Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam pratio na casu, pa ako bi neko mogao da me informise, bio bih veoma zahvalan.
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Ja sam ovu istu priču čuo u oktobru/novembru od pretpostavljam istog forumaša i deluje mi prilično verodostojno. Slobodu u selekciji mogu da očekuju etablirani treneri, većina u najboljem slučaju mogu da sugerišu upravi koji tip igrača žele na kojoj poziciji ili da izaberu nešto od toga što im uprava ponudi. Mada, ne mora da bude to obavezno otežavajući faktor u vođenju tima, pravi primer za to je Saša Obradović koji beleži izvanredne rezultate sa timom koji nije on birao.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ne mogu da verujem da Radonja jos nema klub.. Nadao sam se da ce se posle nekoliko godina u inostranstvu vratiti u klub..
        Koliko vidim Covic je jedina prepreka da Radonja preuzme klub na vise godina i da pocne da se pravi ekipa za f4

        Comment


        • Ovo je moja prepiska sa drugim forumašem ukoliko želi on će sam reći da je on autor i postavio sam uz njegovu dozvolu.
          Što se tiče verodostojnosti, pa čovek ni svom vidu ne sme da veruje 100% jer uvek ima drugi ugao...bolji jasniji...

          Svakako da ovo može uneti malo svetla na problem a i napisao sam da svako od vas treba (i nadam se) da donese svoj sud, kao i da smo većina na forumu onih koji sklapamo mozaik čitajući portale, forume...

          Poenta je da mi volimo Zvezdu ne Čovića, Alimpijevića ili Radonjića a što se tiče odnosa na forumu, poenta je u poštovanju sagovornika i njegovog stava.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ganac ako hoces da napises neki tekst, moras lepo da napises ko je pisao ili ga uzmi kao svoj...

            Neki forumas, on gleda itd....Lep ime i prezime ili nemoj pisati ...

            Ovo je klasicno peglanje Covica i nista vise i mogu vec da zakljucim koji to forumas moze biti...Dobri NC se jedva izvukao iz kandzi sns i zlog trenera Radonje ali sad ide cistim putem..naravno preskocio je dosta toga kao i uvek....

            Evo suzu sam pustio za Covica.. i nije neka tajna da ima cifru za koju hoce da pusti da kazem vlast u CZ..sve stvar interesa ali taj ''izvor'' je ono..smesan..posebno ako mu nestavis ime..

            Ali lepo napisnao nije kvaitetan ali bar ima pasiju ka trenerskom poslu..pa sto malo vise ne napise o odnosima ..mislim zalosni su postali..toliko da je svako gledanje CZ sve mucnije..

            Sto mi je mnogo zao sto moram da te razocaram, a to moze i Ganac da ti potvrdi. Ima malo i pogresnog tajminga u txtu a tice se odlaska i povratka Dejana iz Baskonije tog leta. Dejan je jos bio pod ugovorom i nikako nije mogao tada da potpise novi ugovor jer je vec imao postojeci. Dejan malo hteo da zavara trag kada je dobio poziv iz Beograda sa informacijom gde se nalazi , odgovorio evo me na moru, samo sto u ovom slucaju mislio je da ce u klub pomisliti da je na Jadranskom.
            Cuvena recenica bolje vrabac na ruci nego golub na grani je i nastala posle konferencije kada je dogovoreno da se nastavi sa ispunjavanjem ugovora koji je imao Dejan sa KKCZ.
            Sto se tice odbijanje od plate za telefonski racun, pa stavite sebe u taj polozaj da zeni ili devojci placate troskove mobilnog telefona a ona trosi tu cifru na razgovor sa svalerom i dogovoraju se oko vidjenja i eventualnog odnosa (konotacija odnosa nije bitna u ovom slucaju).


            Vratio sam se drug moj jos prosle nedelje, cak imao i protokolarnu obavezu ispred navijaca ali ajde nisam ja bitan, tu sam za polemiku bez obzira sto ovo nije bas mesto gde su navijaci koji i dalje veruju da mozemo uzeti titulu u aba ligi pozeljni. Sto bi rekli klinci totalno sam out.

            Ali posto ovde ima i forumasi koji bi zeleli neki drugi pravac vodjenja kluba sledece sezone bez obzira natrofeje uzeli ili ne, mislim da ce biti vrlo zadovoljni u kom se to pravcu krece.

            jer ako mogu komsije imati grand production na grudima sledece sezone , zasto mi ne bi u skladu sa postojecom reality politikom u ovoj zemlji napred stavili na dres Zadruga production ili Happy.Bitno su pare i ko ce ih doneti.....

            #stay tuned.
            Last edited by Šarac; 28-03-18, 10:24.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post

              Ali posto ovde ima i forumasi koji bi zeleli neki drugi pravac vodjenja kluba sledece sezone bez obzira natrofeje uzeli ili ne, mislim da ce biti vrlo zadovoljni u kom se to krece.
              #stay tuned.
              Na sta mislis ovde, u kom pravcu ocekujes da se klub krece?

