Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Hm, a da otvori neko od vas temu Prelazni rok?
    Znam, znam - nije lako...

    Evo otvoricu ja, samo da oladis s GIFovima

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Evo otvoricu ja, samo da oladis s GIFovima
      Vec sam razmisljao da pisem Bogiju, kao iskusnom u tom poslu, i da ga zamolim da se prihvati posla i ove godine.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment






      • https://youtu.be/_SvZB03KmRw?t=375


        Za ovo se svira namerna.


        Tamiš pokraden.

        Čekam da se Čovara oglasi saopštenjem.
        Last edited by Laki21; 01-05-18, 17:42.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Mhm, B92 uveliko pise, dok posle meca 3. u PG nisu jednu rec napisali.
          Toliko o tome.
          Tamis je trebao dobiti, mada i to Dusana ne bi udaljilo od klupe, nazalost.

          Comment


          • На целом свету само Црвена звезда оооо..

            Comment


            • http://www.vijesti.me/sport/bokan-co...omazemo-986514

              http://borba.me/nebojsa-covic-odgovo...-e-moj-bokane/

              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Covic se ne smiruje.
                  Ne znam koji mu qrac ovo sve treba.
                  Smucilo se svima ovo prepucavanje.

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Covic se ne smiruje.
                    Ne znam koji mu qrac ovo sve treba.
                    Smucilo se svima ovo prepucavanje.
                    Možda zbog ovoga

                    "Cijena vašeg „uspjeha“ je prevelika za košarku u regionu i to ćeš tek vidjeti. Isuviše sam prošao u košarci da me „boli“ neki poraz. Smeta mi nepravda i činjenice da se ova finalna serija rješavala po aerodromima, kafanama, sudijskim svlačionicama i javnim kućama."

                    Meni nije muka , bar ne od suštine Čovićevih saopštenja a to je ovo boldovano . Ovo su preteške optužbe i moraju da se razjasne . Čović ih ponavlja u svakom saopštenju i teško mi je da prihvatim da nije svestan težine ovih optužbi.Ako Čović ne govori istinu , treba da snosi posledice , ali šta ako govori istinu ???
                    Last edited by Samo Zvezda; 02-05-18, 12:13.

                    Comment


                    • Javne kuce su bile pre 7g to u afroditi...docekivali su sudije na aerodormu, to valjda mora tako...za kafane i svlacionice ne znam ali tesko tu moze biti bilo kakav dokaz..Ne zna da gubi i jbga...Pozicija mu je zajebana trenutno..Bokan ga zajebava, posto je pobedio i moze..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Javne kuce su bile pre 7g to u afroditi...docekivali su sudije na aerodormu, to valjda mora tako...za kafane i svlacionice ne znam ali tesko tu moze biti bilo kakav dokaz..Ne zna da gubi i jbga...Pozicija mu je zajebana trenutno..Bokan ga zajebava, posto je pobedio i moze..
                        ova finalna serija rješavala po aerodromima, kafanama, sudijskim svlačionicama i javnim kućama."

                        Nisam siguran ali mislim da sa sudijama ne smeš da imaš nikakav kontakt pre utakmice , Jednom sam video Pukla , na parkingu ispred Pionira . Jedva su ga pustili iz obezbeđenja da se parkira , nisu znali ko je .

                        Može drakon da objasni oko sudija

                        4.1.
                        Suci, delegati i kontrolori ne smiju koristiti pozive predstavnika klubova za ručkove ili večere

                        http://www.aba-liga.com/files/2017-1...ce_2017_18.pdf
                        Last edited by Samo Zvezda; 02-05-18, 13:19.

                        Comment



                        • Vo imja oca
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Covic je definitivno lud covek!!Kad ce neko saopstenje kad nasi igraci naprave faul a isti ne bude sviran za protivnicku ekipu?Covek je sad stvarno preterao, jednostavno ne zna da stane sa ovim sranjima, pogotovo ona saopstenja za finale ABA lige, za koja se buni potpuno neopravdano, Buducnost nas je odrala kao sto smo mi drali sve zive sa Radonjicem.Sto se tice tima za sledecu sezonu mislim da nam ostaju samo Jovanovic, Jankovic, Radanov, Davidovac, Dobric (glavni igrac), za Lazicam sam ubedjen da ce u Bajern kod Radonjica, Dangubica nema sanse da zadrzimo jer mu istice ugovor, kao i Lesora kojem se vec sad trazi neki drugi klub, ovo ostalo ne treba ni komentarisati.Spremite se za novi ciklus koji ce biti mnogo jadniji i bedniji od ovog porpalog i jedno dugo leto koje ce biti jako neprijatno po nas klub.
                            Last edited by Manda77; 02-05-18, 13:27.

                            Comment


                            • Originally posted by Manda77 View Post
                              Covic je definitivno lud covek!!Kad ce neko saopstenje kad nasi igraci naprave faul a isti ne bude sviran za protivnicku ekipu?Covek je sad stvarno preterao, jednostavno ne zna da stane sa ovim sranjima, pogotovo ona saopstenja za finale ABA lige, za koja se buni potpuno neopravdan.
                              Pored ovakvih cigana Kronos dođe kao osveženje

                              Comment


                              • Pa...ako ima dokaze nek ih izbaci...Cekati sudiju na aerodromu bi moralo valjda...Njabolje da ga ne vide do utakmice, jos finale..Ne znam ali mi deluje normalno....

                                Ma nebitno skroz...ako ima dokaze neka ih pokaze, ako nema neka cuti..Niko nije iznad CZ, a on je sad blamira...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X