba pa i navijaca...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Prvim pasusom osuđuješ sadašnjeg trenera jer zaboga nije ništa novo da svake godine imamo novih 5-6 igrača.
                                Roster koji si naveo je upitan i za ABA ligu, Apić nema kapacitet da se bori sa EL aždajama, da ne idem pojedinačno ovaj roster je za poziciju od 3-4 mesta u ABA ligi i nadam se da neće tako izgledati.
                                Ja samo navodim cinjenice da smo svake godine pocinjali pripreme sa maximum 6 igraca iz prethodne sezone.
                                Ja nigde nisam napisao da ce Apic biti u 12, kao sto nije bio ni ove sezone sem u par utakmica, vise sam napisao da necemo 1 avgusta poceti samo sa 4 igraca kao sto je kolega napisao.Teoretski moze i to da se desi a da se raskinu, prodaju ili sta vec bude na kraju sezone sa igracima koji su sada pod ugovorima.
                                Da li pomenuti igraci mogu da iznesu i ABA ligu, pa mislim da su predvidjanja krajem septembra ista bila i za sadasnjeg trenera i ovog tima na drustvenim mrezama da cemo biti negde oko treceg mesta u Aba ligi i da svaka pobeda u El ce biti u rangu osvajanja El.
                                Da vidimo prvo koju cemo ligu igrati a topic prelazni rok neka bude pod kljucem barem do juna.

                                Comment

                                Working...
                                X