Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Palacio je bio duze u NBA, ali malo je reci da je imao jako marginalnu ulogu. Ostatak da ne pominjem. Nismo Dorela Rajta dovodili koji je davao 16 ppg pa da kazes nesto. Pa vi ste Adama Morrisona dovodili, lik je bio lottery pick. Jenkins isto iz NBA dosao. Taj Roberts je kod vas prvo bio. To sto smo Amere dovodili, najvise je Duletova zasluga. Retko koga smo masili, ali nismo ni imali prostora za promasaj. Nije igralo 5 amera kao sad, nego 1.

    Mislim bili ste vi finansijski slabiji, nije to nikakva prica, ali niko vas sponzorom nije ucenjivao da odustanete od nekog takmicenja. Igrali ste I taj EC I to bas dobro. Ja nisam stekao utisak da ste vI bili u situaciji u kakvoj smo mi bili prosle godine.
    Када?

    Нисмо били у таквој ситуацији, били смо у горој. Наша 2010/11 је гора него ваша прошла.

    Comment


    • 3 puta gora, najmanje 3 puta. Partizan nije bio nikad tako nisko prethodnih godina, istine radi.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Када?

        Нисмо били у таквој ситуацији, били смо у горој. Наша 2010/11 је гора него ваша прошла.
        Sta ima gore od toga da te neko ucenjuje praznom pricom? Ispali smo preveslana stranka od strane Djilasa I koga vec za jedinog sponzora I to za manje para nego godinu pre. Srozali nas do jebene lige sampiona. Imao je u tome udela I Pekovic, a verujem da je I on dobio neke beneficije od toga.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Palacio je bio duze u NBA, ali malo je reci da je imao jako marginalnu ulogu. Ostatak da ne pominjem. Nismo Dorela Rajta dovodili koji je davao 16 ppg pa da kazes nesto. Pa vi ste Adama Morrisona dovodili, lik je bio lottery pick. Jenkins isto iz NBA dosao. Taj Roberts je kod vas prvo bio. To sto smo Amere dovodili, najvise je Duletova zasluga. Retko koga smo masili, ali nismo ni imali prostora za promasaj. Nije igralo 5 amera kao sad, nego 1.

          Mislim bili ste vi finansijski slabiji, nije to nikakva prica, ali niko vas sponzorom nije ucenjivao da odustanete od nekog takmicenja. Igrali ste I taj EC I to bas dobro. Ja nisam stekao utisak da ste vI bili u situaciji u kakvoj smo mi bili prosle godine.
          Iskreno meni ova smesno sto si napisao, ali nema veze, opusteno.Navikli smo vremenom na ovakve dezinformacije.
          Da te ispravim Dorrel nije imao 16p, nego je jedva prebacivao 8p u proseku.
          Last edited by Manda77; 12-11-17, 00:00.

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Sta ima gore od toga da te neko ucenjuje praznom pricom? Ispali smo preveslana stranka od strane Djilasa I koga vec za jedinog sponzora I to za manje para nego godinu pre. Srozali nas do jebene lige sampiona. Imao je u tome udela I Pekovic, a verujem da je I on dobio neke beneficije od toga.
            Горе је да играш с јуниорима КЛС, да те испод просечни странци напусте у сред сезоне, да ти тренер буде Никитовић и да се бориш за опстанак у распалој АБА лиги.

            Comment




            • Evo ovako izgleda dres ekipe koja je u govnima do guse.
              Last edited by Manda77; 12-11-17, 01:34.

