Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zabrinjava to sto Alimpije negira da postoji problem u igri.
    Pravi se blesav, kao sve je u redu, odlicno guramo u Aba, u EL 10 pobeda, nema krize.
    Ne znam da li se pravi blesav ili nije u stanju da identifikuje probleme?

    U pocetku je pricao da nam treba vremena jer smo na pocetku ciklusa i da ce u martu( mislim da je bas pomenuo mart) kockice da se sklope.. Kako vreme prolazi mi izgledamo sve losije, sto znaci da nije problem u tome sto smo na pocetku ciklusa.

    COVICU, GOVNO JEDNO, MARS IZ ZVEZDE!!!

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Takodje znam da cemo uzeti titulu, ne budite naivni da necemo...sustina nije u tome...
      Zaista se nadam da si u pravu, ja koji sam od pocetka uz ekipu i trenera polako gubim optimizam. Ovoliko bezvoljnosti nisam odavno video u nekom timu.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Zaista se nadam da si u pravu, ja koji sam od pocetka uz ekipu i trenera polako gubim optimizam. Ovoliko bezvoljnosti nisam odavno video u nekom timu.
        I ja mislim da cemo lagano uzeti Aba ligu.. Mnogo kvalitetniji roster imamo od konkurenata... Veterani da ubace u trecu brzinu i toeto

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          I ja mislim da cemo lagano uzeti Aba ligu.. Mnogo kvalitetniji roster imamo od konkurenata... Veterani da ubace u trecu brzinu i toeto
          Samo je veliko pitanje da li oni to mogu u ovom trenutku. Slazem se da bi sam njima u punoj formi, dosli do aba titule i el sledece sezone, ali pitanje je koliko mogu da se dignu, pojedini igraci su u velikom kanalu individualno, a timski smo tek daleko od onoga kako zelimo da zvezda igra.

          Comment


          • Ima li neko info iz kluba da li se plate isplacuju, ili se opet prolongira tj. kasni?

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              I ja mislim da cemo lagano uzeti Aba ligu.. Mnogo kvalitetniji roster imamo od konkurenata... Veterani da ubace u trecu brzinu i toeto
              Sta dobijamo time, ako se nista nece promeniti?

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Ima li neko info iz kluba da li se plate isplacuju, ili se opet prolongira tj. kasni?
                Ne kasni se.

                Comment


                • Umesto što se izvinjava preko štampe, Kapiten bi mogao da udeli par šamara gde treba, efekt bi bio bolji.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Ne radi se ovde o rezultatima, kvalitetu tima utd.
                    Problemi su mnogo dublji.
                    Pristup, odgovornost, je BRUKA I SRAMOTA.
                    Ovo je grupa placenika sa nadrkankom na klupi koji podrzava ovaj sraman pristup.
                    Njih bre boli kurac da pitrce, igraju odbranu.
                    Odsustvo bilo kakve odgovornosti, dal ce da se primi 80 ili 100 koseva, dal ce neko da sutne 3 ili 15 puta, boli ih uvo da se vrate u odbranu, skoce, zagrade, stanu u stav.
                    Trunke borbenosti nema. Vazno da Alimpijevic rece da ce tim u Martu igrati najbolje jer je tada najvaznije. Vidimo da je bio u pravu.
                    Nisu problem porazi i sa 50 razlike. Mnogo vise bole druge stvari.
                    Grupa penzionera dosla da ladi jaja u Zvezdi, leci komplekse sto u drugim ubovima nisu bili Zvezde pa pokusavaju da budu ovde.
                    Jedan Antic sutira trojke iz dotrcavanja, Feldin bukvalno ne da loptu kad je uzme. Igra Rocestija u odbrani je vredjenje inteligencije. Bjelica dupe nece da pomeri.
                    SRAMOTA. OVO NIJE ZVEZDA

                    Comment


                    • Dobro ne treba ni preterivati sa osudama... Rocesti je takvu celu karijeru..zato nije ostao u Makabiji,Baskoniji,Kubanu itd...to mu je falinka odbrana..jos ako nema neke stranepomoci to je bas vidljivo...ali napadacki on potire taj minus...

                      Pero je neigranje izasao iz forme, suterske bar...previse se cima ...ako vidite iste gestikulacije radi pri pomeranju odbrane, pizdi...sad mislim malo da preteruje sa tim..Bjelica je dobar igrac ali ne treba ocekivati uvek cuda od njega..ne treba da bude prva cetvorka, izraubovan je itd...

                      Feldin kad je dosao iz PAOsigurno nije teo neku samo spot up ulogu...itd...Znaju kosarke dosta igraci, ali timski smo uzasni...

                      Na pocetku sezone sam pricao da cmeo imati problem sa asistencijama..jos na pripremama ali su me ubedjivali da to nije tako...jos su na Radicevica doveli jos jednog ball hoga i time unistili npr Davidovca..

                      Enis ako ostane sl sezone, onda stvarno ne znam...jednostavno nije kalibar za ozbiljan klub,vec izkljucivo za neku divljinu..tipa Cantu,Ulm itd...a it o je upitno...

