Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    Alimpijevic o trenerskom poslu zna vise od Topica 10x to je fakat! ako alimpijevic ode nama treba iskusan znalac ,El trener sa iskustvom a ne pocetnik na klupi ...Trankijeri je najbolje resenje uz Sasu Obradovica ...njih bi najpre voleo da vidim naa klupi ....kad vec Dejo nece da se vrati(razumljivo)
    Ako Alimpijević ode, mislim da nema šanse da ga zamijeni trener tipa Saša Obradović ili Trnikijeri. Em znaju da klub nema para, em sumnjam da im se sarađuje sa Čovićem. U tom slučaju, ne vjerujem da možemo da dobacimo dalje od, recimo, Aleksandra Trifunovića.

    Mada, ako je Čović zaista doveo Alimpija jer misli da će postati pravi trener u perspektivi, siguran sam da će da ga zadrži, taman da ispadnemo od Mornara. Na neki način, to je OK stav.
    Ako ga otpusti na kraju ove sezone (bez obzira na rezultat u ABA), to će značiti da je Alimpije stvarno bio last minute rješenje kad su nas odbili svi ostali koje je pitao.

    Comment


    • Ne bih se zakleo da DR nece da se vrati, ali nek saceka to vec jun...Alimpijevic nije kriv za selekciju igraca, mozda jeste ucestvovo ali on je bio sigurno u cudu kad je dobio Filipa Covica...kad su mu rekli Feldin? DAJ, Antic? DAVAAAAAJ, mislim on je njih gledao na TV-u....

      NC je trebao da uradi prelazno resenje, tipa Svetisla i da ovog sprema za sledecu ili onu tamo godinu....mada mislim licno da nema kvaliteta da bude ni pomocni trener...

      Ipak kako se vodi medijska kampanja ko zna sta je tu sve upleteno...mora da se zna, kad Zoc ode, da mi nemamo trenera koji ce da radi neke dilove sa nama...da se ne lazemo, mogao je uzeti ova dva nasa igraca kao i one iz partizana za duplo manju lovu ali...tu je sve jasno...ako su mu uopste i trebali...

      E sad, mislim da se Covic nece pomeriti za milimetar, zavisi sta navijaci zele..mislim da bi bili svi zadovoljni i da ih ne zanima pravi properitet kluba, svi bi se znojili u Pioniru zauvek, jebe im se za ugodjaje..kad neko za brasno i zejtin trpi sexualno zlostavljanje 4 godine..ovo je ono light varijanta....

      Privatizacija bi resila sve probleme u sportu, i tad bi drzava morala i mogla finansirati na neki nacin najbolje klubove ali tu interesa nema..nama je cudno, sto je drugima normalno...epsku srecu imaju funkcioneri generalno svih nasih klubova, ne mislim samo na kk,i sd crvena zvezda...sto im je narod retko glup...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • To nije ok stav... Pa Covic je menjao trenere kao carape...sad on kao prica o sistemu...smesno realno..ima taj stav da je genijalan,ali na long term nije odrziv i fmp mu je nestao..sad se povampirio da budemo iskreni do kraja...

        Oce neko da mi kaze da je NC pametniji od ljudi iz Brosea,Barse,Valensije,Baskonije...da se nezajebavamo...samo sto oni tamo nemaju dilove...i to je jasno...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ne bih se zakleo da DR nece da se vrati, ali nek saceka to vec jun...Alimpijevic nije kriv za selekciju igraca, mozda jeste ucestvovo ali on je bio sigurno u cudu kad je dobio Filipa Covica...kad su mu rekli Feldin? DAJ, Antic? DAVAAAAAJ, mislim on je njih gledao na TV-u....

          NC je trebao da uradi prelazno resenje, tipa Svetisla i da ovog sprema za sledecu ili onu tamo godinu....mada mislim licno da nema kvaliteta da bude ni pomocni trener...

          Ipak kako se vodi medijska kampanja ko zna sta je tu sve upleteno...mora da se zna, kad Zoc ode, da mi nemamo trenera koji ce da radi neke dilove sa nama...da se ne lazemo, mogao je uzeti ova dva nasa igraca kao i one iz partizana za duplo manju lovu ali...tu je sve jasno...ako su mu uopste i trebali...