              Comment


              • Originally posted by Manda77 View Post
                Iskreno meni ova smesno sto si napisao, ali nema veze, opusteno.Navikli smo vremenom na ovakve dezinformacije.
                Da te ispravim Dorrel nije imao 16p, nego je jedva prebacivao 8p u proseku.
                Pa baci pogled na njegovu sezonu 2010-2011 pa reci nesto. Nisam sigurno mislio na celu karijeru, ali lik je igrao ozbiljnu ulogu u GSWu sa skoro 40 mpg te sezone. Takav igrac danas zavrsi u Igokei, za verovatno ne neke preterane pare (jes da je u Bambergu sad, ali siguran sam da ni oni nisu pljunuli bogatstvo za njega), a pre 7 godina I vise iz NBA su dolazili iskljucivo marginalci, a takvih je bilo koliko ti dusa hoce. Samo treba da znas da ubodes, sto je Dule znao odlicno, a niste ni vi masili..
                Last edited by colke995; 12-11-17, 00:10.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Горе је да играш с јуниорима КЛС, да те испод просечни странци напусте у сред сезоне, да ти тренер буде Никитовић и да се бориш за опстанак у распалој АБА лиги.
                  A sta se to razlikuje od pretprosle nase sezone kada nam je trener bio Pera Bozic, igrali igraci poput Magdevskog, Djumica I jos par balvana koji nisu ni za KLS. Da ne bi Dzikica, mozda bismo i ispali.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    A sta se to razlikuje od pretprosle nase sezone kada nam je trener bio Pera Bozic, igrali igraci poput Magdevskog, Djumica I jos par balvana koji nisu ni za KLS. Da ne bi Dzikica, mozda bismo i ispali.
                    Џикић, Хечер, Новица, Гордон итд. су ми свакако боље од Недовић, Суботић, Николић, Цветковић са све Никитовићем. Па играли сте 1/2 АБА лиге и узели једну текму, ми смо изборили опстанак у АБА лиги у последњем или претпоследњем колу, не сећам се.

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Pa baci pogled na njegovu sezonu 2010-2011 pa reci nesto. Nisam sigurno mislio na celu karijeru, ali lik je igrao ozbiljnu ulogu u GSWu sa skoro 40 mpg te sezone. Takav igrac danas zavrsi u Igokei, za verovatno ne neke preterane pare (jes da je u Bambergu sad, ali siguran sam da ni oni nisu pljunuli bogatstvo za njega), a pre 7 godina I vise iz NBA su dolazili iskljucivo marginalci, a takvih je bilo koliko ti dusa hoce. Samo treba da znas da ubodes, sto je Dule znao odlicno, a niste ni vi masili..
                      Znam da je imao dobru sezonu ali je igrao u tad zalosnoj ekipi koja je tad skupila 36 pobeda i 46 poraza.Od transvera Dorrela u Brose Igokei i agencijama je otislo 200k a za platu 400k sto bas i nisu male pare.Mi nismo masili zato sto smo mogli samo da sanjamo takve igrace, dovodili smo uvek neke polu igrace.
                      Sto se onog posta gore tice kazes da su kod vas igrali Magdevski, Djumic i jos par balvana, pored njih su igrali Hecer, Bircevic-reprezentativac, Lukovic koji je sasvim solidan igrac, imali ste Vanju Marinkovica, Andrica, Velickovica...

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Џикић, Хечер, Новица, Гордон итд. су ми свакако боље од Недовић, Суботић, Николић, Цветковић са све Никитовићем. Па играли сте 1/2 АБА лиге и узели једну текму, ми смо изборили опстанак у АБА лиги у последњем или претпоследњем колу, не сећам се.
                        Crvena Zvezda te 2010/11 stvarno sila od ekipe
                        Luka Drca
                        Nikola Covorovic
                        Strahinja Dragicevic
                        Lazar Radosavljevic
                        Darko Balaban
                        Sava Lesic
                        Nemanja Nedovic
                        Uros Nikolic
                        Vujadin Subotic
                        Ivan Marinkovic
                        Ivan Sajcic
                        Boris Bakic
                        Trener Sasa Nikitovic

                        Ovaj ceo tim vredi kao jedan Hecer mozda i manje, u predposlednjem kolu smo obezbedili opstanak, dobili smo Olimpiju kod kuce.
                        Last edited by Manda77; 12-11-17, 00:42.