              Comment


              • Sve dok finansiranje i privlačenje sponzora bude stvar političke volje a ne tržišnog interesa i namicale se pare tek toliko da se jedva zadovolji finansijski ferplej EL imaćemo sezone gde je uspeh ne biti poslednji u EL, ili u najboljem slučaju biti topovsko meso u PO EL.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Na sta mislis ovde, u kom pravcu ocekujes da se klub krece?
                  U bržem, jačem i boljem pravcu.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Naravno da sujeta nece dozvoliti, znamo vec kome, da sve ostane na porazu koji su doziveli pred pocetak sezone.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Iz ovog sto postavi Ganac meni najinteresantinji je ovaj deo oko ispostavljanja racuna od strane Covica za ulozeno u Zvezdu[emoji23][emoji23]
                      Nije da nisam ocekivao. Niti ce biti iznenadjenje kada Covic bude odlazio iz Zvezde da sve debelo naplati ili bar pokusa.
                      Svak ko misli da je Covic u Zvezdi zbog ljubavi prema istoj i besplatno razocarace se.
                      Videcemo na kraju koliko Zvezda duguje FMPu odnosno Covicu ???

                      Sve u vezi ovoga je da odes na sajt APR i nadjes UPPR u vezi KK kluba. Tamo sve pise koliko je para od duga koji je klub imao danom otvaranja UPPR i danom zavrsetka koliko je placeno, kompenzirano i u kom iznosu, a mozes i da verujes grobarskom ppr da je obrisan dug od 16 miliona eur gumicom.

                      Sto se tice duga KKCz prema Fmpu, ajde da okrenemo na drugu stranu, ajde ti kao veliki navijac KKCz lepo svoj stan daj na besplatno koriscenje igracima na 7 godina bez nadoknade a ti se iseli iz stana ili najgore ostani i dalje u njemu da zivis a da ti podstanari o svemu odlucuju i imaju prednost u kuhinji, dnevnoj sobi i kupatilu. Eto verujem da bi ti klub bogato nagradio nekim prigodnim poklom i slikom pre neke utakmice i mozda bi i usao u pool sponzora za taj cin ljubavi prema klubu.

                      7 godina sve selekcije KK kluba ( a to nije samo 1 tim koga 95 % navijaca samo interesuje)koriste kapacitete Basketlanda i Fmp u Zelezniku. Od kadeta pa sve do mladjih selekcija i zenskog kosarkaskog kluba. Da li mislis da su i tim objektima 7 godina placa neka struja, grejanje, odrzavanje ili to tek tako dodje neka selekcija i trenira.

                      Gde bi sva ta deca trenirala pa i prvi tim da nije tih hala i da li bi mogla da trenira negde drugo a da ne plati. Da li se secas kkcz pre 2011 (ovo nema veze sa citiranjem Covica) kada su nas izbacivali iz Pionira jer klub nije platio da trenira, ili sam ja pomesao to sa KKP?. Da li se ikada pitao pre 2011 po kojekavim rupama od skolskih sala su ta deca trenirala. Nisi verovatno, i zato nemoj misliti da je 7 godina koriscenje te infraksture tek tako a pri tom KKCZ u svom vlasnistvu ima zgradu na Malom Kalemegdanu u zakupu na 99 godina i nesto kancelarijskog materijala. Da li si ikada cuo da je Covic ili Fmp zabranio KKCz i njihovim selekcijama da treniraju ili smatras da je to obaveza Covica da ustupi svoju infrastrukturu za dzabe. I ako se bavis rekreativno sportom sam izracunaj koliko kosta sat termina u bilo kojoj sali ili balonu, pa to ajde pomnozi na broj dana u godini i vreme provedeno u tim salama koje nase sve selekcije koriste. Pa sve to x 7 punih godina.

                      Nista licno, nego prvo na svom primeru ako si u mogucnosti ustupi besplatno nesto iz ljubavi prema klubu u malom iznosu pre nego sto krenes sa prozivkom za nesto sto je cist komercijalni odnos na mnogo vecem nivou i kako ce neko nekog da zajebe i otme pare. I naravno da je sve to dokumentovano sa papirima u skladu sa zakonom ove drzave, ili smatras da se to radi onako pijacarski pa ce odokotivno da se na kraju rastale drzava i Covic. Jer moram te podsetiti KKCz je udruzenje gradjana citaj drzavni klub.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ovo je moja prepiska sa drugim forumašem ukoliko želi on će sam reći da je on autor i postavio sam uz njegovu dozvolu.
                        Što se tiče verodostojnosti, pa čovek ni svom vidu ne sme da veruje 100% jer uvek ima drugi ugao...bolji jasniji...