                      ABA liga je bas slaba...nadam se da ce sledece godine uci malo kvalitetniji Olimpija,partizan, Buducnost, Cedevita, mi...mozda i Mornar posto ce igrati evro kup...

                      Siguran sam 95% da cemo uzeti titulu, ali Alimpijevic nije resenje za long term, to je sustina....Meni je nejasno kad ti navijaci kazu svojim pojavljivanjem na tribinama sta misle o radu, treneru itd..i ti ides glavom kroz zid....ima kombinacija i ko jebe navijace..bitno je sta misli njih p1-2k kao NC i to je njemu ocigledno dovoljno...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        To je neka druga tema...vrlo dobro svi znamo gde zivimo i sta se sve radi, i ne bih ulazio u ljudske kvalitete bilo koga od njih jer ih treba posmatrati samo sa sportske strane i kao sportske radnike zasta dobijaju novac i poverenje. Ovde se stvorila atmosfera posle svakog poraza da se place i priziva Radonjic... pa jel mi treba da budemo klub koji nije sposoban da napravi uspeh sa vise trenera, nego da taj uspeh zavisi iskljucivo od jednog od njih?

                        btw. kako znas da cemo uzeti titulu...bas znas znas, ili navijacki pretpostavljas?
                        Da je DR otisao u neki bogatiji klub ne bi ovde niko kukao za njim...vec mu nisu dati uslovi koji su dati posle Alimpijevicu..Sad plate ne kasne a to je bio jedan od uslova...a drugi po meni ocigledan je bio da mu ostave neke igrace i da dovede sta on misli da je dobro...

                        NC vise nije mogao da kontrolise DR a ovog moze kako hoce..stancuju mu ove miskove igrace i on jadnicak nikad nece moci izaci iz tih opanaka...i da razocara svog trenerskog pravog oca...

                        Za aba ligu kazem ti 95% je nasa, ne bih ulazio u detalje ali sam poprilicno siguran u to...ali svakako imamo igrace naspram ostalih koji ne bi smeli da pogrese na 2 ili tri meca protiv ovakvih protivnika...

                        Meni je konstrukcija ovog tima po ukusu, samo sto bih zamenio Enisa i od Anitc, Jovanovic, OMic doveo jednog kvalitetnog centra...i neka 3/4 nam fali ocigledno...meni isto nije janso sto ne pokusavamo sa Dangom nekad na cetiri npr..ali dobro...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Da nije uzeto obestecenje za igrace, koje je DR hteo da ostanu, plate bi verovatno kasnile i ne bi se namirili neki dugovi.

                          Comment


                          • Ja bih smanjio minutazu (ili je potpuno ukinuo - hladjenje) Feldinu, Enisa bih pomerio na dvojku, a Davidovca vratio na bekap pleja. Tu prednost u visini i sirini ruku koju Davidovac ima u odnosu na konkurentske plejmejkere nismo valjano iskoristili jer je dolaskom Enisa pomeren na trojku, a tamo je po meni ispod prosecan kosarkas. Doduse pomalo je spor za pleja, ali u kombinaciji sa Enisom, i uz Roca kao prve brze opcije to ne mora da bude veliki deficit. Peru bih upitao da li zeli ili ne zeli da igra...ako zeli ne moze da bira kada je to nego onda kada mu se kaze. Ako mu se to ne svidja nego zeli da bira, pa eto Feldinu bi trebao protivnik za tablic. I pojacati minutazu Dobricu svakako. Trener treba da napravi neku "scenu" medju starijim igracima, da bi se trgnuli i shvatili da stvar postaje ozbiljna, i da se konacno nametne kao glavni. Odsustvo discipline i kaubojstine na terenu ne sme da se tolerise. Ko se pobuni - tablic.

                            Ono sto je olaksavajuca okolnost je sto je i Buducnost u prilicno losoj formi. Ne znam kako Cedevita stoji.
                            Last edited by mmajstor; 10-03-18, 10:55.

                            Comment


                            • Originally posted by Beli View Post
                              Da nije uzeto obestecenje za igrace, koje je DR hteo da ostanu, plate bi verovatno kasnile i ne bi se namirili neki dugovi.
                              Pa da, to je tacno Beli +1
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Milose na cemu se temelji tvoj optimizam jel nam trener najbolji nije cak sto vise po meni od cetiri trenera u plaj ofu nas je najslabiji o tome mogu napisati rat i mir ako vam treba.
                                Sto se rostera tice slazem se da je nas bolji za nijansu od drugih ali kad vodi neznalica mos ga jebati on bi goldon stejt pokvario.
                                Nasi glavni igraci su starci i oni kad se pogube kola krecu nizbrdo to se vidi iz aviona i da neka mi neko kaze koja je uloga Keselja u nasem timu meni malo nije jasno pa tek da znam.
                                Pazite sta vam kazem Miki Pavicevic ima da zada grdne muke sa Mornarom ovom nasem treneru bez obraza jer da ga imalo ima odavno bi podneo ostavku.

                                Comment

                                Working...
                                X