Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Cene se mnogo više te ex-yu titule, jer da bi ih osvojio morao si da pobeđuješ trostruke evropske šampione i ostale timove koji su bili jača konkurencija nego evro timovi toga doba, tako da je Lale uspešniji, jer su te titule vrednije nego današnje ABA titule.
    Apsolutno tacno ..titula pored vodecih timova iz bivsih republika je maltene vredna Evropske titule i to treba reci

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Neispravno je koristiti izraz najuspesniji posto je uspeh relativna stvar. Nekom je veci uspeh titula u EvroKupu (Kup Saporta) 73/74 sa Nikolicem, i to je prva titula u tom takmicenju koju je osvojio neki domaci klub. Ako se gleda samo broj trofeja nevezano za njihov znacaj moze se koristiti izraz najtrofejniji trener, ali ne znam koliko to ima smisla kada svi znamo da je to Nebojsa Popovic.
      Cuj uspeh je relativna stvar 9 titula, trofeja...u 8 u Evropi..1/2 EC...sitno je to...niti je uspeh sto je posrnuli klub vratio u Elitu..ni to nije uspeh...vec je uspeh..biti prvi kad se takmicelo 4 kluba..mislim stvarno..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Cuj uspeh je relativna stvar 9 titula, trofeja...u 8 u Evropi..1/2 EC...sitno je to...niti je uspeh sto je posrnuli klub vratio u Elitu..ni to nije uspeh...vec je uspeh..biti prvi kad se takmicelo 4 kluba..mislim stvarno..
        Naravno da je relativno, jer je Zvezda sa Nikolicem osvojila jedini evropski trofej u nasim vitrinama, sto ima mnogo veci znacaj nego nacionalne/regionalne lige koju ima jos pregrst trenera i generacija. Nisam rekao da je to sitno, niti da nije uspeh, vec da nije tacno da je najveci uspeh....to ti samo namerno moje recenice stavljas u totalnu krajnost da bi obranio svoje predrasude i uverenja. Zasto toliko sklonosti ka preterivanju?

        Mislim da ne treba da cekas ponedeljak za novu temu, posto i da propadnu pregovori ti ces na svim drugim temama propagirati i velicati druga Tit....ovaj Radonjica

        Comment


        • Nista ja Nikolicu ne sporim..vec vi DR..ne mozete javno skroz ali evo ga..Lale Lucic itd...ne zna covek ni koja se liga tada igrala..a dobro se secam tih sezona i ako sam bio klinac, pratio i tada..

          Ako nekada napravimo halu, treba da se zove Nebojsa Popovic po meni bar...

          Naravno da cu da navijam za Bayern, znam da ti neces ali dobro mozda dodje Sale u KKP jednog dana pa ti srce zaigra...

          Ne velicam ja DR, vec ga branim...Tako sam prestao i pratiti FK posle Piksija...moralna strana mi ipak bitnija...kad vidim ko ih napada...i ko se velica..prosto moram..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ajde razmisli da li branis Radonjica jer ga je neko toboze ocrnio, ili branis mit o njemu da je naj-naj-naj? Za to stvarno nema potrebe, i malo su dosadili ti mitovi pa zato ima i reakcija.

            Navijam samo za reprezentaciju i Zvezdu, ne navijam za tudjinske klubove. Bice mi drago da Bajern uzme titulu zbog nasih ljudi tamo. Ima ih troje - sada je jedan manje, jedan stranac vise, i utoliko ce mi biti manje drago.

            Comment


            • Радоњић јесте имао највише успеха и трофеја, али не треба заборавити да је имао најбоље услове од свих претходних тренера.Има још једна ствар, ККП је почео да пропада, а питање је да ли би скроз пропао да Нолан није убацио, што нам је доста олакшало посао у наредном периоду.

              Comment


              • Nema ni Nolan toliko veze, koliko to sto je visa novca krenulo da kaplje kod nas. Sada je slavina delimicno zatvorena, sto se automatski odrazava i na kvalitet i na rezultat.

                Comment


                • Otkako igramo EL nije nam nikad budžet bio preko 5 miliona bruto, a 4 miliona je donja granica za igranje EL, nije to neka drastična razlika ako uzmemo u obzir da je sledeći najmanji Žalgirisov od 8 miliona.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Nema ni Nolan toliko veze, koliko to sto je visa novca krenulo da kaplje kod nas. Sada je slavina delimicno zatvorena, sto se automatski odrazava i na kvalitet i na rezultat.
                    Капљало је и код нас и код њих.Играње Евролиге односи превагу.Они су имали много среће да у 14/15 склопе какав такав тим, јер је Мачван морао да диже каријеру, Павловић није нашао клуб, Милосављевић је био повређен и остао је, Мурић није нашао бољи ангажман и дошао је код њих, ФКП им је дао паре за Акојона, па су могли колико толико да се пошибају за Евролигу.Да се није све то поклопило, били би мачји кашаљ, као и следеће сезоне.

                    Comment


                    • Potvrdio Miško na twiteru ... Radonja u Bajernu.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Potvrdio Miško na twiteru ... Radonja u Bajernu.
                        Juhu

                        Comment


                        • Sretno Dejane Radonjiću!

                          I kao što to uvek biva u životu, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane...
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Radonja koga niko nece zvanicno u Bajernu.
                            Sto ne pitase ovi iz Bajerna pojedince sa ovog foruma pa da vide da uzimaju nemaca pojma.

                            Comment



                            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Za koga se sad navija?[emoji43]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X