Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Pa Zvezda uplacuje FMPu lovu za koriscenje terena?
    Za halu u zelezniku da. Da nije tako to bi bio poreski prekrsaj. A da koriste halu pionir placali bi hali pionir. Zvezda nece placati rentu hale za trening onda kada bude imala svoju halu.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      ? Sada dok je redsednik?
      Ako je to istina, zaista ne vidim razlog da ostane i dalje na mestu predsednika...O Filipu tek ne bih jer i to je
      Tako sam cuo, nemam pojma da li je istina.. Evo majstor kaze da mu Zvezda placa tu halu

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Tako sam cuo, nemam pojma da li je istina.. Evo majstor kaze da mu Zvezda placa tu halu
        Pa naravno da se rentira koriscenje hala u Zelezniku. Uvek je tako bilo. Nije to samo ova sezona.

        Comment


        • Ja nemam uvid u njiove papire, ali mi je normalno da koriscenje hale placas vlasniku hale.

          Comment


          • Nije normalno ako si predsednik oba kluba...)) Tj sacekaj..onda pre treba da rentira FMP-u posto on nema veze sa njim
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Laza i Majstor


              U redu je ako se naplacuje hala ali nemoj onda da se predstavlja kao Coviceva usluga koriscenje infrastrukture u Zelezniku.. Pisam mu se na infrastrukruru koju nam naplacuje

              Comment


              • Pa naravno.
                Ako ste mislili da je Covic dosao i sve ovo uradio za ove godine tek onako, za dz, grdno se varate.
                Tu nisu samo u pitanju hale, vec i stanovi u kojima pojedini igraci zive(za Boldena i Oja sam 100% siguran, cak zive u istom stanu) itd...
                Isla je prica da kada su braca tokom leta htela preuzeti klub, Covic je uspostavio racun koji je ogroman(dosta veci od naseg ukupnog budzeta).
                Sada, sto duze on bude kod nas, taj dug ce biti sve veci...
                Sada, pazite scenario koji moze da se desi:
                Ukoliko on ostane i dodje zakon o privatizaciji u neko vreme, taj ko hoce da kupi zvezdu morace da isplati Covicu novac, a ukoliko to ne uradi on cak moze postati vecinski vlasnik.
                Stari je to lisac.
                U prevodu, brakorazvodna parnica ce biti bolna...

                Comment


                • Originally posted by Manda77 View Post
                  Pazljivo pogledajte sta rade Covic i Rocesti.

                  Comment


                  • Ta infrastruktura se cesto poteze kao jedan od najjacih argumenata u Covicevu korist, bez koje navodno ne bismo bili to sto jesmo.. Kao da ne bismo imali gde da treniramo da nije Covica.. Govno jedno, ko zna koliko je love ispumpao iz kluba i jos navodno ima neka potrazivanja...
                    Nadam se da ce ga posetiti oni momci sto su rusili Savamalu.
                    Last edited by Antona; 30-04-18, 20:33.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Nije normalno ako si predsednik oba kluba...)) Tj sacekaj..onda pre treba da rentira FMP-u posto on nema veze sa njim
                      Ako se hala ne vodi na KK FMP onda je sigurno i da oni placaju. Ako se u papirima vodi na KK FMP kao osnovno sredstvo, onda ne placaju.

                      Comment


                      • Svi koji misle da Čović može otići iz Zvezde a da klub ne ostane prazna ljuštura se grdno varaju - tip čovjeka kojem ništa nije sveto, klub ponajmanje.

                        Comment


                        • Lopta je okrugla.

                          Danas svi igraju kosarku.

                          Pad forme.

                          Zasicenje od prevelikog broja utakmica u dosadasnjem delu sezone.


                          Jbt, odlican izbor da preskocim gledanje utakmica u KLS i postedim sebe dodatnog stresa i nerviranja Do PO,ako se plasiamo

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Svi koji misle da Čović može otići iz Zvezde a da klub ne ostane prazna ljuštura se grdno varaju - tip čovjeka kojem ništa nije sveto, klub ponajmanje.
                            Nece ostaviti praznu ljusturu, jer je klub vec bio (i dalje je) prazna ljustura, gde je njegova glavna vrednost - Brend. Zaloga brenda nas je i spasila katanca. Ali da ce iz ukupnog budzeta kluba prevaliti odredjena sredstva na FMP za koriscenje njihove infrastrukture u to i ne sumnjam. Mada smo to valjda znali iz pocetka....niko nece da radi za dzabe.

                            Comment


                            • Što bi rekao veliki glumac u filmu "Munje": "A u Železniku muk!!!
                              Last edited by nebitan; 30-04-18, 21:10.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ljudi ako ste bar malo gledali mec, videli ste kako su nas vozali kao sarane..Radio je sve ..jebu nas svi na istu foru...mi smo na silu davali a oni davali lakse poene..itd..dosta samih zicera...lepo izgradjeni sutevi za tri itd...Nije da ih je sralo, vec su takticki odigrali mec...Ovaj kad naidje na takticara, nema ga nigde...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X