Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • Nema Dabe , pa da napišem ovde da je sinoćnih 106 poena , najveći broj koji je KKCZ dala u EL .

    Raduje pristup utakmici pred najvažniji period koji sledi . Po reakcijama igrača na terenu i na klupi , deluje da onaj "razgovor" u svlačionici daje očekivane rezultate.

    Dobro je što smo dobili i prvo pol , iako smo dali samo dve trojke a primili 10 . Kad se i nama otvorio šut , razneli smo ih.

    Sramna poseta , bez obzira na objašnjenja , ali odlična atmosfera od nas koji smo bili u Pioniru ...uradili smo što smo mogli . Još ima vremena da ljudi prestanu sa traženjem razloga za ne dolazak ...prva prilika je već u nedelju.

    Dobrićev smeč i Milkova rampa i akcija Roča i Lesorta posle toga , najlepši potezi utakmice .

    Baš loša vest je ovo oko Dangine povrede . Bar da bude spreman za finale PO
    Last edited by Samo Zvezda; 16-03-18, 09:53.

    Comment


    • Sto se tice Covicevog ega, nisam siguran da ostali predsednici imaju nesto manji....to je prosto nesto sto ide uz tu funkciju, samo se to kod Covica vise vidi jer je kontroverzniji i voli da se pojavljuje u javnosti.

      Comment


      • Lesort je odigrao jednu fantasticnu utakmicu. Kakvo je on veliko dete. Kada bi nekako mogao da mu ovakve utakmice postanu konstanta(a sposoban je za jos vise od ovoga). Ukoliko kojim cudom ostane sledece godine mislim da ce biti daleko bolji, prvi centar u pravom smislu.
        Feldin, kada mu je stalo, em sto je u stanju da bukvalno zatrpa bilo koga, sasvim fino igra i na drugoj strani terena. Odlicna partija.
        106 poena dati prvaku Spanije nije nesto sto se desava stalno.
        Dobra timska igra, prve 3 cetvrtine smo odlicno izgledali. Poslednja cetvrtina meni se nije dopala iako je ugodna za gledati. Lepo je dok upadaju frizideri
        Cak ni odbrana nije toliko losa bila. Ne postoji tim koji moze da brani sve. Moras se sa necim kockati

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Sto se tice Covicevog ega, nisam siguran da ostali predsednici imaju nesto manji....to je prosto nesto sto ide uz tu funkciju, samo se to kod Covica vise vidi jer je kontroverzniji i voli da se pojavljuje u javnosti.
          Ego ima i onaj sto radi u trafici, tako da ljudi preteruju sa proseravanjem oko ega.

          Comment


          • Originally posted by Shumey View Post
            ^ #Martinez

            Mislim da se svesno odlucivalo da, ako vec pukne odbrana, da pukne tako da on ostane sam - da se ne lazemo, niko nije ocekivao da on moze da pogodi 5 trojki
            Da, ali je i onaj pokušaj alley-up ušao kao šut od table (da li je i to Rafa poslao), tako da kada su to promenili bilo je bolje.
            Lesor je celu tekmu bio na ivici da preseče loptu, volim da vidim tu energiju (neko će reći neartikulisan ali dečko uvek igra sa100% i nikad "sa kočnicom").
            Last edited by nebitan; 16-03-18, 10:05.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Shumey View Post
              ^ #Martinez

              Mislim da se svesno odlucivalo da, ako vec pukne odbrana, da pukne tako da on ostane sam - da se ne lazemo, niko nije ocekivao da on moze da pogodi 5 trojki
              To je i Radonja radio sa Tejlorom iz Reala i Gabrijelom iz Pao

              Comment


              • Martinez je jedan od boljih sutera za tri u Valensji a i u EL..Pricati da je taktika da sutira sam, je ono..besmisleno...covek ima 40% u EL i 49% u Spaniji..jedini tu ispod proseka je Tomas..u sutu za tri poena..Njima se igra zadnjih godina bazira na sutu za tri poena...plus su bili bez dva prva pleja i prvim krilom tima..kao i mi bez Dange...

                Bez zezanja Martinez jedino sto ima u igri jeste sut za tri poena, meni je vise bio smesan Vidoreta sto je stavio Martineza na Rocestog..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Meni je Dubljevic enigma ...mnogo losiji nego sto se ocekivalo ...

                  Comment


                  • Cek koliko se dalo galati onomad u produzecima? Jel se racuna i ta utakmica? Msm zato sto su bili produzeci?

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      Cek koliko se dalo galati onomad u produzecima? Jel se racuna i ta utakmica? Msm zato sto su bili produzeci?
                      Manje ...103

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Manje ...103
                        Kad si vec pomenuo, da kazemo da smo i po indeksu korisnosti oborili rekord 123
                        Zanimljivo je da je Makabi prvi sto ce tice poena 123 indeks korisnosti 175
                        Last edited by Manda77; 16-03-18, 15:19.

                        Comment


                        • Dubljevic je pogresio sto je ostao u Valensiji ako je mogao otic...Zasicenost jednostavno...Meni se takvi igraci ne svidjaju previse...Solidan sut, solidna tehnika, ne neki skok...sta znam...Trebao je naci novi tim i da nadje novemotive...Uzeo je titulu i tu je trebalo da bude kraj price..Protiv nas je odigrao preko kurca koliko sam ga primetio...

