Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Nek se plasi Galatasaraj.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Gotovo.
    Skidaju odmah gace.

    Comment


    • Ukoliko FC3 odigra više od 5 minuta a mi ne izgubimo biće ravno čudu u Fatimi.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Kako ti više ne dosadi?

        Comment


        • Ako dobije Andora veceras, ne vidim razlog da se sutra i Perper skida...

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Ako dobije Andora veceras, ne vidim razlog da se sutra i Perper skida...
            Sad je jasno ...ili smo treći ili četvrti. Našom pobedom ili porazom Ulma smo treći.

            To bi bila grupa sa Valensijom , Unikahom i Limož

            Kao četvrti idemo u grupu sa Alba/Loko , Frankfurt , Asvel

            Sutra igraju Alba -Loko ...pobednik ide u grupu gde bi bila kkcz kao četvrta

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
            Last edited by Samo Zvezda; 18-12-18, 21:17.

            Comment


            • ladno ne postoji način da budemo četvrti u grupi sve i da Filip odigra četres minuta.
              Last edited by Wingwalker; 18-12-18, 21:33.

              Comment


              • Место број 3 у садашњој групи и идемо у групу са Валенсијом и Уникахом мада (у теорији) можемо да будемо и на месту број 4 у садашњој групи.

                Пошто смо добили +15 Улм кући, а изгубили -15 у гостима онда смо ту на истом са њима. Тада се гледа укупна кош разлика где смо ми тренутно на +40, а Улм на -20 тј. +60 у односу на њих.

                Тако да у варијанти где ми губимо 30+ разлике у Турској, а Улм побеђује 30+ разлике ми падамо на 4-то место у групи.

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Sad je jasno ...ili smo treći ili četvrti. Našom pobedom ili porazom Ulma smo treći.

                  To bi bila grupa sa Valensijom , Unikahom i Limož

                  Kao četvrti idemo u grupu sa Alba/Loko , Frankfurt , Asvel

                  Sutra igraju Alba -Loko ...pobednik ide u grupu gde bi bila kkcz kao četvrta

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Mislim da ne mozemo biti cetvrti jer imamo bolji medjusobni skor od Ulma.
                  Ulm smo dobili 15 ovde i 15 tamo izgubili, ali smo im dali vise koseva u gostima.

                  Comment


                  • Originally posted by Borca View Post
                    Место број 3 у садашњој групи и идемо у групу са Валенсијом и Уникахом мада (у теорији) можемо да будемо и на месту број 4 у садашњој групи.

                    Пошто смо добили +15 Улм кући, а изгубили -15 у гостима онда смо ту на истом са њима. Тада се гледа укупна кош разлика где смо ми тренутно на +40, а Улм на -20 тј. +60 у односу на њих.

                    Тако да у варијанти где ми губимо 30+ разлике у Турској, а Улм побеђује 30+ разлике ми падамо на 4-то место у групи.
                    Tačno , u pravu si .Moja greška . Inače , to je grupa koju sam priželjkivao .Biće dobre košarke

                    @ Guthrie

                    Borča sve objasnio
                    Last edited by Samo Zvezda; 18-12-18, 21:47.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Tačno , u pravu si .Moja greška . Inače , to je grupa koju sam priželjkivao .Biće dobre košarke

                      @ Guthrie

                      Borča sve objasnio
                      Zasto prizeljkivao? U slucaju 1. mesta na tabeli imamo prednost domaceg terena, u slucaju nekih 5 ili 6 pobeda mozemo da imamo i prednost u polufinalu ili finalu. Dosta vise sa tim da ovo takmicenje nije vazno, imas priliku da sebi olaksas i blamiras se protiv Monaka i Brese. I eto nas u teskoj grupi u kojoj cemo tesko biti 1.

                      Ne prihvatam da je svejedno da li igramo protiv Lokomotive bez prednosti domaceg terena ili protiv Zenita ili Albe sa prednoscu domaceg terena. Nije ni bitno protiv koga igramo, sa prednoscu domaceg terena mozemo dobiti bilo koga, bez prednosti teze.

                      Koja god grupa da bude ocekujem fokus na EC i napad na 1. mesto u grupi, a u ABA neka od NG odmara Ragland osim u derbiju.

                      Neverovatno je koliko ljude ne zanima sistem takmicenja. A on je sledeci. Formiraju se grupe E,F,G i H. U cetvrtifinalu su parovi E1-G2, G1-E2, itd. Majstorica se igra na terenu prvoplasiranih ekipa. E sad, neka prodju E1, F1, G1 i H1 u polufinale. Tada prednost domaceg terena u majstorici imaju dve najbolje ekipe u drugoj fazi. Toliko o tome da li je nebitno koju cemo grupu dobiti.

