Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko zna mozda nas napusta 90 posto, a ne napusta 100 posto.

    Mi smo vec postavili tu magicnu cifru od milion, koja nam se kao isplati da prodamo talentovanog igraca sa dugogodisnjim ugovorom. Ne znam sta da mislim.

    Comment


    • To jedino Zoc placa..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Beli View Post
        Lesor nas 90% napusta na leto.
        Ne moze bolje.

        Comment


        • Ne znam, uvazam sva vasa razmisljanja i stavove. Ali opet jedno prosto pitanje koga bi vi u ovom trenutku umesto Alimpija ? Sve je to jasno kao dan da mi ne licimo na zvezdu kakvu svi zelimo da gledamo i kakvu smo gledali prosle sezone, ali da li je tu Alimpije najveci krivac, to je pitanje.
          Svi znamo da on nije selektirao tim, vrlo moguce da se nije pitao ni oko jednog igraca, u takvim okolnostima sve svaliti na njega je po meni malo bezveze. Nas najveci problem po meni je sto su najstariji i iskusniji igraci projektovani da iznesu celu sezonu, i da oni uvek resavaju i prave razliku od pocetka, sto je bilo nerealno ocekivanje.
          Jasno je da Alimpije njima povladjuje, jer drugacije i ne moze, samo oni mogu da nam donesu aba ligu, bez dobrih partija Roca, Antica, Feldina i Bjelice mi cemo bas tesko do titule u aba. Ai nije realno ocekivati da on sa 30 i kusur godina vaspitava Antica, Bjelicu, Roca i Feldina niti to moze, niti oni u njemu vide autoritet te vrste. On je sa njima izgradio jedan drugarski odnos od poetka to se vidi, ali mislim da drugacije nije ni mogao, samo bi izazvao jos gore stanje.
          Ja cu podrzati Alimpija i ove momke koji su tu do kraja, pa sta bude bude. Takva je situacija da moramo da se skupimo i mi navijaci ali i igraci na terenu maksimalno, nikakve turbulencije sada nam ne bi donele nista dobro uveren sam u to. A na leto bez obzira na rezultat ce turbulencija biti svakako i u timu, a i u celom klubu.
          Last edited by 011; 11-03-18, 15:19.

          Comment


          • I ja mislim da je sada kasno menjati trenera (ko je spomenuo Laktase?). Ako on nije dorastao svom zadatku trebalo je biti smenjen ranije a vec ako nije, onda treba sacekati kraj sezone pa da se podvuce crta.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              I ja mislim da je sada kasno menjati trenera (ko je spomenuo Laktase?). Ako on nije dorastao svom zadatku trebalo je biti smenjen ranije a vec ako nije, onda treba sacekati kraj sezone pa da se podvuce crta.
              Tako ce naravno i biti.
              Samo je dilema dal je Alimpijevic kalibar za Zvezdu i ako osvoji ABA ligu?????

              Comment


              • Izvakana prica sto puta... DR je od govana napravio pitu...klub i atmosfera bila mrtva.....menjao NC tad sistem non stop....ne samo tada....i onda DR dosao i poceo je dobar rad i pare dakako su usle nesto vece....

                E sad, svi krenuli sa tim sistemom kao ZOMBIJI...eno Barsa tap aj trener out..dodje Kari mi skinemo gace kao i Real u kupu..Baskonija...isto,evo sad se bori za f8...Bamberg poceo da igra bolje itd...ima tu jos klubova...

                Ne kontam tu poentu cekaj..sreca svih trenera, ne samo DA, sto su ove nase lige smesne, pa nema tog umora i velikih putovanja...pa ekipe imaju dosta vise snage..kao i u Grckoj skoro, mada je i ona sve jaca..

                Mi smo se ove godine toliko izblamirali u EL..da nekim slucajem ne uzmemo ABA, zatvorili bi EL za klubove odavde...

                Kad neko u Srbiji krene da ti prica o sistemu, pa eto usracu se od te price...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Tako ce naravno i biti.
                  Samo je dilema dal je Alimpijevic kalibar za Zvezdu i ako osvoji ABA ligu?????
                  To zavisi i od ambicija Zvezde. Ali prvo da vidimo sta ce biti u plej ofu i nasta cemo da licimo....ABA liga jos nije osvojena. Znamo definitivno kakav je kalibar ukoliko je ne osvojimo.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Samo je dilema dal je Alimpijevic kalibar za Zvezdu i ako osvoji ABA ligu?????
                    Apsolutno se slazem sa pitanjem / konstatacijom, samo ne znam kako mi to mozemo da znamo.

                    Pretpostavljamo da mu je tim dat vec selektiran, bez ikakvog njegovog ucesca u istom.
                    Dobio je iskusne igrace nad kojima je tesko imati autoritet.
                    Na osnovu Perine izjave: Krivica je samo na nama igračima. Stručni štab je spremio utakmicu odlično, a mi nismo ispunili cilj
                    ja mogu da zakljucim da njih boli ona stvar... ili su bezobrazni... ili su glupi... ili su sve to zajedno. Takodje ne znam sta je Lazicu, koji je vise od par puta ove godine imao neke ispade prema saigracima.
                    Na to se nadovezuje i ona prica da je Al vikao na par momaka (ne ovo sa pretnjom samarima, vec ranije) u smislu, pa sto ne radite ono sto smo vezbali... Naravno da tu trener moze ponesto da uradi, ali sta i koliko????
                    Da li zaista ne zna da postavi i uigra odbranu, ili ovi nece / ne znaju da je igraju? Onda Laza i Danga ispadaju smesni...
                    Da li ima osnova da ih nekako kaznjava? Ako im plate kasne, moze da ih kaznjava koliko hoce. Ima toliko upitnika...

