Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Mora da postoji pravni osnov za sve što se radi, UPPR je nešto što nije ekskluzivno vezano za sportske klubove, naprotiv, to je poprilično uobičajen način rešavanja finansijskih problema firmi pa je zato izazvao podozrenje kada je ponuđen kao model rešavanja nagomilanih dugova u Zvezdi. Što je n puta poštenije nego moliti državu da se odrekne svojih potraživanja kao što komšije rade.
    Ekskluzivno je menjanje imena jednog kluba imenom drugog i misljenje da je to isto.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Svi su bežali od kluba kao đavo od krsta, jedini se on uhvatio u vrzino kolo.

      Imali smo klub pred gašenjem, sad imamo stabilnog Euroligaša, ko je dao pare ne znam, a verujem i vi, tj. možda i znamo ali ne možemo sa sigurnošću da tvrdimo, ali znam ko je bio na čelu kluba u tom periodu.
      Ma daj one sezone nismo bili ni cetvrtu u Kls u, Partizan koji kuka na aparhejd nikad manje od drugog mesta u Klsu bar nije imao..Kakav god da je , preuzeo je klub u jednoj teskoj dubiozi i postavio na noge, zato ima postovanje od mene kao sportskog radnika, u druge analize ne ulazim ovo je sportski forum.

      Comment


      • Jesmo li danas raspoloženiji? Oporavili ste se nakon sinoćnje nba petorke: Radičević-Davidovac-Dobrić-Apić-Jovanović?
        Last edited by mikara92; 11-11-17, 19:03.

        Comment


        • @LosmiSK

          Teško da ćeš naći većeg poštovaoca Dejana Radonjića od mene. Moguće je da je potpuno pogrešno sve što sam napisao, samo očekujem malo strpljenja ..zato i potsećanje na Radonjinu prvu celu sezonu . Za raspravu o Alimpiju je još rano ...moguće da si ti sve u pravu ali ...
          @Laki
          Očigledno se ne razumemo...NWG i njegov menadžer Rašković, nikad ne bi pristali da bude rezervni plej u kkcz ...zato ti i kažem da nije bila dilema NWG ili Radičević nego Ročesti ili NWG

          Comment


          • Prvi I drugi plej u EL skoro I da ne postoji neka razlika(sem kod nas). Igrao bi 20minuta EL sigurno I u paru sa Rocestijem..

            Alimpijevic se nije dokazao nigde, niti je igrao kosarku..Covic ga postavio za trenera I ostali ga proglasili genijem..Daj boze da je tako,ali ono sto vidim je lose...Sta ce on biti za 10g bas me briga, mi igramo ove godine EL..

            Cedevita sto posto nema ni blizu naseg budzeta, u to nemoj da sumnjas.. za strucni stab je logicno da imaju vise Najbolje da smo Alimpijevicu dali jedno 250-300k to bi ja vec vodio kroz ispumpavanje para...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Ekskluzivno je menjanje imena jednog kluba imenom drugog i misljenje da je to isto.
              da neko ovako nesto postavi na partizanovoj temi, ne daj boze neki isecak sa nebuloznih kzn duloa vujosevicaa, njegove lazi, sirenje mrznje ili kvaziintelektualna sranja popio bi instant ban a nama ovo kao treba da bude smesno. ne kapiram stvarno kronose zasto to radis?

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Ko je ocistio 15 miliona?
                Covic? To je najveca zabluda navijaca Zvezde.Ali bukvalno.
                Pa nego ko je? Ajde da razumem da si rekao da nije mogao sam ali ovo kao to je uradio neko drugi, neki mr. X jednostavno nije lepo i korektno. Čovek je najuspešniji predsednik kluba u istoriji, takav kakav je a znam da nije bas mila i draga persona. Nemojmo omalovazavati tuđi uspeh ne razumem čemu to osim ako nema neke druge agende?

                Comment


                • Originally posted by la haine View Post
                  Pored ovakvih navijača, neprijatelji nam i nisu potrebni. Znaš, ima se para, plaća se Simanić $150k, da ga plaćamo $50k tada se ne bi imalo para. Šta misliš da će Simanić da vidi tolike pare sa ovim igrama i napretkom koji pruža? Naravno da neće, Čović ako već nije, će sa Miškom sve to ispeglati. I baš volite da ističete i da pričate svuda na sva usta koliko klub duguje, koliko kog igrača plaća, baš ste ono mazohisti, pitam se ko vam gura žeton?

