Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je moguce da navijac Zvezde postavlja pitanje svrhe trofeja zbog jednog trenera?Zbog cega se igra sport?
    Svrha je sto cemo povecati trofejnu riznicu, sto cemo imati bolje mogucnosti za funkcionisanje i pravljenje tima u sl. sezoni, nego ako ne osvojimo.
    Trener nece otici iako ne osvojimo, ne boj se.

    Comment


    • Poenta je što i ako osvojim nešto, sa ovim mindsetom koji je vajni trener uveo, a taj mindset je neobavezna i rekreativna košarka bez ikakvih obaveza i odgovornosti, bićemo opet potpuno nekonkurentni u EL, bez obzira na tim koji se bude pravio, i zavisni od trenutka inspiracije u ostalim takmičenjima.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • koliko vidim... neki ovde...da se pitaju,
        ladno bi menjali trenera a možda i odustali od produženja ugovora sa Bjelicom
        da se malo ne preteruje?

        Comment


        • Nikako, takodje moze i jos par igraca komotno da ode

          Comment


          • Originally posted by Manda77 View Post
            jednostavno covek je dunster

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Poenta je što i ako osvojim nešto, sa ovim mindsetom koji je vajni trener uveo, a taj mindset je neobavezna i rekreativna košarka bez ikakvih obaveza i odgovornosti, bićemo opet potpuno nekonkurentni u EL, bez obzira na tim koji se bude pravio, i zavisni od trenutka inspiracije u ostalim takmičenjima.
              Nije bas da je to samo njegova krivica, iako se slazem sa tobom da sada tako izgledamo na terenu, ali opet nije ni to
              slucaj cele sezone. Alimpijevic pokusava da postavi neke osnove igre u odbrani to se vidi, ali tu nesto ne stima, moguce da nema igrace za tako nesto, a moguce i da ga odredjeni igraci bojkotuju i miniraju.
              Situacija je vrlo slozena, mi za boljeg trenera na pocetku sezone nismo imali budzet, nije Covic njega bas namerno postavio da ovoliko sada rizikuje, ali bolje resenje sa nasim finansijama i to na duzi period nismo mogli da nadjemo. Isto tako sada nisam nikako za promenu trenera, mislim da u ovom trenutku ne bi sa tim nista dobili, a i pitanje ko bi sada i zeleo da nas preuzme u ovakvom specificnom trenutku.

              Comment


              • Topic recimo, zna vise od alimpija milion puta, bar je nekad igrao kosarku i bar je pokupio neke fore od nekoga za razliku od ovog cuda koje nam je trener, ne znam vise ni kako da ga nazovem

                Comment


                • Ja bih izrotirao, Top da bude trener a Alimpijević da mu bude prvi pomoćnik, dečko nije za uogu koja mu je dodeljena.
                  Na kraju godine ne bih zadržavao strance tipa Feldin, Roč...matorce bih poslao u penziju (Milka bih pitao ako hoće da se produži saradnja sa novim ugovorom dosta povoljnijim za klub), na njihovo mesto bih pokušao dovesti vredne i radne osobe koje su tolerantne na kašnjenje primanja.
                  Ovaj tim od početka ima problem sa identitetom kod navijača, što neko reče suviše su bezlični.
                  Slabo ima tog moda "borba", više je onog daćemo koš više a ako ne damo sutra je novi dan, nije ovo NBA, ovo je Srbija, ovde je svaka tekma "na nož"...
                  Iako se potencira od jedne grupe forumaša odbrana kao ključ igre nikako se ne može očekivati sa tribina "Di-fens, di-fens"...ovde se najčešće u navijanju pomene prvi red (porodični naravno), zatim se iskarikira neka osobina glavnog igrača protivnika...pošalje koje kilo upaljača i kovanica na teren (da se nađe igračima nakon utakmice).
                  Ovde ako trener igraču ne lupi šamar, ne uhvati ga za vrat i nije trener (mada ovaj naš "pokušaj" i sa tim nije trener).