                    Da li on nema pojma (a to se lako vidi) pa ga igraci ne slusaju, ja to ne znam. Cujemo pohvale od nasih velikih trenera; bio trener kola par puta. Stvarno tesko za zakljuciti.

                    Mozda i on mora da se istrpi kao i mladi / neafirmisani igraci.

                    Jedino kako sigurno mozemo znati da li je za KKCZ je da ga ostavimo i sledece godine i da dobije odresene ruke pri (do)selektovanju tima.
                    A to vec mnogo bolje moze da proceni NC nego mi ovde. On je svaki dan sa ekipom i svakako od nasih trenera moze da dobije pravo misljenje o Al-u; ovo poslednje pisem zbog upisa da Zoc, Kari svakako nece da ga pljuju preko medija, vec pricaju lepo.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      To zavisi i od ambicija Zvezde.
                      Zameni ambiciju sa parama...

                      Comment


                      • Vidi Grofe Al je jednostavno mogao da odbije ponudjenu mu funkciju ali ne on je prihvatio da bude nas trener i sad treba da trpi sve uvrede i kritike na ovo sto nas tim igra.
                        Sto se Kap.Lazica tice trener je jedini i iskljucivi krivac za njegovu losu igru to ne tvrdim samo ja nego mnogo strucniji ljudi od mene.

                        Comment


                        • Čitam na ovom, a i na drugim forumima, kako se rutinski piše da Alimpijević nije uticao na selekciju tima.

                          Istine radi, treba podsjetiti da ni jedno od ovosezonskih pojačanja nije potpisano prije nego što je on postao trener. Gledajući po zvaničnom sajtu, Alimpije je, zajedo sa Topom, potpisao 21. jula, a pojačanja su krenula od 28. jula, i to prvo Kešelj (), pa Janković, Jovanović, Radičević, Feldin itd. Naravno, svi, ili većina njih, je ispregovarana prije potpisa trenera, ali Čović je sasvim korektno sačekao trenera da se složi, prije nego što je potpisao igrača. Koliko je realno Alimpijević imao pravo glasa u tim transferima mi ne znamo, i ne treba da znamo. To bi bila spekulacija na nivou tabloidnih tračeva o tome ko koga ne voli u svlačionici. Ono što znamo jeste da Alimpijeviću nije gurnut nikakav vruć krompir u ruke, već sa ovim igračima radi od kad su došli u klub.

                          Ne pišem ovo da bih Alimpijevića prikazao kao neuspješnog trenera (ako osvoji ABA-u on za mene ima rezultat), ali nema mjesta ni prevelikim opravdanjima. Te nije trener kriv što igrači ne igraju kako treba, te nije trener kriv što ima te i te igrače, te mlad je trener, treba neke stvari da nauči itd, itd. Jeste trener uvijek kriv u nekoj mjeri. Ako ga previše opravdavamo neće ni on sam ništa iz svojih grešaka da nauči.

                          Comment


                          • Originally posted by ajkisloba View Post
                            Vidi Grofe Al je jednostavno mogao da odbije ponudjenu mu funkciju ali ne on je prihvatio da bude nas trener i sad treba da trpi sve uvrede i kritike na ovo sto nas tim igra.
                            Sto se Kap.Lazica tice trener je jedini i iskljucivi krivac za njegovu losu igru to ne tvrdim samo ja nego mnogo strucniji ljudi od mene.
                            Covek se bavi tim poslom na nizem nivou. Misli da moze na nivo iznad. Drugi (onaj sto mu je i dao ugovor) takodje to misle... Kako se postaje sef na poslu (osim protekcijom)? Pa dobro radis kao referent, pa te neko primeti, pa se malo jos raspita kakav si, sta o tebi misle kolege, nadredjeni, pa te premeste...
                            Mogao je i Keselj da odbije, ali nije. Trenira, uglavnom ne igra, nesto mu kaplje (ako kaplje). Konforna pozicija penzionera sa lepom penzijom. Mogao je da odbije i Zeljko, ali nije i postao je trenercina. Mnogi su mogli da ne prihvate izazov (u bilo kojoj sferi zivota) i bili bismo daleko zaostaliji nego sto jesmo.
                            Sto se Laze tice, ja sam napisao da ne znam sta se desava, a posto ti znas i drugi koji su strucniji od tebe (kako si napisao), da li mozes da to podelis ovde sa nama? Kako to trener utice negativno na Lazinu igru (samo nemoj molim te da pises o pogresnoj ulozi jer je to prica koja ide uz svakog igraca koji ne pruza ono sto se ocekivalo)?
                            A ako mislis da je krivac zato sto ne forsira igru koja Lazi odgovara, onda ipak zalbe bi trebalo da idu na adresu onog ko je selektovao tim; mada vidim da i tu ima misljenja da je Al ucestvovao (porec NC-a zivog).

                            Comment


                            • Originally posted by quentin View Post
                              Ne pišem ovo da bih Alimpijevića prikazao kao neuspješnog trenera (ako osvoji ABA-u on za mene ima rezultat), ali nema mjesta ni prevelikim opravdanjima.
                              Ni ja ne pisem da bih ga prikazao kao dobrog trenera, vec pisem da ima toliko nepoznatih u ovoj KKCZ jednacini da je bez pravih informacija zaista nemoguce naci tacan odgovor, ili uzrok.

                              Comment


                              • Alimpijevic o trenerskom poslu zna vise od Topica 10x to je fakat! ako alimpijevic ode nama treba iskusan znalac ,El trener sa iskustvom a ne pocetnik na klupi ...Trankijeri je najbolje resenje uz Sasu Obradovica ...njih bi najpre voleo da vidim naa klupi ....kad vec Dejo nece da se vrati(razumljivo)

                                Comment

                                Working...
                                X