          E sad, mislim da se Covic nece pomeriti za milimetar, zavisi sta navijaci zele..mislim da bi bili svi zadovoljni i da ih ne zanima pravi properitet kluba, svi bi se znojili u Pioniru zauvek, jebe im se za ugodjaje..kad neko za brasno i zejtin trpi sexualno zlostavljanje 4 godine..ovo je ono light varijanta....

          Privatizacija bi resila sve probleme u sportu, i tad bi drzava morala i mogla finansirati na neki nacin najbolje klubove ali tu interesa nema..nama je cudno, sto je drugima normalno...epsku srecu imaju funkcioneri generalno svih nasih klubova, ne mislim samo na kk,i sd crvena zvezda...sto im je narod retko glup...
          Ta prica da mladji trener mora da stasava kao pomoci nekom iskusnijem je meni malo bzv. Videli smo primer na sopstvenoj kozi kada je Milivoje Lazic preuzeo ekipu posle Pesica 2012, i videli smo na sta je to licilo. Po meni ako trener ima hrabrosti ali pre svega znanja, treba da preuzme ekipu samostalno, to je najbolja skola i odmah vidi jel sposoban za taj posao ili ne. Vecna nasih velikih i trofejnih trenera je na takav slican nacin pocela, ne svi naravno ima uvek izuzetaka. Jedino je problem da li mi kao zvezda u ovom trenutku mozemo da istrpimo Alimpija, i da li imamo taj luksuz da zrtvujemo neke stvari da bi nam se to kasnije visestruko vratilo.

          Comment


          • Pogledaj prvo CV ostalih EL trenera pa onda kreni da da pises. Nista lose, ali mi srbi smo poznati kako primamo ljude u firme...sa slave ili sa stranke...nema druge...Alimpijevic je produkt svega loseg u ovoj drzavi, nije on neki los lik mozda...ali to je tako..preskace se sve...i onda ova armija botova ga pegla zato i uporedjuje sa DR..

            Nekad me je sramota ljudi, cak i uzivo da ih ne znam pa i preko tastature...pre ili kasnije ce izaci na videlo,...ova doza karme, prosto negde se mora sruciti..kao partizanu...Mene brinu ovi ''verni'' navijaci i pismenost ljudi oko dosta stvari..ovo sto se radi kod nas na najvisem nivou je uzasno...zamisli onda kako je na nizim nivoima..itd..

            To kao kad je Sloba pao, pa ovi kazu ocete opet ovi da se vrate, pa ti padnu, pa ovi istu pricu itd....tako i mi sa onom vec dalekom 2011 godinom...znaci moze samo gore,ako neko ode sa vlasti i kraj svega, propast Srbije i klubova....Extremno mi malo fali da batalim nas sport skroz...mucno i nepotrebno nerviranje...
            Last edited by LosmiSK; 12-03-18, 13:25.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Pogledaj prvo CV ostalih EL trenera pa onda kreni da da pises. Nista lose, ali mi srbi smo poznati kako primamo ljude u firme...sa slave ili sa stranke...nema druge...Alimpijevic je produkt svega loseg u ovoj drzavi, nije on neki los lik mozda...ali to je tako..preskace se sve...i onda ova armija botova ga pegla zato i uporedjuje sa DR..

              Nekad me je sramota ljudi, cak i uzivo da ih ne znam pa i preko tastature...pre ili kasnije ce izaci na videlo,...ova doza karme, prosto negde se mora sruciti..kao partizanu...Mene brinu ovi ''verni'' navijaci i pismenost ljudi oko dosta stvari..ovo sto se radi kod nas na najvisem nivou je uzasno...zamisli onda kako je na nizim nivoima..itd..

              To kao kad je Sloba pao, pa ovi kazu ocete opet ovi da se vrate, pa ti padnu, pa ovi istu pricu itd....tako i mi sa onom vec dalekom 2011 godinom...znaci moze samo gore,ako neko ode sa vlasti i kraj svega, propast Srbije i klubova....Extremno mi malo fali da batalim nas sport skroz...mucno i nepotrebno nerviranje...
              O cemu ti covece pricas, gde ode ? Moja teza je vrlo prosta, smatram da treba i mlade i perspektivne i trenere i igrace baciti u vatru, jer na taj nacin najbrze sazrevaju i uce na sebi i svojm greskama (ili ne uce). I sa tog aspekta podrzavam "guranje" Alimpijevica. Kao i guranje mladih igraca uvek, jer je to po mom misljenju naravno, jedini put nasih klubova u ovom trenutku.