                  Jedina sramota su "navijači" kao ti, a ako ti se ne dopada klub i kako on funkcioniše, pređi pa navijaj za Partizan, ne bi bio ni prvi ni poslednji.
                  Ali to je istina. I koliko je Simanic placen i da FMP nema sansi da dobije taj mec. I da se odredjen deo sredstava trosi na klub koji igra sa nama u ligi, a za 1. tim nema pojacanja. Kad ljudi pricaju koliki budzet imamo moraju da budu upoznati da Cedevita, Buducnost i ostali klubovi ne placaju 30 igraca pod ugovorom.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Ekskluzivno je menjanje imena jednog kluba imenom drugog i misljenje da je to isto.
                    Ovo je klasična provokacija stvarno nema smisla i to direktno od moderatora. Ružno je to sto radiš....

                    Comment


                    • Originally posted by SiniM View Post
                      Pa nego ko je? Ajde da razumem da si rekao da nije mogao sam ali ovo kao to je uradio neko drugi, neki mr. X jednostavno nije lepo i korektno. Čovek je najuspešniji predsednik kluba u istoriji, takav kakav je a znam da nije bas mila i draga persona. Nemojmo omalovazavati tuđi uspeh ne razumem čemu to osim ako nema neke druge agende?
                      Sam Čović je pominjao Đilasa kao nekog ko je puno pomogao oko UPPR-a

                      Comment


                      • Originally posted by SiniM View Post
                        Pa nego ko je? Ajde da razumem da si rekao da nije mogao sam ali ovo kao to je uradio neko drugi, neki mr. X jednostavno nije lepo i korektno. Čovek je najuspešniji predsednik kluba u istoriji, takav kakav je a znam da nije bas mila i draga persona. Nemojmo omalovazavati tuđi uspeh ne razumem čemu to osim ako nema neke druge agende?
                        UPPR je pripremio poznati profesor Ekonomskog Fakulteta uz podrsku tadasnje vlasti a posebno Dragana Djilasa. Da ne idemo sad u off. Vecinski poverioci morali su da pristanu na isti jer je preceno proverom njihovih dugovanja de se znalo da su vecina od njih prali novac preko Zvezde. Direktno uz podrsku tadasnje vlasti je odradjen UPPR.
                        Covic je za to zasluzan koliko i ja.
                        Covic ima dosta zasluga za pre svega postavljanja sistema funkcionisanja kluba i nekih drugih stvari.

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post
                          da neko ovako nesto postavi na partizanovoj temi, ne daj boze neki isecak sa nebuloznih kzn duloa vujosevicaa, njegove lazi, sirenje mrznje ili kvaziintelektualna sranja popio bi instant ban a nama ovo kao treba da bude smesno. ne kapiram stvarno kronose zasto to radis?
                          Originally posted by SiniM View Post
                          Ovo je klasična provokacija stvarno nema smisla i to direktno od moderatora. Ružno je to sto radiš....
                          Vidim da se poprilicno zaboravilo kako je izgledalo to "sredjivanje" na pocetku, pa reko` da podsetim. Nisam ja dao izjavu vec vas "mesija".
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Zaboravljate da je Covic pre Zvezde imao jak, trofejni i stabilni klub, dvostruki sampion Aba lige jos pre Zvezde, sa koledzom po ugledu da Ameriku, mnogo reprenzentativaca i tako dalje. Covic je sto Laza kaze postavio sistem kluba i veoma je zasluzan za sportski sektor.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              UPPR je pripremio poznati profesor Ekonomskog Fakulteta uz podrsku tadasnje vlasti a posebno Dragana Djilasa. Da ne idemo sad u off. Vecinski poverioci morali su da pristanu na isti jer je preceno proverom njihovih dugovanja de se znalo da su vecina od njih prali novac preko Zvezde. Direktno uz podrsku tadasnje vlasti je odradjen UPPR.
                              Covic je za to zasluzan koliko i ja.
                              Covic ima dosta zasluga za pre svega postavljanja sistema funkcionisanja kluba i nekih drugih stvari.
                              Jasno je da ga , najblaže rečeno ne voliš ali ovo je već bezobrazluk...

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Vidim da se poprilicno zaboravilo kako je izgledalo to "sredjivanje" na pocetku, pa reko` da podsetim. Nisam ja dao izjavu vec vas "mesija".
                                Ovo je izvadjeno iz konteksta i predstavlja klasičan spin i to mestu na kome se piše o crvenoj zvezdi. Provociraš i zloupotrebljavao mesto moderatora. A nemoralno je zato sto si navijač kluba čiji je mesija (a ja mesiju nemam pravoslavac sam) najveće zlo srpskog sporta DV aka: doktor dabic, derviš, lazovicina itd možda bi bilo bolje da malo osvežiš gradivo sa njegovim klipovima na nekoj drugoj temi npr kkp. I nema potreba da ti nas bilo šta podsećaš nego te molim da lepo radiš svoj posao a ne upravo obrnuto da provociraš i spinujes kako bi unizio kvalitet diskusije i sveo je na ovaj nivo.

                                Comment

                                Working...
                                X