Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Druze, ne budi smesan...Jasna su tvoja pisanja po svim zivim forumima...Sam o sebi pricas..evo stavi sve tvoje postove na jedno mesto...I videce ljudi o cemu pricam...

    Mene ne mozes isprovocirati, ali verujem da ti nije lako ovih dana sa gazdom...a tek ce biti vruce..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Daj ne sviraj kurcu svega ti. Ja prvi krivim sve od Čovića nadalje za kompletan učinak, ali samo budala ili neko ostrašćen može da tvrdi da u trećoj nije bilo krađe. Bilo je, i te kako. I to drastične.

      Činjenica da JE BILO krađe ne može se negirati, kao što se ne može negirati ni činjenica da smo mi imali tim, trenera i igrali košarku, ni tri javora ni radovića ne bi pomogla protivniku.
      Laki, druze, prijatelju... ne smemo da pravdamo kradju sa samokritikom. Nismo bili dovoljno dobri pa su uspeli da nas pokradu. Los je to pristup.
      Sve stoji. Losa selekcija, Tim koji je jako tesko voditi / trenirati. 'Nadrkani' (sorry za moj francuski) matorci koji ne j. trenera pocetnika. Atletika na nivou zabavista... Trener bez autoriteta. NC sa svojim izletima... Sve je to minus na kontu KKCZ, ali necu da pristajem na tezu da je kradja OK jer nismo bili dovoljno dobri da postignemo 15 poJena vise.

      Comment


      • Bravo za Filipa 10p 10 asist. . Nastavlja da poliva po kritičarima bez pokrića

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Tekma bi morala da se ponovi, jer ne moze da se igra sa 2 igraca.
          Navedi član pravilnika koji to podržava, evo ti link vesti nakon te utakmice:https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...ramote/12wx1xb
          Završena je 4 na 2, a prekid nije bilo
          http://www.kls.rs/opsti_akti.php
          Evo nađi u opštim aktima ako postoji (a ne postoji), postoji da će biti kažnjena ekipa koja je kriva za prekid sa 20:0 ali o broju nema slova, pa i tu bi vrv trebalo važiti pravilo da se kazni tim koji ostane bez igrača (jer verovatno da su bili pregrubi i zasluženo isključeni..)
          Last edited by nebitan; 04-05-18, 06:26.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ako Ficka gledamo i naredne sezone, jebo ti sve ovo.

            Comment


            • Prosti boli koliko ekipu mrzi da igra. Ovakvu dozu nezanteresovanosti tesko je dostici.
              Kukavni Alimpije se dere a to ima uticaja na tim koliko i na nas sa foruma.

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Ako Ficka gledamo i naredne sezone, jebo ti sve ovo.
                Ja bi voleo da dovedu Dilejnija i Slukasa a Rocesti da bude treci plej ali taj film sinko gledati nećes!
                Ako nadju boljeg od Filipa neka ide
                Filip je za Kls i Aba odličan igrač!

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Nema sta vise da se pise o mecu broj 3..ljudi su nas sa knata timom, rastavili...imaju trenera...ljudi su broci..igrali povredjeni..bili ko jedno...ovde sta se desilo ove sezone..pricace se godinama...verujte mi na rec...ovo je bio skandal...
                  Sve ovo je tačno. I ja tvrdim to isto. Sramota je što smo se doveli u poziciju gde jedan meč odlučuje.

                  No, da ne bude nejasno, da se ne bi mešale babe i žabe, isto tako je ČINJENICA da smo brutalno pokradeni u trećem meču. Sve to može da se vidi, crno na belo. Oduzeto nam je desetak poena i to je ČINJENICA koju ništa ne može da promeni.

                  Stavka jedan i stakva dva su svaka za sebe ČINJENICE.

                  Dakle, stavka jedan - skrpili smo nakazu od tima sa nedonoščetom na klupi i igrali kurac košarku. ČINJENICA.

                  Stavka dva - brutano smo pokradeni u trećem meču. ČINJENICA.