                          Cak je i Plajs imao vise zelje, zara..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kako bih voleo da vidim radonju kako radi sa plajsom i dubljevicem

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Iam potencijala za negu Igokeu, on nije ono sto nam treba. Bjelica ako pristane da igra za 150k npr to bi bio top dogovor. Ljudi da se ne zezamo, zameni njih dvoje ove sezone i bice ti sve jasno...[B]Iskustvo naseg Bjelice se ne moze kupiti tako lako...Da igrao kao ove sezone, to bi bio top transfer da se ne lazemo ovde...
                              Bjelica na 4 je i razlog zasto toliko poena primamo od svakoga ko pozeli da nam probije odbranu. Ne interesuju me njegove brojke, interesuje me da li klub moze da parira jacim i bogatijim klubovima. Eventualno da bude neka nebitna opcija na 4 ili 5, nesto kao Antic ove sezone (druga je stvar sto je nama Antic jedini koji je drzao odbranu u evroligi ).

                              Originally posted by Gudura View Post
                              Analizirao sam malo rezultate, i dosao do zaklucka da nas je los start sezone, i trzavice oko nastupa u Areni ili Pioniru, nedostatak publike pre selidbe, smisljeni bojkot sipkasa u poslednjih par utakmica u Areni i skor od 2-7 na pocetku sezone, kostao borbe za play off. Posle toga smo zakljucno sa sinocnom utakmicom pozitivni 9-8, uz 3 pobede u gostima. To govori u prilog tome, da i nismo tako losa ekipa, ili je EL zaista nikad slabija. Mislim da ima i do jednog i do drugog po malo.Tacno je da smo domacinska ekipa, i da mnogo bolje izgledamo kod kuce nego na gostovanju, ali sta tek reci za Pao koji ima budzet od oko 18m i roster koji je u odnosu na nas tiha jeza, trenera koji je stara kuka u EL, a opet ima samo 3 pobede u gostima, i sledi mu grcevita borba za play of, narocito ako veceras budu porazeni u Malagi.
                              Mislim da je napravljena sistemska greska, sto se u EL odustalo od borbe za PO jos na 2/3 sezone, i sto je direktno i indirektno to stavljeno navijacima do znanja, pa otud i podrska koju imamo trenutno. To su i igraci usvojili izgleda, zato na gostovanjima i izgledaju u poslednje vreme kao grupa gradjana, a kuci igraju na inspiraciju, i na zelju da udovolje ovim vernima koji su na tribinama, otud i onolika energija sinoc.
                              Mislim da ukoliko udjemo sledece sezone u EL, treba da se prestane sa pricom - ABA nam je prioritet, i da se igrace bore do zadnjeg kola EL, a ABA ce iz takvog odnosa da dodje sama po sebi, jer ce opet svi na Jadranu imati strahopostovanje kada igraju sa nama, a samim tim ce se i publika vratiti na tribine, jer ipak svaki pravi ljubitelj kosarke voli vise da gleda kako se ekipa "kida" sa Oly-jem, Fenerom, Realom, pa makar bila i porazena, nego da prati kako odvaljujemo od zivota pokojnu Cibonu iili MZT
                              +1000

                              To sam napisao i u svom postu. Alimpijevic je jos i pricao kako ce " tim da se bori dok ima i najmanje sanse", a onda se svako gostovanje iskoristi da se uhvati krivina i ne igra nista. Nismo mi izgubili evroligu sa skorom 2-7, izgubili smo je kada smo imali 7-9 (sada 11-15, pobede protiv prezaljenih Unikahe, Valensije i Armanija kod kuce i tada nezainteresovanog Olimpijakosa takodje kod kuce), kada smo sve vazne meceve pogubili (Baskonija u gostima, Makabi u gostima, Himki kod kuce, plus 3 ubedljiva poraza od otpisanih ekipa u gostima) i sve to nije vazno jer se dobila tada raspadnuta Cedevita (sad su malo bolji).

                              Od tih 7-9 i krece nas raspad sa povremenim pobedama protiv ekipa koje vise nemaju za sta da se bore kod kuce. I Radonjic je imao 5-8, ali je dobio Zalgiris tamo, Baskoniju tamo, Makabi tamo, Fener i PAO kod kuce i ko zna sta bi uradio da Jovic nije pauzirao 1/3 evrolige.

                              Na kraju, vreme je da se prestane sa uporedjivanjem sa drugim ekipama, tim treba da se uporedjuje sa samim sobom i da se trudi da dostigne sto je moguce veci % sopstvenih mogucnosti. Pisao sam, prosle sezone je Bamberg imao i manje pobeda, ali je sa svima igrao egal.

                              Originally posted by Ica View Post
                              Meni je Dubljevic enigma ...mnogo losiji nego sto se ocekivalo ...
                              Pa bio je povredjen, tek se vratio.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • mora se uci sa 100% snage u seriju sa Mornarom i odraditi posao u dve utakmice i sveziji docekati finale ...mislim da se serija BUUD-CED igra sigurno u tri dobijene ....

                                Comment

                                Working...
                                X