Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Himna se nije cula, za mene smo vec pobedili.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Sram da nas bude,bruka i sramota,ne bi me čudilo da od sl godine budemo ucesnici Ec

      Comment


      • Originally posted by ivica14 View Post
        kk ovo nije zasluzio...ocemo pojacanje? sram da nas bude za posetu!
        bravo za komentar!!!

        Comment


        • a kakvo navijanje takva je i igra ...SRAMOTNA!!!

          Comment


          • zasto posle time-outa na minut do kraja ide lopta na bjelicu i 3p, kada celu utakmicu nije mogao da pogodi za 3....nema poente ne ide ga ovu tekmu i to je to, ne raditi ono sto ti ne ide tada

            Comment


            • bez Antica i njegovog uticaja na igru smo se bas mucili u napadu,Feldin odigrao koliko i zna, ono protiv makabija je bio izuzetak, osim prve cetvrtine gde smo se raspali ostatak utakmice je bio solidan, bar po kriterijumimma prve cetvrtine.
              Last edited by nebitan; 02-11-17, 19:03.

              Comment


              • A COvic da se zapita sta radi sa klubom, da li je dobio arenu za dzabe pa se igra tamo ili sta vec ali to mi je jedini normalan razlog da se tamo igra.Ni CSKA, Fener, REal da se ne igraju u areni, za te utakmice digni cenu u pioniru i to je to ili da se stave cene u areni od 500 do 700 i to je to.

                Comment


                • Originally posted by Ganac
                  Obriši ovo za lekove, nije lepo.
                  Nisam hteo da napisem ono sto stvarno mislim, to je najblaze sto sam mogao. Ne zelim im nista lose samo malo da pate

                  Comment


                  • Zao mi Rocestija,nema covek sa kim da igra.Lazic pogubljen.

                    Comment


                    • Mene poraz uopste nije razocarao, prezadovoljan sam i sa ove 2 pobede sto imamo. Bez pismenog spoljneg igraca osim Rocestija i bez centra ovo je za mene podvig sta radimo do sada, da je igrao Pero i ovo bi dobili sto i pokazuje kvalitet evropske kosarke. Smetaju mi neke situacije u toku igre kada sami igraci ne znaju da prepoznaju kada treba da se da nekome lopta, pogotovu kada su centri u pitanju,pa Jovanovic je 10x trazio loptu da odigra ledjima, nijednom je nije dobio a da niko nije znao sta dalje da radi sa njom u napadu.

                      Comment


                      • Originally posted by Svarog View Post
                        bez Antica i njegovog uticaja na igru smo se bas mucili u napadu,Feldin odigrao koliko i zna, ono protiv makabija je bio izuzetak, osim prve cetvrtine gde smo se raspali ostatak utakmice je bio solidan, bar po kriterijumimma prve cetvrtine.
                        Nije to bio izuzetak to je kako kazu navijaci panatenaikosa jedna od 4-5 vrhunskih partija koliko odigra u sezoni, jednu smo videli ajde da sacekamo i ostale 3-4.

                        Comment


                        • Originally posted by ikaluka View Post
                          Nije to bio izuzetak to je kako kazu navijaci panatenaikosa jedna od 4-5 vrhunskih partija koliko odigra u sezoni, jednu smo videli ajde da sacekamo i ostale 3-4.
                          Nadam se polufinale i finale Aba lige, pod uslovom da se prikljuci neki bek koji zna da stvori sam sebi neke poene .

                          Comment


                          • Kad vidim da protiv nas centri od 201 dominiraju a pritom nista ne znaju, muka mi je. Ako nema pare, vrati Apica u FMP a daj Oja, Bar da defanzivno osiguramo reket a bogami i u napadu bi dobili kakav takav ucinak za razliku od postojeceg.

                            Comment


                            • Šta Radičević, Lazić, Jovanović, Bjelica rade u Zvezdi?
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Originally posted by Tarantula View Post
                                Šta Radičević, Lazić, Jovanović, Bjelica rade u Zvezdi?
                                Ajde za Radicevica i da razumem negodovanje, ali za ostale???
                                Sramota.

                                P.s. Zabrinjava me Redov Rajan...

                                Comment

                                Working...
                                X