Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda je do browsera,ja ne koristim nikakav blocker a nema mi tih reklama.
    Ma Radicevic je najbolje sto smo mogli da uzmemo kad smo vec propustili Vasu,kao i JJ duo,mada bi sa njima ipak bio malo oprezniji sto se tice ocekivanja.

    Comment


    • Pozdrav svim starim članovima a i ovim sa drugog foruma.
      Još 1 preletačević

      Comment


      • Namjerno sam za kraj ostavio Kešelja! Svi mi smo bili razočarani kad je on potpisao. Ljudi, Simon je sezonu života odigrao u svojoj 31.godini! Do tada prosjek od igrač, manite me Orteza, vidjelo to ozbiljne košarke nije, a njegova uloga u reprezentaciji je minorna. U 31.godini je postao jedan od najboljih krilnih igrača Evrope. Zato podržimo Kešelja, 29 mu je godina, bivši reprezentativac, osvajač Evrolige, veliki Srbenda, veliki delija! Nadam se da će mu se kod nas desiti prava rehabilitacija karijere.

        Comment


        • Originally posted by mikara92 View Post
          Jović je sa 23 godine u Radničkom bio!
          U Radnickom, ali i u reprezentaciji u tim godinama. Nesto se kroz maglu secam da je R,adicevic bio nesto problematican u mladjim selekcijama, seca li se neko u cemu je bila rec? U talenat nikada nije bilo sumnje.

          Comment


          • Radicevic zbog svoje naravi nije bolji igrac danas.

            Comment


            • Originally posted by Rodney View Post
              Nekako imam utisak da zapostavljamo momke koji su pridodati iz FMP-a. Ja očekujem da će bar Davidovac pronaći svoje mesto u 12, a lično bih voleo da Radanov krene da igra na ozbiljnom nivou. Lazarević će u 12 tek kad Laza ode...
              Ako udju njih dvojica to je onda već 14 igrača, i onda šta bi sa strancima. Na stranu što sam ja oduševljen potencijalom koji ima mali Radanov treba biti realan za titulu u Abi nam treba odličan prvi plej i centar, Gos je po meni sjajno resenje ali baš sjajno.

              Comment


              • @Laza Kacanski

                A da ti lepo podignes sistem na kompu?

                Virusi nikad ne spavaju.
                Tocak tka kako tocak zeli.

                Comment


                • Originally posted by the soul assassins View Post
                  @Laza Kacanski

                  A da ti lepo podignes sistem na kompu?

                  Virusi nikad ne spavaju.
                  Cu probam

                  Comment


                  • Još sat pa "Prođe i subota."

                    Fudbal se koliko ja znam igrao u četvrtak, trebam dozu prelaznog roka u venu.

                    Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Laza gledao neke bezobrazne filmove [emoji57]
                      ALWAYS FORWARD

                      Comment


                      • U ovom timu Gudurinu ulogu će preuzeti Feldeine, a Dobrić najpre može da se uporedi sa Dangubom. Ne toliko atletske sposobnosti kao Dangubine, ali i ne zaostaje puno u tom pogledu, upravo za toliko bolji šut nego Dangubin. Obojica bi trebalo da budu malo sigurniji u driblingu. Interesantno je da ćemo ove godine imati dva levoruka igrača u timu, to je samo po sebi prednost.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Williams-Goss po meni isti tip igraca kao Radanov.

                          Comment


                          • Originally posted by Genije10 View Post
                            Apsolutno tacno. Samo eto stvar misljenja, sto bih ja rizikovao sa drugim igracem. Razumijemo se.
                            Mozemo li cuti ime koje ti predlazes. Ja se slazme sa tobom da williams-goss ima ozbiljan nedostatak brzine i eksplzivnosti mozda cak i za evropsku kosarku ali mu se ne moze poreci da je skolovan igrac, lider i pobednik. Kao sto si rekao s pedigreom, neko ko je prosao sve bitnije kampove u americi. Ugovor na tri godine ima sasvim drugaciju tezinu, ali bi to opet imalo smisla rrcimo prosle godine pored jovica a ne u kombinaciji sa isto tako neiskusnim radicevicem.

                            Kakvo je tvoje misljenje o monte morrisu, melo trimblu, jacku gibbsu?

                            Comment


                            • Originally posted by Genije10 View Post
                              Radicevic zbog svoje naravi nije bolji igrac danas.
                              Pre ce biti zbog povreda.

                              Comment


                              • Monte Morris je na two-way ugovoru sa Denverom tako da mislim da je on trenutno nerealan, ali ako treba idem pješke po njega
                                ALWAYS FORWARD

                                Comment

                                Working...
                                X