Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da se svugde vodi velika polemika o Covicu,pa moram nesto da kazem.Kada je preuzeo nas klub ja sam ga gledao kao Boga,jer su nas pre njega vodile lopine i Covic je imao rezultate sa FMP-om.
    U pocetku je sve delovalo dobro ali onda pocinje da se pokazuje da Covic ne moze da pokrije nas budzet od 2.5 miliona.Nas budzet iz sezone u sezonu opada.Ne znam samo kako Covic uspeva da prevesla Bartomeua za budzet od 4 miliona.Ono sto me nervira kod Covica je sto on ocekuje da navijaci ulaznicama pokriju budzet.Znam da mu nije lako da nadje sponzore,jer smo siromasna zemlja a trziste je takvo da stranci nemaju interes da uloze u nas kao sponzor.Covic ima brdo mana ali je problem sto trenutno nema niko bolji od njega da vodi klub.Jedino resenje je privatizacija ali nece ona skoro doci.

    Moram i da kazem da Covic nije oterao Radonjica.Glavni krivac za njegov odlazak je Miodrag Raznatovic,jer je Radonjic naseo na njegove lazi.Zalizani je i sezonu pre toga nagovarao Radonjica da ode.A onda su pokusali da uslove Covica sa nekim garancijama o budzetu,primanjima,dobrom rosteru itd...Raznatovic je poturao pricu da Radonjica letos traze Makabi,Baskonija i Barselona,da bi ga Covic zadrzao.Na kraju je i sam Radonic priznao da ove sezone nije imao nijednu ponudu a epilog svega je da Radonic i dalje nema klub.Mada je Radonjic bio u pravu,nije hteo covek da se blamira sa ovim rosterom,znao je da para nece biti.

    Ono sto ja znam da u zadnje vreme Radonjic i Covic nisu bili u ljubavi.U pocetku Radonjic nije imao velika ovlascenja,medjutim Radonjic je iz sezone u sezonu jacao i poceo da se sve vise pita u klubu.Covicu je to zasmetalo i to je bio pocetak kraja njihove ljubavi.

    Comment


    • Samo ceka kad krene neka polemika da ubaci rovca, to im je ocigledno svojstveno u ssvoj toj mrznji. Nije jedini koji ne zna nepristrasno da vodi nesto ali to govori i samom coveku. NEMOC!!!

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        UPPR je pripremio poznati profesor Ekonomskog Fakulteta uz podrsku tadasnje vlasti a posebno Dragana Djilasa. Da ne idemo sad u off. Vecinski poverioci morali su da pristanu na isti jer je preceno proverom njihovih dugovanja de se znalo da su vecina od njih prali novac preko Zvezde. Direktno uz podrsku tadasnje vlasti je odradjen UPPR.
        Covic je za to zasluzan koliko i ja.
        Covic ima dosta zasluga za pre svega postavljanja sistema funkcionisanja kluba i nekih drugih stvari.
        Ovo je jednostavno neistina i to teška. Ili su te ti tvoji izvori mnogo pogrešno informisali ili jednostavno ne znaš istinu pa pričaš proizvoljno a možda i imaš drugu agendu

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Jasno je da ga , najblaže rečeno ne voliš ali ovo je već bezobrazluk...
          Jasno je da ga ti obozavas.
          Ja ti kazem ko je osmislio UPPR o tome je govorio i sam Covic par puta.

          Comment


          • Originally posted by SiniM View Post
            Ovo je izvadjeno iz konteksta i predstavlja klasičan spin i to mestu na kome se piše o crvenoj zvezdi. Provociraš i zloupotrebljavao mesto moderatora. A nemoralno je zato sto si navijač kluba čiji je mesija (a ja mesiju nemam pravoslavac sam) najveće zlo srpskog sporta DV aka: doktor dabic, derviš, lazovicina itd možda bi bilo bolje da malo osvežiš gradivo sa njegovim klipovima na nekoj drugoj temi npr kkp. I nema potreba da ti nas bilo šta podsećaš nego te molim da lepo radiš svoj posao a ne upravo obrnuto da provociraš i spinujes kako bi unizio kvalitet diskusije i sveo je na ovaj nivo.
            FMP postaje Crvena zvezda
            Košarkaški klubovi Crvena zvezda i FMP neće se još fuzionisati, već će Zvezda timu iz Železnika dati ime i igrače, a za uzvrat dobiti novac.

            IZVOR: B92, IZVOR: BETA PETAK, 12.08.2011. | 20:57
            Podeli
            Na izbornoj Skupštini Zvezde utvrđeno je da Zvezda duguje 13 miliona evra, a za novog predsednika kluba izabran je prvi čovek FMP-a Nebojša Čović.

            Za predsednika Skupštine kluba izabran je Živorad Anđelković. Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.

            Saziv Skupštine ima, kao i do sada, 35 članova, a tri mesta pripala su navijačima.

            "Situacija je veoma teška, svi računi su blokirani, a nije nam cilj ulazak u stečaj. FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, a to je pet godina", rekao je novi predsednik Zvezde.

            Čović je zatim rekao i da ekipa već u ponedeljak počinje sa radom.