              Ne zelim ni jednog trenutka da branim Alimpijevica za stanje ekipe trenutno, niti da branim Covica na bilo koji nacin. Naravno da je bilo bolje da je ostao Dejan na klupi ili dosao neki iskusniji i kvalitetniji trener od Alimpija, ali kada se sve uzme u obzir u i oko kluba, mozda je Alimpije bio i jedino moguce resenje.

              Comment


              • De su ovi sto podrzavaju trenera i Zvezdu veceras u Pioniru ????
                Prazan Pionir

                Comment


                • Ovaj dangubic opet samo 2 nedelje pauzira? Jel to oni nas zajebavaju malo?

                  Comment


                  • Ovako je nesto bilo potrebno posle one katastrofe u Barceloni....38 razlike.

                    Comment


                    • Nisam gledao ali cestitam, svaka cast
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • regularan deo odradjen tacno onako kako treba i sada se krece u najvaznije duele u celoj sezoni ..puno srece momcima,povrede su nadam se iza nas i ocekujem finale sa buducnosti u kom dobilamo 3-1u seriji i obezbedjujemo EL naredne godine !

                        Comment


                        • Kada bi ste bili tako revnosni kad treba da se pohvali pristup,kao sto ste revnosni kad treba da se pljune po ekipi,gde bi nam bio kraj....odlicna utakmica i pristup, veoma raznovrsna igra i raspodeljena minutaza...nije lako dobiti ni Crnokosu 38 razlike uz 31 asistenciju i sut za tri preko 60%, a kamoli i ovakvu Cibonu.
                          U Pioniru je bilo bas kako treba,ljubitelji kosarke i pravi navijaci sa decom i drustvom,2000 vernih su uzivali, moja 2 klinca i ja zadovoljni otisli kuci
                          Last edited by Gudura; 12-03-18, 20:48.

                          Comment


                          • Originally posted by Gudura View Post
                            Kada bi ste bili tako revnosni kad treba da se pohvali pristup,kao sto ste revnosni kad treba da se pljune po ekipi,gde bi nam bio kraj....odlicna utakmica i pristup, veoma raznovrsna igra i raspodeljena minutaza...nije lako dobiti ni Crnokosu 38 razlike uz 31 asistenciju i sut za tri preko 60%, a kamoli i ovakvu Cibonu.
                            U Pioniru je bilo bas kako treba,ljubitelji kosarke i pravi navijaci sa decom i drustvom,2000 vernih su uzivali, moja 2 klinca i ja zadovoljni otisli kuci
                            Ja sam.ubedjen da nas nije bilo vise od 1000
                            U nedelju krece plej off. Cestitke na pobedi. Kad nas sluzi sut sve je lakse.
                            Treba veca PODRSKA U HALI. Bice vrlo tesko.
                            Videh da je Covic junior bio u Pioniru.

                            Comment


                            • Lepa utakmica vceras, rutinski odradjen posao. Uvek je lepo kada se postigne preko 100 poena pa makar bilo i protiv ovakve cibone u rezultatski nevaznoj utakmici. Solidno rasporedjena minutaza, mada bi po mom misljenju trebalo jos malo smanjiti minutazu Rocu i Feldinu na ovakvim utakmicama, bilo je prostora za to veceras, odlicno je sto se Pero nije skdao, bice odmoran i spreman i za Valensiju i za Mornar, a trebace nam njegove najbolje partije. Dobra stvar je sto do Atine ne idemo nigde iz Bg-a, i sto posle Atine koja je relativno lakse gostovanje sto se puta tice, imamo Fener i Real kuci, sto znaci da opet ne idemo nigde van Bg-a, sto je odlicna stvar zbog duela sa Mornarom. Bilo bi dobro da se Danga ukljuci protiv Valensije i da dobije minute, da bi krenuo da se vraca u formu pre povrede jer ce nam i on jako biti potreban za play-off.

                              Momcima treba pruziti maksimalnu podrsku u play-offu na svakoj utakmici, moramo da se skupimo i mi i oni na terenu da izguramo najvazniji deo sezone kako je planirano i kako treba.

                              Comment


                              • Cudi me da nazor nije rekao da smo f4 ekipa

                                Comment

                                Working...
                                X