                  Ono što je frustrirajuće a ponavlja se u našoj igri jeste broj ispaljenih trojki, išle ne išle, ulazile ili ne prangija se do besvesti a trener ne zna ili ne sme da to promeni i zabrani ako već igrač nije u stanju da vidi da ga šut ne ide i da igru okrene na post, ulaz...
                  Nas je toliko lako skautirati da je to porazno, unutrašnje igre nemamo, zagrade koš i puste jednog da prangija (obično odaberu nekog nekonstantnog, a takvi su svi u Zvezdi) i čekaju u prvoj četvrtini da vide da li da nešto menjaju, ako menjaju to je u glavnom prelaze na zonu i mi se tu gubimo kao da nikada nismo videli zonu.
                  Izvođenje sa strane, ispod koša je nama takođe veliki problem i vrlo često gubimo lopte, sve zbog slabe kretnje igrača a možda i zbog toga što se tome na treningu ne pridaje značaj, to su momenti koji ubijaju volju jednog tima.
                  Imamo centre za pik ali nam plejevi ne vrte pik, zapravo pozove se i krene u pik koji se u glavnom završava povratnom za šut na liniju za tri poena.
                  Mngo je lošeg u našoj igri, jebe se meni što se oni nakon tekme pogledaju u oči i izanaliziraju kada opet sutra nastave po istom.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Potpisujem svaki zarez.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • DISCIPLINA U IGRI JE NAJVECI PROBLEM.
                      Imanje iste podrazumeva odgovornost u odbrani, selekciji suta, trcanju, zagradjivanju, postovanju lopte, saigraca. To gradi timski duh, igru iz koje svaki pojedinac pokaze kvalitet vise od realnog.
                      Tim je taj koji pojedince cini boljim.
                      Kod nas je suprotno.
                      Pojedinci sebe isticu u prvi plan zeleci ili misleci da ce tako pomoci timu i to ispada kontra produktivno.
                      Mora da se igra na.pas vise, trazi slobodan igrac, da selekcija suta bude primarna.
                      Trener to ne moze da uspostavi odnosno ne ume.
                      Svaki igrac ce sto svesno sto neavesno pokusati sebe da stavi u prvi plan. Trener je tu da to spreci.
                      U jednoj akciji prekljuce Antic gestikulira Bjelice de da stane, skace, mlatara rukama prema Enisu i pokazuje da dodje na blok. Alimpijevic za to vreme stoji skrstenih ruku.

                      Comment


                      • Malo preceraste, moracu ja da branim NC i DA dok odredjeni ne predju celu USA...

                        Ne bih ja menjao Rocha ni Bjelicu...Jasno da je Anticeva poslednja sezona, mislim da i Dangubic ide..o Keselju ne bih trosio reci, sramotan je blago reci i to i on i onaj ko ga je doveo da bleji tu celu sezonu...Enisu bi se zahvalio ....Ostalo bi ostavio...Dovedes back up-aorganizacija,solidna odbrana i da zna vrteti pick and roll...Od Jovanovica,Antica i Omica, dovesti jednog kvalitetnog centra za EL i vratiti Apica da bude treci centar...na cetri pet imas Jankovica i Bjelicu i tu je centarska pozicija gotova...onda jos ti treba neka trojka, mozda i Simon i to je to...

                        Ne treba puno ovom timu, sa tim da o treneru ne pricam, skroz nebitno za rezultat...ako se NC batrga, nek ode i on...On radi za navijace...i to da ima punu arenu 10k + prodatih karata...on ide glavom kroz zid i glumi neko ludilo..on ce eto da dokaze nesto...

                        Klub nema para, radi se sve nesto na crno, muva se...takvi ne trebamo nikome..MOzda ovde do u Srbiji sadrzi neko idolpoklonstvo ali oni preko takve ne jebu pet posto...

                        Ko misli da reorganizacijom i necim dobrim ne bi uzeli A licencu taj nema pojma o kosarci...ali treba nesto da se desi..Ovo je tapkanje u mestu, sto nama na long term ne znaci nista..ostali su u nokdaunu a mi to ne koristimo...

                        Cz-kkp su zamenili imena i jedan nastavio gdeje drugi stao...ne treba od toga stvarati ne znam kakvo cudo...niti je po meni bar Vujosevic trenercina sto je uzeo 10 za redom titula..ili koliko vec..u onakvim ligama, uzeo bi i ja verovatno...

                        Zivo me zanima ko ce da gleda tu KLS ligu, tu ocekujem da ovi za nabijanje statistike malo iskoce i jednostavno ovo ne lici na nista...Igras EL i polufinale ABA, meni je to neverovatno...ili da tim ima posle ABA pauzu od 30+ dana itd...neverovatno..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Lesor nas 90% napusta na leto.

                          Comment


                          • Ja nisam za Topa. Nije on ovde neki nemi promatrac vec prvi pomocni trener. Da on to nesto zna sto Alimpije ne zna, mi bi to vec imali primenjeno u igri. Pomocni trener nije bleja na klupi, nego sa te pozicije se koriguju kako igraci tako i trener kada postoje odredjene rupe, kao sto kod nas postoje. I ako nam je disciplina glavni problem, kako bi je doveo u red Ferdinand koji voli da mirise cvece?

                            Comment


                            • Meni je krivo sto Tomic nije dosao.

                              Comment


                              • Originally posted by Beli View Post
                                Lesor nas 90% napusta na leto.
                                Zalosno je to sto on a ni Jankovic vrv nece ostvariti nikad svoj puni potencijal u nasem klubu.
                                Dovedes drvosjecu koji samo nagovestava svoj talenat, radis sa njim svaki dan na ispravljanju gresaka i usavrsavanju, ucis ga osnovama kosarke, trpis sve njegove gluposti jer ve se jednog dana vratiti, i kad treba da ti se vrati on ode u drugi klub.. Kapiram da to mora i zasto je to tako ali me ipak malo deprimira ta situacija.

                                Comment

                                Working...
                                X