Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odoh u ponedeljak u Pionir da napušavam Alimpija. Nadam se da ću imati društvo.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Ako ista isli su u barselonu i slikali se na ulicama iste...obogatili su instagram profile slikama, malo se druzili, zezali...opustencija...

      Comment


      • Originally posted by Drakarys View Post
        Da je pametan Covic da i ako treba da kleci pred Radonjom samo da ga vrati.
        i jos stavio na volju da ovaj upise vrijednost ugovora

        Comment


        • Originally posted by abizolirni View Post
          i jos stavio na volju da ovaj upise vrijednost ugovora
          On je rekao svoje. Ako smo spali na to da zavisimo iskljucivo od jednog trenera onda bolje da gasimo svetlo.

          Comment


          • Sramotna partija veceras. Ocigledno je da vec duze vreme (da ne kazem od pocetka sezone) nesto debelo ne funkcionise u timu. Iako imamo za sada rezultate (izuzev kupa) i iznad ocekivanja sa pocetka sezone, igra je dosta divlja i nerezonska od pocetka, dosta soliranja i oslanjanja na iskusne igrace i sut za 3 poena, uz jako losu i neorganizovanu odbranu. Bilo je bljesaka kada smo jako dobro igrali pojedine utakmice, ali to nije dovoljno i ne predstavlja nikakav kontinuitet.
            Bice velikih problema i neizvesnosti u plej-offu aba lige, svi su namirisali krv i znaju da smo ove sezone najranjiviji u poslednjih 3-4 sezone. Nisam za promenu trenera sada mislim da ona ne bi nista donela, ni kratkorocno a tek dugorocno. Ako Alimpijevic izgura ovu sezonu kako je planirano, mi smo dobili trenera na duze staze, iako to sada ne izgleda tako.

            Comment


            • Cuj on je rekao svoje Pa taj COVEK, ljudina voli vise ZVEZDU nego sebe...bruka i sramota sta pisete..a velicate NC...razlika izmedju njih dvoje je ocigledna...ko je ne vidi tom nije dobro....

              Pre ili kasnije izace sve stvari na videlo...bez blamada da pisete ovakve stvari..cuj on je rekao svoje...ako je dobar ovaj poraz..bar ovim kamiondzijama ce signal da slabi do neke nove pobede tamo ili dok ne osovjimo ABA ligu
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Četvorica u minusu.
                Attached Files
                Last edited by Laki21; 09-03-18, 22:32.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Sta Losmi hoces da kazes...da potpisemo dozivotni ugovor sa njim? Postoji li neki klub da tako funkcionise? Covek je odradio posteno nesto vise od 4 sezone i za dalje nije nadjen zajednicki jezik... sto je u evroligi donekle i normalna situacija. Ako hocemo neki kontinuitet ne smemo se oslanjati iskljucivo na jednog trenera.

                  Comment


                  • Ok je to...ali onda kralja menja kralj...ne moze piun umesto kralja...dovedes trenera koji forsira nesto slicno, jaku odbranu itd, a ne da dovedes coveka koji nema nikakvo iskustvo, em trenersko em igracko...morali smo da dovedemo trenera koji ce da nastavi gde je radonja stao...da makar ima neku ideju, a ovaj mucenik ne zna ni sam sta govori, a ne igraci

                    Comment


                    • Ovako su samo turci,u fudbalu,dovodili isluzene i izraubovane igrace Van der Vaart,Van persi ....i nikad mi nije bilo jasno kako to gutaju njihovi navijaci.

                      Oko postavke igre , pika,popa,odbrane ,ako trener nezna valjda zna neko od pomocnika,Topic,Pero ,Laza Rocesti pa bi preneli na ekipu .Ocigledno da oni to nemogu tj srce oce doope klokoce,a nekima cak i ono prvo nekuca ni malo za ovaj klub.Tako da je mozda nabolje za sve da se sa par igraca rastanemo i zaradimo koji dinar pre odlucujucih meceva, nebili se ovi momci razmrdali malo i dokazali da ih ovi lelemudi ugusise nacisto.
                      Last edited by L a z a r; 09-03-18, 22:49.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Naprotiv, Kari pomozi i natrti nas što većom razlikom.
                        Ovo što je na terenu i pored terena ne pokazuje volju, mene kad bi neko ovako "silovao" bar bih pokušao da ga prebijem, ovi samo blenuli kao ovčice.
                        neko bi za ovo sto pruzamo rekao da su skinuli gace. Oh, wait...

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Sutrasnji Informer: Pero naplavio Nebojsu Ilica, Feldin se okliznuo na sapun..... Covic zakazuje vanrednu KZS.
                          Mislim ne. Ovo je cisto kaluklisano jer nam se j..e za EL. Samo da smo pametni ne bismo to tako ocigledno pokazivali. Mi se kao cuvamo za ABA. Bojim se samo da nam se to taktiziranje ne obije o glavu samo tako...

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Sta Losmi hoces da kazes...da potpisemo dozivotni ugovor sa njim? Postoji li neki klub da tako funkcionise? Covek je odradio posteno nesto vise od 4 sezone i za dalje nije nadjen zajednicki jezik... sto je u evroligi donekle i normalna situacija. Ako hocemo neki kontinuitet ne smemo se oslanjati iskljucivo na jednog trenera.
                            Sve sto cu ti reci, dace dragi Bog da neke stvari isplivaju nekad..ne samo za klub nego za sve...Fudbal ne pratim bas jako dugo..toliko su mi ga zgadili da ih ne gledam uopste..niti me zanima sta ce uraditi...nisu ni ovi daleko...ceo govnarski sistem je na vrhuncu moci...lopovi, krimnalci se uzdizu a sistema vrednosti nema...cak i kad se opljuje ljudina kao sto je DR..mozda nema savrsene poglede na svet..ali je ljudina...Ovi sto brane izopacenost sistema neka im je na cast...

                            ..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Takodje znam da cemo uzeti titulu, ne budite naivni da necemo...sustina nije u tome...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • To je neka druga tema...vrlo dobro svi znamo gde zivimo i sta se sve radi, i ne bih ulazio u ljudske kvalitete bilo koga od njih jer ih treba posmatrati samo sa sportske strane i kao sportske radnike zasta dobijaju novac i poverenje. Ovde se stvorila atmosfera posle svakog poraza da se place i priziva Radonjic... pa jel mi treba da budemo klub koji nije sposoban da napravi uspeh sa vise trenera, nego da taj uspeh zavisi iskljucivo od jednog od njih?

                                btw. kako znas da cemo uzeti titulu...bas znas znas, ili navijacki pretpostavljas?

                                Comment

                                Working...
                                X