Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Samo reci za sta ima stofa...Ovaj momak gaje unakazio takticki npr...Nema ko nije u principu..Mene zanima gde vi vidite taj stof..Zivo me zanima...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Nema autoritet zbog godina i minulog rada, i onda i ono sto zna ne moze da se zaprimi kod igraca.

        Comment


        • Evo u srce me ganulo..Kad budete pricali za 10 godina, da smo igrali EL i da eto onaj momak na salteru oduzeo to...krenuce vam suza...

          Dobro kaze ono seljace..ovaj narod treba jebati...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Nadam se da se zajebavas iskreno...
            Msm na mmajstora
            Last edited by Czbg9; 30-04-18, 19:39.

            Comment


            • Imao-neimao štofa poslije ovakve serije sramotnih mečeva red je da kaže dosta.

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Nadam se da se zajebavas iskreno...
                Msm na mmajstora
                Sta se sad zajebavam? Pa on nema nikakvog efekta na igrace...sta god on pricao oni igraju svoje. Da ima autoritet slusali bi ga, ali ga nema. I to se gradi, da je imao u onu stvar pa tokom sezone oterao neku od ovih inostranih vedeta u svlacionicu , mozda bi to rezultovalo prevremenim katovanjem tog igraca, ali bi kod ostalih igraca imalo efekta da se ne zajebavaju. Jebiga, nije imao tu stvar.

                Comment


                • Eto genije je dokazao da može da dobije neizvesnu završnicu. Granitnom odbranom sveli smo, tradicionalno neugodni Tamiš na manje od 90 poena! Atomskim napadom rešetali smo protivnika i u poslednjem napadu posle neverovatne kombinacije začinili na kraju trojkom! Šta hoćemo više Samo bih molio, ali ozbiljno i bez sarkazma pitam, da mi neko objasni na osnovu čega pojedinci iznose stav da je DA dobar trener? Koga je on vodio i šta je osvojio (osim gazdine ćerke kako pišete po forumu)? Koji su to reyultati i koje igrače je stvorio pa zaslužuje ovoliki kredit? Ozbiljno pitam. Ne pratim mlađe kategorije, možda je tamo nešto uradio? Pa non stop većina na forumima podjebava onog mučenika što je gostovao kod Anđusa pa on je trenerčina za DA. Koliko znam sa juniorima Zvezde je osvojio titulu. To DA nema u svom CV-iju. O gazdi nema se šta više pisati, to mogu da rade samo stručnjaci koji su položili Hipokratovu zakletvu, čista bolest, sado mazo, jebem li ga šta je...
                  Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                  Comment


                  • Jel moguce da Covic naplacuje Zvezdi koriscenje njgovih jebanih terena za trening?

                    Comment


                    • Ipak dobismo posle dugo vremena jednu utakmicu na jednu loptu i rešismo zadnji napad uspesno. Ja srecan.

                      Ipak da se ne zajebavamo, ovo izgleda vrlo lose, ispod svakog renomea, rastrojeno... Razjebavamo ono sto smo sticali godinama u samo nekoliko meseci i to vrlo temeljito. Trener ocigledno nema vise uticaja na ekipu. Ako on ostaje onda bi to moralo da znaci da opet odlazi veliki broj igraca i da on bira nove sledece sezone, jer ovako dalje ne moze. Isto to bi znacilo da otpisujemo i KLS ove godine. Ako se nesto hoce promeniti i osvojiti KLS, onda je sad poslednji trenutak za neku promenu (smenu trenera).

                      Meni je jasno da ekipe ne igraju celu sezonu u najboljoj formi, ima padova, uspona, kikseva, ludih pobeda, svega,... Ali mi vec mesec i po dana (i to kada je najbitnije) igramo ocajno. Koliko smo losi je vrlo zabrinjavajuce. Ok, pao voljni momenat nakon finala ABA, ali ovo je lose. Zaista vrlo lose... Ne upotrebljavam reci kao sramota itd. Ali, ovo je potpuni slom i raspad sistema. Cista demontaza i selfdestruction.

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Jel moguce da Covic naplacuje Zvezdi koriscenje njgovih jebanih terena za trening?
                        Kojih terena? Legitimno je da se fakturise koriscenje hale u Zelezniku, ali sve sto je imovina KKCZV ne bi smelo da se naplacuje....kako da naplacujes nesto od samog sebe?

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Kojih terena? Legitimno je da se fakturise koriscenje hale u Zelezniku, ali sve sto je imovina KKCZV ne bi smelo da se naplacuje....kako da naplacujes nesto od samog sebe?
                          Pa Zvezda uplacuje FMPu lovu za koriscenje terena?

                          Comment


                          • Popisam se na ovakvu Zvezdu ...kakvo srozavanje ugleda................

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Kojih terena? Legitimno je da se fakturise koriscenje hale u Zelezniku, ali sve sto je imovina KKCZV ne bi smelo da se naplacuje....kako da naplacujes nesto od samog sebe?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Jel moguce da Covic naplacuje Zvezdi koriscenje njgovih jebanih terena za trening?
                                ? Sada dok je redsednik?
                                Ako je to istina, zaista ne vidim razlog da ostane i dalje na mestu predsednika...O Filipu tek ne bih jer i to je
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X