Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Omic debituje protiv Olimpijakosa.

    Comment


    • Vatreno krstenje.
      Jbg, da su tu Rope i Feldin, pa i da se nadamo necemu, ovako, tesko.
      Bracu jos ni jednom nismo dobili, a licno im zelim sve najgore, vec par sezona, jer su pokazali kakva su govna ustvari.

      Comment


      • Biće zanimljiv matchup Omića i Milutinova. To će biti pravi test šta i koliko može.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ne treba donositi negativne zakljucke ako odigra lose.Tek stize u klub, a Milutinov je jedan od najboljih centara evropske kosarke.

          Comment


          • U punom je takmičarskom pogonu i do 26-og ima vremena da prođe postavke u napadu i odbrani...Videćemo, ja očekujem nekih 10 minuta maksimalno da odigra, u periodu kad je i Milutinov na terenu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Bas me interesuje postavka igre sada kad imamo klasicnu peticu.
              Omic je odlicno pojacanje za nas tim. Izuzetan borac, vrlo ,,prgav,, zna da postavi blok, uvek prisutan na skoku, sjajan pik end rol igrac.
              Dobicemo dubinu u napadu, nekoga ko stiti odbruc, prostor ispod kosa.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                On zakucan za klupu, ova dva igrali, grijesili, gubili neke utakmice kao direktni krivci a pogledaj danas kako se Madridjanima vratilo. To kod nas nema, ako smo mi (a i citava strucna sportska javnost) nekoga proglasili za prospekta (zlatna koka) taj mora da igra. Mi nemamo luxsuz da kupujemo vrhunski kvalitet vec moramo da pravimo svoj, a to kosta zivaca, vremena, izgubljenih utakmica...

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Bas me interesuje postavka igre sada kad imamo klasicnu peticu.
                  Omic je odlicno pojacanje za nas tim. Izuzetan borac, vrlo ,,prgav,, zna da postavi blok, uvek prisutan na skoku, sjajan pik end rol igrac.
                  Dobicemo dubinu u napadu, nekoga ko stiti odbruc, prostor ispod kosa.
                  Dobro nepreteruj ssad Dobar je Omic ali nije defanzivno bas toliko dobar, ko pojava jeste ali ima brdo mana...Bice tu i glupih poteza ali sustina jeste da nam je ovako nesto trebalo. I smanjenje minutaze za ostalo, vise opcija itd...Videcemo sta i kako....Nije da se bas pokazao mimo Granke a tamo je i Planinic bio Bog i batina. I mene zanima sta ce tu biti..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Dobro nepreteruj ssad Dobar je Omic ali nije defanzivno bas toliko dobar, ko pojava jeste ali ima brdo mana...Bice tu i glupih poteza ali sustina jeste da nam je ovako nesto trebalo. I smanjenje minutaze za ostalo, vise opcija itd...Videcemo sta i kako....Nije da se bas pokazao mimo Granke a tamo je i Planinic bio Bog i batina. I mene zanima sta ce tu biti..
                    Govorim u odnosu na sadasnju postavu u sastavu Bjelica, tandem JJ, Lesor .

                    Comment


                    • Pedro Martinez je sa Valensijom prosle godine imao pravu kliniku trenersku, kako mu je igrala ekipa. Znao je da iskoristi potencijale koje tim ima i da od toga napravi rezultat. Ogroman zajeb Valensije sto ga nisu zadrzali. Recimo kod njega mi se Diamond mnogo svidja, jer daje krilnim igracima koji umeju sa loptom priliku da iz PnR dominiraju. To bi recimo nama sa Davidovcem, Dangubicem i donekle cak i Feldeine moglo mnogo da znaci. Nije dugacak klip, pa pogledajte koje sve setove i varijacije iz te formacije izvlaci Pedro. On je imao Sastrea, Martineza i San Emeteria da to igra. Mi mozemo takodje sa nasima.

                      Comment


                      • Ili recimo ovo zoniranje vs PnR, takozvani Next. Konstantna komunikacija i sledeci iskache, skuplja u zoni kako se krece lopta, onaj pozadi skuplja rep sta ostane i sve u krug. Doduse ovo ne smem da pomislim kako izgleda kad ti na vrhu Rochestie, Milka boli kurac da mrdne dupe a Lessort ne zna kad je sledeci Benny Hill bi bio

                        Comment


                        • Lako je to sa Oriolom i Sikmom
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Biće zanimljiv matchup Omića i Milutinova. To će biti pravi test šta i koliko može.
                            Originally posted by dekkard View Post
                            U punom je takmičarskom pogonu i do 26-og ima vremena da prođe postavke u napadu i odbrani...Videćemo, ja očekujem nekih 10 minuta maksimalno da odigra, u periodu kad je i Milutinov na terenu.
                            Ne zajebavaj sabracu, dekkkarde
                            Last edited by kronostime; 21-01-18, 14:25.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Smrt njima.

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                Vatreno krstenje.
                                Jbg, da su tu Rope i Feldin, pa i da se nadamo necemu, ovako, tesko.
                                Bracu jos ni jednom nismo dobili, a licno im zelim sve najgore, vec par sezona, jer su pokazali kakva su govna ustvari.
                                +1.235.322.328.945.312.398,18554885
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X