Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je to za ovu sezonu ABa lige.

    Comment


    • Roč je ko krava koja da tonu mleka a onda ritne i prospe sve.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • tesko je da udju u bonus a kad se udje vise se ne svira a da nisu onic ili lesor....opet nas stigli sudijama

        Comment


        • Opet sudjenje katastrofa

          Comment


          • Pa spusti loptu pod kos jebo te sut da te jebo vise.

            Comment


            • ovo je negledljivo ,toliko gluposti da ja nemam reci ,Lesor je decko tele klasicno ....sudjenje sam ocekivao ovakvo u trecoj ceetvrtini ...sada moraju da nam brate

              Comment


              • Ja veceg degenerika od ovog alimpijevica u zivotu nisam vide, bolje da nas trenira zmaj od sipova

                Comment


                • Koliko cemo ih vise puta pustiti da se vrate u mec kada smo na skoro +10

                  Comment


                  • Kod nas je plejof i dalje antipropaganda kosarke. Ovoliko prekrsaja i licnih gresaka...pa na sta ovo lici ljudi?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Kod nas je plejof i dalje antipropaganda kosarke. Ovoliko prekrsaja i licnih gresaka...pa na sta ovo lici ljudi?
                      Na dobro postavljenu taktiku protiv ekipe koja samo kad prangija u ritmu moze da dobije ekipu koja zna nesto o kosarci a da nije MZT. Dzikic nam isto to radi vec duze vreme i sa KKB i KKP. Uz to imas igrace koji su losi izvodjaci slobodnjaka, i sto da ne tuces? Jel zabranjeno?

                      Comment


                      • Idiote alimpijevicu!

                        Comment


                        • bar oterati sad ova govna

                          Comment


                          • Kreten je izgubio utakmicu. Jesmo li ikad dali kos posle tajmauta!

                            Comment


                            • ko je sad kriv covicu?hvala ti od 2011 al idi sad

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                Kreten je izgubio utakmicu. Jesmo li ikad dali kos posle tajmauta!
                                Jel si ti kreten pa ne vidis da kreten Rocesti i kreten Lazic gube lopte, jel to ALimpijevic kriv sto su retatrdirani?

                                Comment

                                Working...
                                X