                        Svakako da ovo može uneti malo svetla na problem a i napisao sam da svako od vas treba (i nadam se) da donese svoj sud, kao i da smo većina na forumu onih koji sklapamo mozaik čitajući portale, forume...

                        Poenta je da mi volimo Zvezdu ne Čovića, Alimpijevića ili Radonjića a što se tiče odnosa na forumu, poenta je u poštovanju sagovornika i njegovog stava.
                        Изгледа да неки овде више воле Радоњића него Звезду.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Sve u vezi ovoga je da odes na sajt APR i nadjes UPPR u vezi KK kluba. Tamo sve pise koliko je para od duga koji je klub imao danom otvaranja UPPR i danom zavrsetka koliko je placeno, kompenzirano i u kom iznosu, a mozes i da verujes grobarskom ppr da je obrisan dug od 16 miliona eur gumicom.

                          Sto se tice duga KKCz prema Fmpu, ajde da okrenemo na drugu stranu, ajde ti kao veliki navijac KKCz lepo svoj stan daj na besplatno koriscenje igracima na 7 godina bez nadoknade a ti se iseli iz stana ili najgore ostani i dalje u njemu da zivis a da ti podstanari o svemu odlucuju i imaju prednost u kuhinji, dnevnoj sobi i kupatilu. Eto verujem da bi ti klub bogato nagradio nekim prigodnim poklom i slikom pre neke utakmice i mozda bi i usao u pool sponzora za taj cin ljubavi prema klubu.

                          7 godina sve selekcije KK kluba ( a to nije samo 1 tim koga 95 % navijaca samo interesuje)koriste kapacitete Basketlanda i Fmp u Zelezniku. Od kadeta pa sve do mladjih selekcija i zenskog kosarkaskog kluba. Da li mislis da su i tim objektima 7 godina placa neka struja, grejanje, odrzavanje ili to tek tako dodje neka selekcija i trenira.

                          Gde bi sva ta deca trenirala pa i prvi tim da nije tih hala i da li bi mogla da trenira negde drugo a da ne plati. Da li se secas kkcz pre 2011 (ovo nema veze sa citiranjem Covica) kada su nas izbacivali iz Pionira jer klub nije platio da trenira, ili sam ja pomesao to sa KKP?. Da li se ikada pitao pre 2011 po kojekavim rupama od skolskih sala su ta deca trenirala. Nisi verovatno, i zato nemoj misliti da je 7 godina koriscenje te infraksture tek tako a pri tom KKCZ u svom vlasnistvu ima zgradu na Malom Kalemegdanu u zakupu na 99 godina i nesto kancelarijskog materijala. Da li si ikada cuo da je Covic ili Fmp zabranio KKCz i njihovim selekcijama da treniraju ili smatras da je to obaveza Covica da ustupi svoju infrastrukturu za dzabe. I ako se bavis rekreativno sportom sam izracunaj koliko kosta sat termina u bilo kojoj sali ili balonu, pa to ajde pomnozi na broj dana u godini i vreme provedeno u tim salama koje nase sve selekcije koriste. Pa sve to x 7 punih godina.

                          Nista licno, nego prvo na svom primeru ako si u mogucnosti ustupi besplatno nesto iz ljubavi prema klubu u malom iznosu pre nego sto krenes sa prozivkom za nesto sto je cist komercijalni odnos na mnogo vecem nivou i kako ce neko nekog da zajebe i otme pare. I naravno da je sve to dokumentovano sa papirima u skladu sa zakonom ove drzave, ili smatras da se to radi onako pijacarski pa ce odokotivno da se na kraju rastale drzava i Covic. Jer moram te podsetiti KKCz je udruzenje gradjana citaj drzavni klub.

                          Da ti ja sad kazem iskreno nesto -> mnogo mi se svidja tvoj avatar.
                          Ja sam covek fin i suptilan.

                          Comment


                          • Originally posted by Дијаз View Post
                            Изгледа да неки овде више воле Радоњића него Звезду.
                            taj sam

                            Comment


                            • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                              Da ti ja sad kazem iskreno nesto -> mnogo mi se svidja tvoj avatar.
                              Kada sam se registrovao ovde to sam i napisao, ako vec nemam sta pametno da napisem ili ako vec neko bude imao suprotno misljenje mogu uvek da posvete vreme gledanju u avatar.. WIN WIN.

                              sve je u marketingu

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                com.


                                7 godina sve selekcije KK kluba ( a to nije samo 1 tim koga 95 % navijaca samo interesuje)koriste kapacitete Basketlanda i Fmp u Zelezniku. Od kadeta pa sve do mladjih selekcija i zenskog kosarkaskog kluba. Da li mislis da su i tim objektima 7 godina placa neka struja, grejanje, odrzavanje ili to tek tako dodje neka selekcija i trenira.
                                Samo da dodam da je obeštećenje Megi za Dangubića plaćeno terminima u halama FMP-a .

                                Comment

                                Working...
                                X