Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    4 % je provizija za NBA,
    bruto, na to ide porez pa procenat Excelu koji zastupa Jokića u NBA ... ostane i Mišku lepa parica.
    da ne idemo više u OFF, nije to tema.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Napisi jos jednu provokaciju ka drugom clanu ovakvu, i letis u banovinu i ti. Daj bre ljudi koj vam je kurac...
      U njega usao gazdin duh pa se obracunava sa svima
      Sarac, smanji druzenje sa gazdom
      Last edited by Antona; 14-07-18, 22:17.

      Comment


      • Sto se tice Dangubica, ponudio bi mu ugovor sa stipulacijama koji se vezuje za njegove povrede.

        Recimo osnovna plata nek bude 150k, ukoliko odigra 50% nek dobije jos 50k, ako odigra 80% utakmica onda jos 150k, i to bi onda bilo lepih 250k. Sto je otprilike koliko je i primao do sada, ali sada kao veliki injury risk za njega je potpuno druga realnost na pijaci.

        Naravno ako neko drugi hoce da se zaleti za njega sa vise para, nema tu sta da se radi. Otici ce tamo. Ali bar bi ovakav ugovor zastitio nas od moguce povrede njegove a njemu dao motivaciju da udje u istu spremniji nego ikada.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          U njega usao gazdin duh pa se obracunava sa svina
          Sarac, smanji druzenje sa gazdom
          Isto vazi i za tebe sa kontra prozivkama. Naucite da pricate kao ljudi bez etiketiranja i sl.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Isto vazi i za tebe sa kontra prozivkama. Naucite da pricate kao ljudi bez etiketiranja i sl.
            Salim se bre Manny, nikoga ne prizivam bogami

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Napisi jos jednu provokaciju ka drugom clanu ovakvu, i letis u banovinu i ti. Daj bre ljudi koj vam je kurac...

              Sta sam napisao lose, daj malo sale, evo neka #Antona kaze da li smatra da sam ga provocirao, Idi bre Many pa nisam ja ovde da bi nekoga provocirao ili bilo kako vredjao. Ako si shvatio poslednji upis kao provokaciju onda se izvinjavam i tebi i svima koji su se osetili provokaciju sa moje strane.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Sta sam napisao lose, daj malo sale, evo neka #Antona kaze da li smatra da sam ga provocirao, Idi bre Many pa nisam ja ovde da bi nekoga provocirao ili bilo kako vredjao. Ako si shvatio poslednji upis kao provokaciju onda se izvinjavam i tebi i svima koji su se osetili provokaciju sa moje strane.
                Ajde ne pravi se lud. Pisao si LosmiSK-u koji je banovan, to je bar potpuno ocigledno. I provocirao coveka koji ne moze da se brani, a uz to sve trollovao topic. Tako da tu prestaje ta prica. Na tebi je kako ces dalje...

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  U njega usao gazdin duh pa se obracunava sa svima
                  Sarac, smanji druzenje sa gazdom

                  Zaobilazim Basket land u sirokum luku, pusti Dabu sto se sprda ovde na moj racun. Idem na more sledece nedelje, uostalom video si konferenciju za stampu danas, bez pancira se ne ide u Basket land ovih dana.

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Ajde ne pravi se lud. Pisao si LosmiSK-u koji je banovan, to je bar potpuno ocigledno. I provocirao coveka koji ne moze da se brani, a uz to sve trollovao topic. Tako da tu prestaje ta prica. Na tebi je kako ces dalje...
                    Jos jednom izvini, moja greska, nece se ponoviti.

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      Danga da ostane i izdominira ove god u EC
                      Originally posted by dekkard View Post
                      To bi bio best case scenario. Bolje njemu dati kintu nego nekoj mački u džaku.
                      Dangubić ne bi mogao da izdominira sezonu pa da mu život od toga zavisi. Čovek NIJE rešio problem sa kolenom te je upitno hoće li uopšte igrati negde dok ga ne reši.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Dangubić ne bi mogao da izdominira sezonu pa da mu život od toga zavisi. Čovek NIJE rešio problem sa kolenom te je upitno hoće li uopšte igrati negde dok ga ne reši.
                        Tako se pričalo na početku prošle sezone, " neće napredovati", " zna samo da ćoškari", " zna samo odbranu da igra" , pa je unapredio svoj napadački asset, bio najkorisniji igrač, doprinosio na obe strane terena, slobodno se može reći kao niko u prošlogodišnjem sastavu, njegov izostanak nas je sasvim sigurno koštao i titule u ABA.
                        Stvarno bi moglo više da se prestane sa potcenjivanjem tog dečka, koji uprkos konstantnim povredama nalazi način da napreduje.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ne znam koji deo rečenice ne razumeš. Momak NIJE rešio svoje zdravstvene probleme. Treba li da crtam implikacije?
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Sto se tice Dangubica, ponudio bi mu ugovor sa stipulacijama koji se vezuje za njegove povrede.

                            Recimo osnovna plata nek bude 150k, ukoliko odigra 50% nek dobije jos 50k, ako odigra 80% utakmica onda jos 150k, i to bi onda bilo lepih 250k. Sto je otprilike koliko je i primao do sada, ali sada kao veliki injury risk za njega je potpuno druga realnost na pijaci.

                            Naravno ako neko drugi hoce da se zaleti za njega sa vise para, nema tu sta da se radi. Otici ce tamo. Ali bar bi ovakav ugovor zastitio nas od moguce povrede njegove a njemu dao motivaciju da udje u istu spremniji nego ikada.
                            Izletela ti je ova 1 a verujem da si mislio 50K...za ostalo se slažem.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Jeste typo je u pitanju. Mislio sam 50k.

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Koliko imaju Laza, Keselj i Borisa?
                                200-80-150

                                Comment

                                Working...
                                X