Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ohrabrujuće [emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Želim prije meča da skrenem pažnju na slobodna bacanja. Iako mnogi ne obraćaju pažnju na bacanja, vjerujte da su ona jako važna! Od Žalgirisa smo izgubili 2 razlike, a promašili smo 6 bacanja. Od Himkija smo izgubili 7 razlike, a promašili smo 9 bacanja. Iz navedenog mislim da se dosta toga može zaključiti. Nadam se da sa bacanjima večeras nećemo imati problem. Jako bitan meč! Pobjedom bi anulirali poraz od Bamberga. Poraz nam sada nikako niie potreban, jer naredna 2 meča su nam paklena, dočekujemo vjerovatno najbolji klub u Evropi te idemo u goste Olimpijakosu koji nam ne odgovara nikako! Ako želimo da se nadamo plej ofu ovaj meč bi trebao da se dobije, jer ne smijemo da dočekamo Baskoniju sa skorom 2-6. Mislim da je večeras idealan trenutak za trijumf, naročito jer smo deklasirali komšije prije 4 dana, a niko me ne može ubjediti da su Nedović, Salin i Šermadini kvalitetniji od Ročestija, Feldina i Lesora! Očekujem da uz strance odličnu utakmicu odigraju Radičević i Dobrić. Srećno momci!
      Last edited by mikara92; 10-11-17, 18:31.

      Comment


      • Originally posted by Svarog View Post
        Evroliga je mnogo slabija ove godine i usudio bih se da kazem da bi mi sa proslogodisnjim ekipom bili mnogo blizu f4 a samim tim i tituli.
        Za mene je ona izjednacenija, sad koliko je slabija nisam bas siguran, jer ce se bogati klubovi dodatno pojacati.
        Recimo, prvih 5 kola smo igrali protiv timova od kojih su 4 bolja nego prosle godine: Himki, Makabi, Zalgiris i Brose.

        Comment


        • Originally posted by many men View Post
          Za mene je ona izjednacenija, sad koliko je slabija nisam bas siguran, jer ce se bogati klubovi dodatno pojacati.
          Recimo, prvih 5 kola smo igrali protiv timova od kojih su 4 bolja nego prosle godine: Himki, Makabi, Zalgiris i Brose.
          Da, prosle godine nam je evroliga vise odgovarala. Galatasaraj, Makabi, Armani i Barselona su se raspali, a tu su bili i Zalgiris, Uniks i Bamberg.
          Ne slazem se za Bamberg, mnogo bolji su bili prosle sezone sa Strelnieksom, Millerom, Tajsom i Melliem.

          Makabi je bolji, Barselona i Armani stucaju, Himki >>> Uniks, Valencia > Darusafaka, Unicaja > Galatasaray. Ukratko, najjaci su slabiji, a oni iz sredine bolji. Teze je mnogo ici u 8, ali je lakse proci na F4 posle.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Da, prosle godine nam je evroliga vise odgovarala. Galatasaraj, Makabi, Armani i Barselona su se raspali, a tu su bili i Zalgiris, Uniks i Bamberg.
            Ne slazem se za Bamberg, mnogo bolji su bili prosle sezone sa Strelnieksom, Millerom, Tajsom i Melliem.

            Makabi je bolji, Barselona i Armani stucaju, Himki >>> Uniks, Valencia > Darusafaka, Unicaja > Galatasaray. Ukratko, najjaci su slabiji, a oni iz sredine bolji. Teze je mnogo ici u 8, ali je lakse proci na F4 posle.
            Meni djeluju da su ozbiljniji protivnik, ja ih ne posmatram samo igracki.
            Djeluju mi organizaciono, timski, iskusnije i zrelije, kao tim koji se navikao da igra EL.
            Porasle su im ambicije i vjerujem da ce se tesko uzimati bodovi protiv njih.
            Isto tako mislim da mi imamo jaci tim nego prosle godine uz 1-2 pojacanja

            Comment


            • Neka Alimpije kao i Radonja krene sa gaženjem Španaca! Neka Španaca u Evroligi što više, a Turaka što manje

              Comment


              • Feldin, Lazić, Dangibić, Dobrić ako im slome Nedovića i Suareza obavljen glavni deo posla. Još ako se zaustavi Bruks sjajno.Nadam se dobroj partiji Radičevića. Probiti nekako Ogastina možda Bjelica i Jovanović, Lesort teško.

                Comment


                • U ovoj rundi izgubile su sve španske ekipe (Real, Barselona, Valensija i Baskonija).
                  Šta će biti?
                  Taj niz će se zaokružiti porazom Unikahe
                  ili po onoj kockarskoj ne može na ruletu stalno da izlazi crni broj.

                  Comment


                  • Jel ovom sudiji grku Duda j..o i oca i majku i nazvao najvecim lopovom u kosarci i najgorim čovekom kog je upoznao?

                    Comment


                    • Originally posted by Decembarski View Post
                      Jel ovom sudiji grku Duda j..o i oca i majku i nazvao najvecim lopovom u kosarci i najgorim čovekom kog je upoznao?
                      Bas taj.

                      Comment


                      • Malo je reci UZAS!

                        Comment


                        • Nisam ja bezveze spominjao bacanja prije meča. Kad ih šutaš 0/5 jasno je svima koliko si glavom u meču.
                          Tužno je da svaki drugi meč počinjemo sa -10, užasan pristup igri.

                          Comment


                          • Au kako smo losi,Jankovicu sine ok sut ne ide al nadji brate neki nacin da si koristan za ekipu,nije da su drugi nesto bolji od tebe,al ti si takav od kad si dosao,ovi drugi odigraju barem nesto protiv nekoga,ti nista protiv nikoga

                            Comment


                            • Ne moze se sa fmp igracina igrati el

                              Comment


                              • Doslo se zato sto se mora, zao mi je samo ljudi koji su dali pare za sezonske ulaznice ove godine, jer ako nista bar zbog njih igraj i bori se kao da je poslednja a ne 6 kolo, ej 6 kolo , nije 26 a mi gledamo da odmaramo igrace za sledecu nedelju.Ovako je svako mogao da dodje na 10-ak utakmica ABA lige ove godine da da podrsku ekipi da izbori Evroligu sledece sezone

                                Comment

                                Working...
                                X