Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala navijačima Crvene zvezde na podršci, uz izvinjenje što im se obraćam u ovako kasne sate, jer to nije u našem maniru
    Vrlo nisko, seljacki, podlo... Svidja mi se
    Last edited by Victor BG; 04-03-19, 01:07.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Hvala navijačima Crvene zvezde na podršci, uz izvinjenje što im se obraćam u ovako kasne sate, jer to nije u našem maniru
      Vrlo nisko, seljacki, podlo... Svidja mi se
      Meni je to samo jedan od dokaza kako se gubi "kompas", ne zna gde udara od pogrešnih poteza i mogao bih da kažem zabole me ćuna ali tu upada "slovenska antiteza"...međutim ne mogu jer Zvezda nije njegova prćija iako on misli da jeste, Zvezda je mnogo više od toga.
      Uprkos njegovom trudu da sve sjebe tinja nada.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Cestitao bi Tomicu i igracima pobedu u derbiju. Igra nije bila neka ali se pobeda pise. Verujem da Trinkijeri nije nocas mnogo spavao razmisljajuci kako ga je Tomic pobedio uprkos 20 poena fore (tj 18minuta Covica na terenu)
        Od igraca bih pomenuo samo Odza, svaki dan je sve bolji, sve vise napreduje i sve bolje koristi svoje telo. Ocekujem njegovu dominaciju sledece sezone ako nam ga Radonjic ne uzme

        Comment


        • Mene od sinoc muci samo jedna misao. Mi licimo na onaj proslogodisnji tim koji kako sezona odmice mi sve vise idemo u tom pravcu a to je individualni kvalitet pojedinaca. Dakle, svaka neizvesna zavrsnica mi idemo da resavamo igrom 1 na 1 a odgovornost preuzima igrac koji je pruzio najvise u tom mecu. Bukvalno ce to neko finale, ili mozda i polufinale stati u jedan sut.

          Nema pnr igre, nema uvezbanih akcija sem one za Berona, sve se svodi na spustanje lopte na Oja ili Stratosa. Druga stvar, Filip do prvog pasa loltu neretko drzi i po 12, 13 sec sta ti mozes ocekivati od tig napada? Jos gore je sto i Dzo dosta puta usporava, mase rukama, valjda mu se ne svidjaju krenje? Pazi pa majku mu odradi na treningu 3 kretnje u napadu pored akcije za Berona i spustanje na Stratosa i Oja. Ovako pritisnu pas za centra, dok ovaj vrati loptu pleju ostalo 7 sec do kraja napada1.

          Odbrana pnr je tragicna. Kako su nas par puta izbacili doslo mi je da placem, Filip i Cirbes kad su na parketu buca odbrana da boli. Druga stvar jebeni defanzivni skok uzasno. Stratos takodje bas los u odbrani, ali npr kad dobro zatvorimo pnr igru ispegla se jako dobra odbrana na bekovskim pozicijama.

          Mora mnogo bolje, najgore sinoc Tomic govorj Ojo odigrao 20min u drugom. Pa ej, zamisli u kolikom je kurcu onaj Cirbes? Momak se raspada. Veliki problem imamo na centru. Cirbes je karijeru zavrsio, Ristic je zelen kada na to dodamo ko nam je na pleju ja ne vidim nacin na koji mi uzimamo ABA ligu.

          Sto se tice Riversa. Malo mi je nerealno da odigra onako. Onaj airball, pa mu Jaranaz otima zivu loptu iz ruku i na jraju promasujes 2 bacanja za pobedu. Pazi igrao si Bajern, Real, Pao imas 32 godine ne mozes toliko da se skenjas

          Opet mali je uzorak ali finu on odbranu pegla, brzi pasovi, jednom na udvajanju bacio je sjajnu loptu za Davidovca. Tako da, ova dva poslednja kola daj mu loptu, popravljaj sta se moze popraviti.

          Comment


          • Dva kola petorka Zirbes, Simanic, Rivers, Dobric, Davidovac, razigraj to, pusti po 25min nek se ruka opusti