                  I jedno i drugo su ČINJENICE, dakle nešto što ne može da promeni subjektivni pristup ili pogled i te dve stvari NE TREBA MEŠATI jer nemaju veze jedna s drugom.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Ja bi voleo da dovedu Dilejnija i Slukasa a Rocesti da bude treci plej ali taj film sinko gledati nećes!
                    Ako nadju boljeg od Filipa neka ide
                    Filip je za Kls i Aba odličan igrač!
                    A to je pokazao protiv nikad jaceg zemuna.
                    Dobar je Filip, ali za izbegavanje.
                    Da igramo Fiba Euro Cup ili kako se vec zove, mozda, ali za bek apa.

                    Comment


                    • Ako ne nadju boljeg od filipa onda neka uzmu pistolj i neka se kolektivno svi ubiju jer za bolje i nisu

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Navedi član pravilnika koji to podržava, evo ti link vesti nakon te utakmice:https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...ramote/12wx1xb
                        Završena je 4 na 2, a prekid nije bilo
                        http://www.kls.rs/opsti_akti.php
                        Evo nađi u opštim aktima ako postoji (a ne postoji), postoji da će biti kažnjena ekipa koja je kriva za prekid sa 20:0 ali o boju nema slova, pa i tu bi vrv trebalo važiti pravilo da se kazni tim koji ostane bez igrača (jer verovatno da su bili pregrubi i zasluženo isključeni..)
                        Ne treba da tražiš, registruje se 20:0.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Laki, druze, prijatelju... ne smemo da pravdamo kradju sa samokritikom. Nismo bili dovoljno dobri pa su uspeli da nas pokradu. Los je to pristup.
                          Sve stoji. Losa selekcija, Tim koji je jako tesko voditi / trenirati. 'Nadrkani' (sorry za moj francuski) matorci koji ne j. trenera pocetnika. Atletika na nivou zabavista... Trener bez autoriteta. NC sa svojim izletima... Sve je to minus na kontu KKCZ, ali necu da pristajem na tezu da je kradja OK jer nismo bili dovoljno dobri da postignemo 15 poJena vise.
                          Ja to i ne radim. Krađa je krađa, samokritika je samokritika. Različite stvari.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ma nema sa vama price.Dosadni ste do zla Boga.....Sta sa Vama covek da prica..Pisao sam sve. Kosarkaski, normalno itd..ali ne vredi...Pa ima dve solucije za Vas...ili ne znate o kosarci puno ili ste dosli ovde sa razlogom da promenite i uticete na javno mnjenje..Mozda sma nekog preskocio, ali znate na koga se odnosi..

                            Necu Vam replicirati, vi kad god dodjete ovde se uvatite za moj post i replicirate...i ako vam niko nista nije rekao...Nti sta pisete o kosarci...o bilo cemu, samo branite i ubacujete neke spinove...

                            Nema sta vise da se pise o mecu broj 3..ljudi su nas sa knata timom, rastavili...imaju trenera...ljudi su broci..igrali povredjeni..bili ko jedno...ovde sta se desilo ove sezone..pricace se godinama...verujte mi na rec...ovo je bio skandal...

                            Kao nigde, naravno da nema odgovornih..nadju se par igraca...i to je to...Onda ovi isti traze odgovornost od nekog ministra itd...Ovo je zemlja ..ne znam sta bi rekao,...nerealno
                            Ili mi se obrati licno, ili reci da mi persiras, ili navedi ljude na koje se ovaj upis odnosi.
                            Ovako, tvoj post nema nikakvog smisla... i naravno, opet nepovezano, tacke, zarezi... opet, verujte mi na rec, skandal...
                            Pa napisi kolega forumasu to sto znas, ili te tisti. Ako neces, onda cuti. Nemoj da mi neznalice nagadjamo sta se to iza brada valja.

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Ja to i ne radim. Krađa je krađa, samokritika je samokritika. Različite stvari.
                              OK. Onda nisam dobro protumacio

                              Comment


                              • Pa, jasno se vidi ko se lepi za moje postove non-stop..Nema sa tobom sta da pisem, kada naucis neke osnovne stvari, javi se. Sto meni repliciras?...Znas da za mene tvoje misljenje nebitno. Nismo se nasli i repliciraj nekom drugom.

                                Stvarno te ne vidim kao dostojnog sagovornika i to je to...Putevi su nam se mimoisli..i po sportskom i po ljudskom...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X