Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadao sam se da se mozda nesto promeni tokom sezone ali ocigledno nece, od juce sto bi se reklo neka ostane Alimpije 10 godina..svu srecu mu zelim a i vama sa njim...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Dobro je. Imate sada "vasu" temu, mi ovde da se malo posvetimo Crvenoj zvezdi

      :P

      Al ima stofa, sto je i pokazao u utakmicama u EL, ali ima jos mnogo i da uci, najbolji primer je poslednji napad Reala, gde je morao malo bolje da prilagodi odbranu i cuvare u tom poslednjem napadu.

      Svi znamo da se Al nije nesto preterano pitao oko sastava tima i tipa igraca koji su dovodjeni, pa bi' bas bas voleo da vidim kako izgleda kada on vrsi selekciju.

      Comment


      • Neka uzme Aba i Kls i to je odlicna sezona,uz partije u El moglo bi se reći i iznad očekivanja

        Comment


        • Ako ćemo iskreno, taj zadnji napad Reala je teško divljanje Luke, sumnjam da je Laso tako zamislio pri nerešenom rezultatu i nekoliko sekundi do kraja (6-7'' beše)...ovaj put je prošlo, drugi put neće, tako da tu Alimpijević i nije puno pogrešio ni Dobrić koji se povukao korak nazad očekujući prodor.
          P.S. Ja sam "prvi" kada treba opljunuti ovog nazovi trenera ali mislim da u ovom slučaju nije pogrešio i biće trener u pokušaju dok ne dokaže suprotno (uzme ABA i KLS).
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Trebao je da stavi malo boljeg i brzeg defanzivca na Luki, Enisa npr. To je zamerka.

            I nije pljuvanje, samo iznosim svoje zapazanje i misljenje
            Last edited by Ja Civi; 01-04-18, 10:34.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ako ćemo iskreno, taj zadnji napad Reala je teško divljanje Luke, sumnjam da je Laso tako zamislio pri nerešenom rezultatu i nekoliko sekundi do kraja (6-7'' beše)...ovaj put je prošlo, drugi put neće, tako da tu Alimpijević i nije puno pogrešio ni Dobrić koji se povukao korak nazad očekujući prodor.
              P.S. Ja sam "prvi" kada treba opljunuti ovog nazovi trenera ali mislim da u ovom slučaju nije pogrešio i biće trener u pokušaju dok ne dokaže suprotno (uzme ABA i KLS).
              Tačno tako je teško divljao i Džordan, Kobe Brajant, De Kolo prošle nedelje protiv Fenera, sve sami teški divljaci.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Reče gosn' Pablo na KZŠ da je poslednji napad crtan za Luku, eventualno Thompkinsa, tako da je to bilo "kontrolisano" divljaštvo..

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Tačno tako je teško divljao i Džordan, Kobe Brajant, De Kolo prošle nedelje protiv Fenera, sve sami teški divljaci.
                  Nekako mi tu De Kolo ne ide u istu rečenicu sa Džordanom i Kobetom...Luka je mlad i njemu treba vremena da bi bo u istoj rečenici sa prvom dvojicom ali za razliku od antipatičnog De Kola Luka će verujem dostići takve visine.


                  Originally posted by salelesa View Post
                  Reče gosn' Pablo na KZŠ da je poslednji napad crtan za Luku, eventualno Thompkinsa, tako da je to bilo "kontrolisano" divljaštvo..
                  Ako je crtao šut za tri poena za Luku i Laso je divljak, možda akciju za Luku i njegov ulaz ili asist za Tompkinsa u ćošku za šut. Ovako to je šut bez akcije iz driblinga sa 7-8 metara pa ako uđe, uđe. (Nisam slušao KZŠ pa tako samo razmišljam glasno)
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Može De Kolo da bude antipatičan koliko hoće, i meni je, ali je vrhunska evropska klasa igrača i u tom kontekstu je spomenut, s obzirom da Luka igra poslednju sezonu u Evropi, sledeće ga gledamo u NBA.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post

                      .. možda akciju za Luku i njegov ulaz ili asist za Tompkinsa u ćošku za šut. Ovako to je šut bez akcije iz driblinga sa 7-8 metara pa ako uđe, uđe. (Nisam slušao KZŠ pa tako samo razmišljam glasno)
                      Nije detaljisao, ali je verovatno tako.. u svakom slučaju, beše nerešeno u tom trenutku, pa je "opuštenije" pripaliti tricu.

                      Comment


                      • Ganac omasio si..dobio je izolaciju i prazan parket protiv dobrica..i na kraju ima cist sut...ne znam sta bi bolje za buzzer beater..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ganac omasio si..dobio je izolaciju i prazan parket protiv dobrica..i na kraju ima cist sut...ne znam sta bi bolje za buzzer beater..
                          Ma vrhunski ga izlomio, nema priče.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Pa i da su svi pregovarali imali su pravo na to...i mislim da nije Ganac postavio, vec Sarac, sto je bitna razlika..taj bi opljuvao DR-a na keca..kako gazda kaze...

                            Ljudi nisu dobili jednu platu, realno u bilo kom drugom klubu, niko ne bi ni igrao...
                            Ipak je Ganac ...reagujem samo zbog tvoje tvrdnje koju sam boldovao . nije čak ni Ganac , nego prepiska sa nekim kome Ganac veruje a u dosta stvari se poklapa sa onim što ja znam.

                            Bez obzira na ova besmislena prepucavanja ovde , Dejan Radonjić je najtrofejniji trener kkcz , trener koji je naterao većinu zvezdinih navijača da zavole čoveka , koga su verovatno pljuvali najstrašnije .
                            Uvek je najbolje citirati samog Deju nego davati svoje (uglavnom) pogrešne interpretacije

                            " Uživao sam i u odnosima koji su pravljeni između svih nas, na relacijama trener-igrač, trener-trener i trener-uprava, mnogo je lepog bilo. Važne pobede, dobra igra nekog košarkaša, bilo bi mi potrebno mnogo vremena da izvučem sve što sam doživeo za ove četiri godine – više od 320 utakmica, pa vi računajte koliko je to treninga, sastanaka itd."

                            https://t.co/8e8sWsQwpz

                            Dejanu Radonjiću sve najbolje u Bajernu a mi da napunimo Pionir ...ili kao što je DR govorio "Da Pionir progovori"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pa i da su svi pregovarali imali su pravo na to...i mislim da nije Ganac postavio, vec Sarac, sto je bitna razlika..taj bi opljuvao DR-a na keca..kako gazda kaze...

                              Ljudi nisu dobili jednu platu, realno u bilo kom drugom klubu, niko ne bi ni igrao...
                              Proveri ko je pisao. Ne pravi razliku... Ako je istina, istina je, a ako nije onda je laz plasirana sa mnogo strana.
                              Nikom KKCZ nece ostati duzna. Zato su mnogi i imali male izlazne klauzule.
                              Ja bih najvise voleo da mi svim igracima i trenerima damo tacno onoliko koliko vreda, ali i da im otkupi budu u skladu sa tim.
                              Kako je to trenutno nemoguce, radi se kako se radi. Ako bi bilo ko (pogotovo domaci igraci i trener) rekli da to nisu znali, lagali bi
                              Kao sto je i pisano, nije KKCZ fenomen, vec i drugde kasne plate, ali verovatno manje

                              Comment


                              • Nisam primetio da je Šarac ikad pljuvao Radonju, čak je pisao vrlo često i afirmativno o njemu, e sad što neko ima potrebu da se o Radonji priča kao o božanstvu to je samo njihov problem. Nije niko bezgrešan, ni sadašnji, ni prošli.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X