            "Tim već u ponedeljak ide na pripreme na Zlatibor. Utakmice ćemo igrati u Pioniru, a treniraćemo u Železniku, gde će raditi i mlađe kategorije."

            U nekim medijima se u petak pojavila informacija da će u naredne tri godine trener biti Svetislav Pešić.

            "Sa njim se vode razgovori. Objavljeno je da je nešto potpisano, a to nije tačno. Završetak razgovora očekujem sledeće nedelje. Tim će zavisiti od trenera. Molim za strpljenje, nigde ne žurimo", rekao je Čović u prvom obraćanju javnosti.

            Na funkciji menadžera za reorganizaciju i restruktuiranje postavljen je Mirko Pavlović, a novi portparol je Jovo Karanović.
            https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...&nav_id=531581
            Toliko o tome.
            PS. Poradi malo na pravopisu - ovo sto si, i kako napisao je bruka i za ucenika petog razreda osnovne skole.
            Last edited by kronostime; 11-11-17, 20:03.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • i sta si ovim dokazao? culi smo tu procu vec milion puta. zasto sad opet? i zasto mi brises postove u kojima sam samo citirao vaseg trenera?

              Comment


              • Originally posted by SiniM View Post
                Ovo je jednostavno neistina i to teška. Ili su te ti tvoji izvori mnogo pogrešno informisali ili jednostavno ne znaš istinu pa pričaš proizvoljno a možda i imaš drugu agendu
                Sta je neistina??????

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...&nav_id=531581
                  Toliko o tome.
                  PS. Poradi malo na pravopisu - ovo sto si, i kako napisao je bruka i za ucenika petog razreda osnovne skole.
                  Kronose sramota i bruka je da na ovaj nacin provociras.
                  Mada je odavno jasno da zloupotrebljavas ulogu moderatora.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Jasno je da ga ti obozavas.
                    Ja ti kazem ko je osmislio UPPR o tome je govorio i sam Covic par puta.
                    Kao navijač sam mu vrlo zahvalan za ono što je uradio za klub koji volim. I da , još jednom ću ti reći da je bezobrazluk napisati ono što si ti napisao. UPPR bez Čovića jednostavno nije bio moguć Naravno da ga je osmislio neko ko je stručan i naravno da je Čović govorio o tome ko je sve pomogao. On jeste sujetan ali nije glup da radi nešto što ne zna.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Kronose sramota i bruka je da na ovaj nacin provociras.
                      Mada je odavno jasno da zloupotrebljavas ulogu moderatora.
                      ma jok, nije sramota.

                      odoh da gledan kesica, dosta mi je jednoumlja i represije

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Kronose sramota i bruka je da na ovaj nacin provociras.
                        Mada je odavno jasno da zloupotrebljavas ulogu moderatora.
                        Amicus Plato, sed magis amica veritas
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Kao navijač sam mu vrlo zahvalan za ono što je uradio za klub koji volim. I da , još jednom ću ti reći da je bezobrazluk napisati ono što si ti napisao. UPPR bez Čovića jednostavno nije bio moguć Naravno da ga je osmislio neko ko je stručan i naravno da je Čović govorio o tome ko je sve pomogao. On jeste sujetan ali nije glup da radi nešto što ne zna.
                          On je imao spremljen UPPR i nacin sprovodjenja od tacke do tacke i po istom je postupao sto i nije naucna fantastika.Najveca uloga je njegova to sto je imao FMP pa je radjeno od 2011 do 2015 to sto je radjeno da ne idemo u off.
                          Velike su zaluge Covica za uspehe Zvezde nikad ali nikad to sporio nisam.
                          Samo mislim da nema potrebe da se posnatra kao mesija, spasitelj itd,itd.
                          I da u vreme grobljanske diktature bio je idealan za poziciju predsednika jer samo takav je mogao da se bori sa istim.
                          Medjutim, doslo je neko novo vreme kada je po meni neophodno menjati neke stvari, prilagodjavati se, potisnuti sujetu zarad dobro kluba.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Amicus Plato, sed magis amica veritas
                            Ti si najlosiji moderator koje su moje oci u internet zivotu videle. Sram da te bude zbog nacina pisanja.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Sta je neistina??????
                              Da li stvarno misliš da bi Covic dao svoj privatni klub za nešto sto mu je Đilas ili neko drugi pripremio? Ako ga poznaješ vrlo dobro znaš da se čak i previše mesa u sve a nikada ne ide slepo za bilo kim. Pa čovek ima svoju privatnu firmu već 20godina pa mu treba Đilas ili neki prof sa ekonomskog da mu osmisli uppr? Pa on je uppr u svojoj firmi uradio pre toga a taj profesor ako ga je uopšte i bilo je ideju samo uobličio u adekvatnu formu. Inače uppr je pre svega pravni dokument i kao takav rade ga pravnici a ne ekonomisti.

                              Comment


                              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                Ti si najlosiji moderator koje su moje oci u internet zivotu videle. Sram da te bude zbog nacina pisanja.
                                Moze biti zbog toga sto ne kaznjavam svako trolovanje koje se preliva sa teme na temu?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X