            Comment


            • Sta smo mi trenirali 15 dana??? Pomerili se nismo od proslog derbija. Ostvarili smo i prednost ispod kosa ali je Partizan imao sut za pobedu i to iz odlicne pozicije. Mislim na Pejdza. Opet je Tomic ispao dunster i jebeni nemac pojma.
              Njegovo forsiranje tatinog sina je SRAMOTNO. Krelac je igrao 18 minuta i nije uradio jebeno nista. 18 jebenih minuta.??????
              Nase kretnje u napadu, odbrani su zalosne. Kao da se ekipa juce okupila. Fizicki smo potuno pali. Stratos, Cirbes, Covic, Davidovac nisu u stanju da pretrce teren 2 puta a da ne lipsu. Bezimo od kontakta, bespotrebno forsiranje za 3, igra 1 na 1 ceo mec.
              Regland toliko uspirava napad da je to neverovatno. Uvek prenosi loptu na ivici 8 sekundi bez da ga neko cuva. Igrac sa takvom brzinom i eksplozivnoscu? Ne razumem.
              Sumanuto i neshvatljvo rotiranje igraca od strane Tomica. Mi jos igramo sa 16 igraca umesto da smanjimo rotaciju, sa jasnim ulogama. Evo Simanicnije igrao ni minut, Davidovac premalo, Odzo pobredjen ali igra celo drugo.
              Ocekujem da iduci mec igra Keselj, Simanic, Covic da odmara Odza, Fajea itd, itd. Kako u toj situaciji da igrac ima kontinuitet treninga i meceva preko potrebnih???
              I Tomic bi moga da smanji ovaj nadrkan stav, borbu sa novinarima, ego barem dok ne osvoji 1 trofej.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Mi smo moralno posrnuli kao klub u svakom smislu. Svako ko opravdava fcjunior edition je ono, neznalica ili bezobrazan..treceg nema..Potpuno nismo zasluzili titulu i EL, navijacu jos protiv partizana a posle neka bude kako bude.. licno bih voleo da nas ugaze ali pod uslovom da ova kurta-murta ekipa napusti klub...potpisao bih odmah...i da vodi ove uz njih...zna neko napamet sad iz glave da kaze ime sportskog direktora CZ, tesko bas...sve same amebe je stvorio oko sebe, a jedinog samostalnog oterao uslovima koje ni budala ne bi prihvatila...itd..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Zasto nismo zasluzili i ako nismo mi ko to jeste?
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Zasto nismo zasluzili i ako nismo mi ko to jeste?
                    Zato sto je lik doveo svog sina da igra, a trener to prihvatio..samo je to dovoljno..kao i navijaci ..Mislim da drugi razlog nije potreban...za ostale ne znam, i ne zanimaju me...Jos kazu mali je dobar momak, ljudina, bori se i ostala sranja koja nisu dostojna mozga normalnog coveka da dopire ni malo..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Koliko je jednostavna kosarka, vidi se sekundarni pik..Amaize sa Radosevicem, mi to nemamo...To eventualno sad moze da uradi samo Rivers..https://twitter.com/easyCreditBBL/st...17798057525251 kako su lepo ocistili stranu za pick and roll, preiskusno odradjeno

                      Dolaskom Riversa mene zanima sa kojim to igracem nismo zadovoljni npr...Posto oba PG ne mogu da odrade najobicniji pick sa centrom..Leon zna da odradi pick and roll plus zna iz short rolla da podeli pas..Malo je takvih akcija a jako su bitne, posto ti donose lake poene...To nam je extremno potrebno..
                      Last edited by LosmiSK; 04-03-19, 12:09.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Sad će to da objasni svom intimnom prijatelju Tomiću.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Čović: Vreme koje dolazi iziskuje da budemo maksimalno jedinstveni
                          Predsednik UO SD Crvena zvezda Nebojša Čović ocenio je da je 2018. bio veoma uspešna za sportiste iz crveno-bele porodice, uz poseban akcenat na fudbalski tim.Na dodeli tradicionalnih nagrada na stadionu "Rajko Mitić", gde su fudbalski golman Milan Borjan i tekvondiskinja Milica Nikolić izabrani za najbolje, Čović je podsetio na titulu fudbalera i plasman u Ligu šampiona iz prošle godine.

                          "Zvezdašima čestitam 74. rođendan. Moramo da podsetimo da je naš atletičar Strahinja Jovančevic osvojio bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu. Iza nas je godina sa puno medalja i trofeja, puno osvojenih prvenstava. Sasvim dobra godina u kojoj je dominirao fudbalski klub i kome čestitam na izvanrednim uspesima. Očekujem da se to i nastavi", rekao je Čović.

                          Čović je istakao da je bilo velikih iskušenja, problema i puno nepravdi, ali da sada ne želi dublje da ih analizira.

                          "Vreme koje dolazi iziskuje da budemo maksimalno jedinstveni, da maksimalno sarađujemo i sačuvamo nešto što je svetski brend, a to je sportsko drustvo sa 30 klubova", rekao je Čović.

                          Fudbaleri Crvene zvezde dobili su nagradu za najbolji tim SD Crvena zvezda, a laureati su bili još trener Vladan Milojević i najbolji mladi sportista Dejan Joveljić.

                          Comment


                          • U pravu je Covic dok mi ovde pljujemo Tomica, igrace, upravu, rivali trljaju ruke, sinoc atmosfera u pozoristu, gde ste sinoc , hocete biti tu za polufinale, i kad pljujete Tomica a hvalite Italijana samo pogledajte koliko ko prima i za koliko je doveden, ovom su doveli 20 igraca da bi konacno nakupili tim a Tomicu jednog.

                            Comment


                            • I to pogrešnog
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Nebitno, ne znam mozda ste mladji pa niste naucili ali ovo sam ja sve prosao deveedestih i promene 2000 te i one makabizacije i tad se kukalo te na Sagadina, na upravu bla bla, dok su ovi dovodii sve sto iole vredi cak nase najbolje igrace vidi pod Vujanic, Bogdanovic, itd, Ostojic potpise za Zvezdu stigne direktiva i on op ode u Partizan, prosto kao da ne vidite i ne znate koliko ovde znaci kad ste miljenik vlasti. Skupite se ljudi, daj da izguramo ovu sezonu zajedno, ceka nas rovovska borba, neravnopravna alioramo biti zajedno, oni su pljuvali VUcica bili u frakcijama sad kad je lova stigla su zajedno niko ne pljuje ni Ostoju ni vodju a nama puna usta Covica a Trinkijeri car, ma video sam ga ja kad ga je Radonjic tukao i tamo i ovde, polako, pun pionir u polufinalu i sto glasnije i srecan nam rodjendan ZVEZDASIII.

                                Comment

                                Working...
                                X