Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pa da, to je tacno Beli +1
    Jel to zakljucak da Alimpije ipak nije dobio one uslove koje je trazio Radonja?

    Comment


    • Sve manje odbrane za igrače i nestruku, realno i nema objektivnih činjenica koje bi išle u prilog treneru i igračima. Igo je davno napisao knjigu, kakvi su nastupi našeg tima moram iskoristiti naslov te knjige, oni su JADNICI.
      I nisu JADNICI zbog poraza, jadnici su zbog stava i igre.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Upravo. Ovo su najsramniji nastupi u ovoj deceniji. Sve ono što je Radonjić postigao što se pristupa mečevima i takmičenjima tiče bačeno je ne u vodu, već na deponiju gde je zasrano i ugaženo. Sram da bude sve u klubu, od predsednika pa do ekonoma.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Sve je u ovoj Perinoj izjavi ...
          Antic:„Mi smo na terenu izgledali katastrofalno. Krivica je samo na nama igračima. Stručni štab je spremio utakmicu odlično, a mi nismo ispunili cilj. Ostali smo dugo u svlačionici, ispričali smo se i sada treba da izvučemo pouku iz svega ovoga. Ako to ne uradimo, biće problem“

          Comment


          • Za pocetak nek prestane da hvata krivine na treninzima, pa nek onda nesto prica.

            Comment


            • Acta, non verba!!!
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Acta, non verba!!!
                Jasno , videćemo već u ponedeljak .Neću vređati Alimpijeviča ali valjda prvi put neću ustati da ih pozdravim ...

                Comment


                • Isto ovo su pricali posle kupa pa nas je Bamberg otkinuo. Igra kao sinoc.
                  Posle ocaj protiv Igokee pa sinoc.
                  Pokazali su da su price koje prica Antic ,,sarena laza,,.

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Sve je u ovoj Perinoj izjavi ...
                    Ostali smo dugo u svlačionici, ispričali smo se i sada treba da izvučemo pouku iz svega ovoga. Ako to ne uradimo, biće problem
                    Ekskluzivni snimak Vladana Tegeltije coach Al-a i drugara iz svlacionice u Barceloni!

                    Comment


                    • Imao bi moje poštovanje da je sačuvao svoj integritet (alimpijević) i da je napušio nekog od najiskusnijih i oterao u svlačionicu a imao je kandidata od Pere preko Feldina do Milka...utakmica nam nije puno značila rezultatski ali je mogla treneru da pomogne da stekne autoritet.
                      Jbg pričate o njegovom znanju, o plej-buku...za cirka 7 meseci je moralo da se znaju kretnje u napadu i odbrani a ne sinoć da Pero pomera i postavlja igrače u napadu pa čak i Milka. Postavlja se pitanje šta se radi na treninzima (verujem opravdano) delujemo kao da smo se juče skupili a ne da već 7 mesec igramo zajedno.
                      Nešto debelo smrdi.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Vlada Stanković - Zvezda je otišla iz dvorane „Blaugrana“ posramljena. Odigrala je najgoru utakmicu sezone, dala samo 54. poena. Kada sam u šali posle meča ispred svlačionice (iz koje su dopirali povišeni tonovi igrača koji su ostali zatvoreni skoro sat) pitao Nešu Ilića „kada će igrati drugo poluvreme“, spremno mi je odgovorio:

                        – Još nismo odigrali ni prvo…
                        http://kosmagazin.com/evroliga-tabla-pukla-od-muke/

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Imao bi moje poštovanje da je sačuvao svoj integritet (alimpijević) i da je napušio nekog od najiskusnijih i oterao u svlačionicu a imao je kandidata od Pere preko Feldina do Milka...utakmica nam nije puno značila rezultatski ali je mogla treneru da pomogne da stekne autoritet.
                          Jbg pričate o njegovom znanju, o plej-buku...za cirka 7 meseci je moralo da se znaju kretnje u napadu i odbrani a ne sinoć da Pero pomera i postavlja igrače u napadu pa čak i Milka. Postavlja se pitanje šta se radi na treninzima (verujem opravdano) delujemo kao da smo se juče skupili a ne da već 7 mesec igramo zajedno.
                          Nema se sta dodati ili izuzeti. Jedino ako se takav potez desio ali ne pred kamerama.
                          Znacaj plej ofa daje neku sansu da se pravi tim pokaze onda kada je to najpotrebnije, al to opet nije poenta. Ne sme se dozvoljavati ovakva kaubojstina.

                          Comment


                          • Dve ekipe doći će iz Francuske i Nemačke. Bajern je favorit iz Nemačke, Asvel iz Francuske. Evroliga predlaže da postoje tri klupska takmičenja, Evroliga, Evrokup i Liga šampiona sa vezanim ispadanjem i ulaskom. FIBA je svojevremeno tražila da pobednik njene Lige šampiona automatski ima mesto u Evroligi, koja šampionu takmičenja FIBA nudi mesto u Evrokupu.
                            Ako se liga povecava na 18...dodaje se po jedan tim iz Francuske i Nemacke, kao i jos jedan tim iz Evrokupa, to mu dodje 3 nova mesta iako se liga povecava za 2. To onda dalje znaci da ce neko izgubiti mesto.

                            Comment


                            • To je dugoročno ...čak i sa ispadanjem bez obzira na A licencu

                              Na duži rok Evroliga namerava da poveća broj timova koji preko Evrokupa mogu da stignu do Evrolige. Za početak, taj broj će biti sa jedan povećan na dva. Postoji ideja da u prelaznim periodu bude neka vrsta baraža za ulazak u Evroligu, dok bi kasnije bio primenjen isključivo sportski kriterijum: najgori timovi, bez obzira na status (A licenca) ispadaju, najbolji iz drugog takmičenja ulaze. Ova varijante otvara mogućnost koncentracije velikog broja timova iz jedne zemlje u elitnom kupu. Bertomeu je više puta istakao da Evroliga ne planira utakmice za vikend koji ostaje termin za nacionalne lige.

                              Comment


                              • Aman, bre, A licencu nikad necete dobiti - ostali klubovi nude vise.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X