Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Lik je rekao da je alimpije bolji od radonje i tu se svaka rasprava o poznavanju kosarke sarenca zavrsava
    Da ,verovatno ti bolje poznajes kosarkasku igru i od Sarenca i od Alimpijevica .....i tu se zavrsava svaka rasprava ....

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Prvo kaže Arena je regionalna tv a onda ne znam kako bi reagovali u Bosni da je neki komentator iz Srbije, kao da na Areni niko ne radi iz Srbije. U Bosni se slušaju i komentatori ES iz Srbije, kao i SK, tako da nema pojma o čemu priča.
      Edin ne navija ni za Zvezdu ni za Partizan, to vam je iz prve ruke. Trudi se da bude maksimalno objektivan i nikome se ne zamjeri, problem je što su obje navijačke strane paranoične i sve im smeta.
      Koliko je maksimalno objektivni komentator preskocio ,zadnjih 10 ak utakmica,zvezde ,a koliko partizana da prenosi?

      Koliko mu je ,u spec. emisiji o kosarci ,bilo u gostima sadasnjih i bivsih (bez G Tomasevica)zvezdinih igraca ,trenera,a koliko partizanovih ?

      Nije da je bas objektivan i da nezna da ispolji ushicenje ili radost,tj tugu ili razocarenje nekim epilogom isl.
      Last edited by L a z a r; 08-03-18, 16:09.

      Comment


      • Istina je da preskače Zvezdine utakmice,
        ali koju god da je radio Zvezdinu utakmicu, to je uradio više nego korektno.
        U svakom slučaju uživanje je pratiti njegove prenose.

        Kad je bilo SP u košarci i pretprošlo EP, prenose naše reprezentacije isključivo sam pratio
        na FTV gde je on radio prenose.
        Od Šarenca i Dende se nije moglo gledati ništa.

        Comment


        • Nigde nisam osporavao njegovo znanje i umece,ali se da primetiti naklonost.

          Samo mu jos trebaju "vremeplovi" posle zvezdine pobede u EL da razvodnji i minimalizuje sto vise kao mu vrli kolega.

          Comment


          • Nema tendencije kod njega, skroz je objektivan..Nije ni da ne voli Zvezdu ili da je tako nesto rekao...ali imao je neke druge insinuacije..sad..da ne idem u tu pricu...

            Sto se tice Edina, mozda jednostavno ne voli Zvezdu, a prema partizanu ravnodusan...mislim da je tako nesto...Niti je on iz Srbije, i nema razloga za to..sigurno mu je neki klub drazi...

            Realno ja sam manje ostrascen od kad je otisao Dulo, mada realno npr nikad ali nikada nisam navijao za kkp, sta vise ni bio neutralan...ali to gledam iskljucivo kroz sportsku pricu...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • + on kao sportski komentator krenuo da vodi Srenicu..nigde veze realno...Mislim da ne drzi korak sa vremenom i da ne prati bar novinarski tako da kazem kosarku...neki stari kov komentatora koji prenose eto mec...na neki stari da kazem old school nacin...mada ukusi su razliciti..ja volim kad komentator ima emocije...to je sustina..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Da ,verovatno ti bolje poznajes kosarkasku igru i od Sarenca i od Alimpijevica .....i tu se zavrsava svaka rasprava ....
                Ako ista razlikujem kostunicu i raduljicu

                Comment


                • Svaki Partizanovac pa medju njima i Sarenac reci ce da je Alimpijevic bolji od Radonjica.

                  Comment


                  • Sutra kad nas nabije barsa ima da bude da je barsa f4 ekipa, a mi smo jos potreseni zbog kupa, a rocestija je ostavila zena pa nije mogao 8 mart da joj cestita

                    Comment


                    • Ako Zvezda uzme ABA ligu Alimpije ce imati bolji start u klubu od svog prethodnika, ako je ne uzme ponovice njegov rezultat. To je fakat i cinjenica i to je ono sto je covek rekao.

                      Comment


                      • Stvarno ste smorili sa covekom..eto novi Zoc je ..mislim stvarno sta pisu ljudi...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Dajte Radonjiću ovaj tim u prvom mandatu i upitajte se da li bi osvojio ligu.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Ajde to, ali tebra pogledaj roster partizana tada, pogledaj roster cedevite...i da podsetim nije bio po vec f4, igralo se na 1 dobijenu tada svasta moze da se desi, nama nije bio dan i jbg, isto je i cedevita tukla partizan iako sam siguran da smo i mi i partizan bili najjaci te godine...sranja se desavaju sto bi rekli...ali pogledas rostere konkurencije i pogledas nas roster sa radenovicem, lipovijem, nelsonom (svaka njemu cast, ali batica niti ima sut niti ume da razigra), djenka je bio ruki, tu je bio tadija faking dragicevic itd itd...a sad milko, pero, tejlor, feldin, danga itd itd...imaju vise iskustva u el nego ceo taj radonjin tim zajedno

                            Comment


                            • Podrska za Alimpijevica ...posle Kalemegdana pametovati ..sada je vreme za podrsku ....ako kojim slucajem Kalemegdan izostane zna se ...putuj igumane ...

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Dajte Radonjiću ovaj tim u prvom mandatu i upitajte se da li bi osvojio ligu.
                                Sa boljim timom je tada nismo bili osvojili. Po meni ne bi.

                                Comment

                                Working...
                                X