                      Kad sam to napisao, nema izgovora, sami su zakomplikovali situaciju, sad neka se vade. Minimum je borba za 1. mesto, a onda i borba za 2. najbolji skor u TOP 16. Pisati kako nema sanse za EC pa ce se to igrati rekreativno, pa sta cemo naredne godine, takodje igrati EL rekreativno?
                      Last edited by blond; 19-12-18, 01:38.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by blond View Post
                        Zasto prizeljkivao? U slucaju 1. mesta na tabeli imamo prednost domaceg terena, u slucaju nekih 5 ili 6 pobeda mozemo da imamo i prednost u polufinalu ili finalu. Dosta vise sa tim da ovo takmicenje nije vazno, imas priliku da sebi olaksas i blamiras se protiv Monaka i Brese. I eto nas u teskoj grupi u kojoj cemo tesko biti 1.

                        Ne prihvatam da je svejedno da li igramo protiv Lokomotive bez prednosti domaceg terena ili protiv Zenita ili Albe sa prednoscu domaceg terena. Nije ni bitno protiv koga igramo, sa prednoscu domaceg terena mozemo dobiti bilo koga, bez prednosti teze.

                        Koja god grupa da bude ocekujem fokus na EC i napad na 1. mesto u grupi, a u ABA neka od NG odmara Ragland osim u derbiju.

                        Neverovatno je koliko ljude ne zanima sistem takmicenja. A on je sledeci. Formiraju se grupe E,F,G i H. U cetvrtifinalu su parovi E1-G2, G1-E2, itd. Majstorica se igra na terenu prvoplasiranih ekipa. E sad, neka prodju E1, F1, G1 i H1 u polufinale. Tada prednost domaceg terena u majstorici imaju dve najbolje ekipe u drugoj fazi. Toliko o tome da li je nebitno koju cemo grupu dobiti.

                        Kad sam to napisao, nema izgovora, sami su zakomplikovali situaciju, sad neka se vade. Minimum je borba za 1. mesto, a onda i borba za 2. najbolji skor u TOP 16. Pisati kako nema sanse za EC pa ce se to igrati rekreativno, pa sta cemo naredne godine, takodje igrati EL rekreativno?

                        Samo što ja nisam napisao ništa od ovoga ... Ja uvek idem u Pionir sa uverenjem da će Zvezda da pobedi , bez obzira na protivnika . I ne vidim razlog da ne budemo prvi u ovoj , novoj grupi G . Jedan od razloga što mi se ova grupa sviđa su atraktivni protivnici , koje publika zna iz EL , pa se možda većina priseti gde je Pionir . Pričaš o prednosti domaćeg terena a Pionir izgleda jadno , onako poluprazan.

                        format-ec-2018-19-rs10e.jpg
                        Last edited by Samo Zvezda; 19-12-18, 08:05.

                        Comment


                        • Sad se verovatno bolje vidi

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Utakmice u ovoj novoj grupi, kakva god da bude, će jasno pokazati kakve su naše ambicije u EC, pošto smo ih do sada uspešno skrivali. Ili bar ja nisam uspeo jasno da vidim.

                            Comment


                            • Originally posted by madafaka73 View Post
                              Utakmice u ovoj novoj grupi, kakva god da bude, će jasno pokazati kakve su naše ambicije u EC, pošto smo ih do sada uspešno skrivali. Ili bar ja nisam uspeo jasno da vidim.

                              Grupa se zna ,Valensija , Unikaha , Limož ,ako pobedi Poljake , što je prilično izvesno ili Tofaš . U ovoj prvoj fazi najvažnije je bilo plasirati se dalje a pravo takmičenje tek sada počinje . Ono što je sigurno , imaćemo šest ozbiljnih utakmica . I dalje mislim da je prioritet svih prioriteta osvajanje Aba lige a u EC , šta se uradi ... Utakmica u 1/4 f i 1/2f su u martu a tada je 1/2 F Aba , tako da i o tome treba voditi računa


                              Playoffs will begin on 23 March 2019 and they are planned to end by 22 April 2019.
                              Last edited by Samo Zvezda; 19-12-18, 10:15.

                              Comment


                              • Veceras uzivamo u bravurama Filipa i Keselja. Dobric i Radanov da gledaju i uce. Ako nauce mozda ce i oni jednog dana na parketn

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X