                        Comment


                        • Ko hoće da se bavi politikom treba da zna da postoji Fakultet političkih nauka pa neka studira! Ovdje nije mjesto da se piše o nekim stvarima. Nerviraju me i ta koškanja na relaciji Zvezda-Partizan. To jesu 2 najveća srpska brenda, najveće je rivalstvo između ta 2 kluba, ali ovo danas je neviđena mržnja, bolest! Pričajmo o igračima Zvezde, da vidimo šta treba popraviti, pričajmo o Alimpijeviću, o punoj ili polupraznoj Areni, o budžetu. Dosta je više priče o Partizanu, o politici, o Unaprijed pripremljenom planu reorganizacije. Ne kukajmo za Radonjićem. Bavimo se ovom Zvezdom, volimo, pratimo i bodrimo Zvezdu, poštujmo druge!
                          Last edited by mikara92; 12-11-17, 00:37.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Џикић, Хечер, Новица, Гордон итд. су ми свакако боље од Недовић, Суботић, Николић, Цветковић са све Никитовићем. Па играли сте 1/2 АБА лиге и узели једну текму, ми смо изборили опстанак у АБА лиги у последњем или претпоследњем колу, не сећам се.
                            Gordon nista odigrao nije I to je bio promasaj, low risk ali low reward. Novica nije ni na na 30% mogucnosti, a I kao takav je bio ubedljivo najplaceniji. Cvele bi vam sad legao kao budali samar, a Nedovica svi znamo ko je I sta je. Pa cak I taj Subotic je igrao ok po abi. Nikitovic je vise problem bio nego igraci.

                            F4 objasnjavam time da je Aba porlse godine bila najslabija ikad ja mislim.

                            @manda

                            36 pobeda nije nimalo lose. Ako ces da vidis sta je lose baci pogled na ove tankerske ekipe zadnjih 10 godina. Na istoku bi usli u PO.

                            400k nije uopste puno. Uzmi u obzir da Misko za Zagroca trazi priblizno toliko. Za igraca koji nije prezvieo last cut I koji nema sezonu ozbiljne kosarke iza sebe.

                            EDIT: Mislio sam na Bojana Subotica, ali je on igrao sezonu posle.

                            Mislim da me ne razumete pogresno. Krs je to ekipa bila, ali od one od pretprosle godine nase dok je Bozic bio, nije bila puno gora, ako je uopste bila gora.

                            I jos jedna stvar. Vi rezultate niste imali godinama, solidno susan period, a nas su srozali preko noci.
                            Last edited by colke995; 12-11-17, 00:48.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Gordon nista odigrao nije I to je bio promasaj, low risk ali low reward. Novica nije ni na na 30% mogucnosti, a I kao takav je bio ubedljivo najplaceniji. Cvele bi vam sad legao kao budali samar, a Nedovica svi znamo ko je I sta je. Pa cak I taj Subotic je igrao ok po abi. Nikitovic je vise problem bio nego igraci.

                              F4 objasnjavam time da je Aba porlse godine bila najslabija ikad ja mislim.

                              @manda

                              36 pobeda nije nimalo lose. Ako ces da vidis sta je lose baci pogled na ove tankerske ekipe zadnjih 10 godina. Na istoku bi usli u PO.

                              400k nije uopste puno. Uzmi u obzir da Misko za Zagroca trazi priblizno toliko. Za igraca koji nije prezvieo last cut I koji nema sezonu ozbiljne kosarke iza sebe.
                              Slazem se da 400k nije previse ali dodaj tu jos tih 200k koje su oni morali da plate ne neko drugi, sto za Brose nije bas ni mala para.Sto se Miska tice, moze da trazi i milion ali to nema sanse da ce dobiti za igraca koji nikad ozbiljnu kosarku igrao nije, da nesto stvarno vredi vec bi mu nasao neki angazman, 200k je neki maksimum.

                              Comment


                              • Originally posted by Manda77 View Post
                                Slazem se da 400k nije previse ali dodaj tu jos tih 200k koje su oni morali da plate ne neko drugi, sto za Brose nije bas ni mala para.Sto se Miska tice, moze da trazi i milion ali to nema sanse da ce dobiti za igraca koji nikad ozbiljnu kosarku igrao nije, da nesto stvarno vredi vec bi mu nasao neki angazman, 200k je neki maksimum.
                                Izmuljace nesto zalizani. Odvratno koliko lik lose deluje na srpsku kosarku. Trenutno steti vise vama nego nama. I njime bi neko, morao da see pozabavi, ako imaju mozga I pameti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X