Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propade tema nacisto

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Gordon nista odigrao nije I to je bio promasaj, low risk ali low reward. Novica nije ni na na 30% mogucnosti, a I kao takav je bio ubedljivo najplaceniji. Cvele bi vam sad legao kao budali samar, a Nedovica svi znamo ko je I sta je. Pa cak I taj Subotic je igrao ok po abi. Nikitovic je vise problem bio nego igraci.

      F4 objasnjavam time da je Aba porlse godine bila najslabija ikad ja mislim.

      @manda

      36 pobeda nije nimalo lose. Ako ces da vidis sta je lose baci pogled na ove tankerske ekipe zadnjih 10 godina. Na istoku bi usli u PO.

      400k nije uopste puno. Uzmi u obzir da Misko za Zagroca trazi priblizno toliko. Za igraca koji nije prezvieo last cut I koji nema sezonu ozbiljne kosarke iza sebe.

      EDIT: Mislio sam na Bojana Subotica, ali je on igrao sezonu posle.

      Mislim da me ne razumete pogresno. Krs je to ekipa bila, ali od one od pretprosle godine nase dok je Bozic bio, nije bila puno gora, ako je uopste bila gora.

      I jos jedna stvar. Vi rezultate niste imali godinama, solidno susan period, a nas su srozali preko noci.
      Вас нико није срозао. Кошарка није профитабилан спорту Европи, поготово у Србији. Гурали сте некако годинама у ЕЛ, али касније су понестале државне паре тј. спонзори и задуживали сте се, притом нисам сигуран колико вам је способна била управа.

      Ето Звезда 16-14 у ЕЛ, 2 пораза у АБА лиги, 1 у КЛС и 3м минуса. Без државних новца се не може, да нисмо продали Гудурића за 1.2м евра, ко зна шта би радили. Притом ЕЛ данас као што сам већ рекао има више пара него тада, али опет је немогуће играти на том нивоу и бити у плусу.

      Comment


      • Nek se brise slobodno. Ili nek se prebaci u temu koja ce da sluzi za ovakve stvari, a verujem da je korisno da takva tema postoji.
        sigpic

        Comment


        • Uskoro će ovde biti ...
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            Gos je priblizno isto placen kao Radicevic ali pruza puno vise od njega ...svima je jasno da smo potpisali Gosa tada ne bi dolazio Rocesti ....tako da je to prazna prica
            To nije svima jasno (meni prvom). Ovde se radi o losoj selekciji, sto Laki podvlaci. OK, mislili smo da ce nas Spanac da pikida, pa smo ga potpisali kao drugog pleja, a onda trazili prvog.
            Ono sto je greska (barem za sada) je da njegov kvalitet nije pravilno procenjen.
            Ne mozes da me ubedis da je neko rekao Gosu da ce da dobije ugovor na 3 godine i da ce da deli minute sa Rocestijem, a od sledece sezone on da bude taj (ako se pokaze), da bi ovaj rekao ne.
            Koliko Jones vredi, ne znam, ali ovaj nas batica Jankovic, ne pruza nista. Da li ce pruzati, videcemo...
            Naravno, ne znamo mi sta je sve pokusavano i kakve su kombinacije bile u igri, ali se cini da se sa slicnim parama (do sada ulozenim) moglo bolje pazariti.

            Comment


            • Nije loša ideja da se otvori neka off tema gde bi bil dozvoljena light zezancija, ovo sinoć i noćas nema smisla.
              Imate pravilnik, i prema tom pravilniku imate i temu gde možete da pišete kritike našem radu, osim toga možete i na pp nama ili administratorima.
              Svakako za tu temu bi važila i posebna pravila, bili bi tolerantniji uz pokušaj preciziranja šta je ipak crvena linija.
              Dakle, ko god ima primedbu na moj i Kronosov rad, može na za to odgovarajućoj temi da piše ili da se obrati administratorima.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • jedan od admina upravo preti da zagadi forum. ovo prepucavanje je iskljucivo on zapoceo. jutros ustanem sedam tema sto biste vi rekli patkometrije koja je zabranjena, a upravo kronos to najvise radi. sto se tice zalbi, na kronosov rad su se vec vise puta zalili. ja konkretno nisam iako su mu fore i do sad bile glupe, ali na nizak udarac i duple standarde sam morao da reagujem. sto je najgore on je i nakon toga nastaviao sa provokacijama iako je bilo ocigledno da je vecina to smatrala neprimerenim
                Last edited by NateHuffman; 12-11-17, 08:07.

                Comment


                • Ulazio juče da pročitam šta ima novo i eventualno nešto napišem. Ispovraćao se i izašao. Preko 15 godina sam na raznim forumima, ne sećam se da je igde moderator bio kolovođa kršenja pravila foruma i to ne spontano, jer ne pričamo o nekom napaljenom klincu, već o čoveku u godinama. Svesno je izabrana tema KKCZ i tu se istovarilo toliko đubreta, da se to stvarno teško može tolerisati. No, nije kriv moderator, krivi smo mi što ovo trpimo i što nas stotinu nije u stanju da se izbori za prostor gde ćemo moći normalno da pišemo, uz poštovanje pravila foruma.

                  Comment


                  • Čitam i ne mogu da verujem sta citam , ponasate se kao uvredjene mlade a na onom bivsem forumu jedva da je neko hteo da stane
                    na crtu moderatorima.
                    Napadate Kronosa koji se prvo zajebava , a drugo pise kao fiorumas i nikoga ne vredja.
                    Ja licno ako mi se neciji upis ne svidja preskacem ali ovo vase prepiranje koje traje danima Zvezda - Partizan je bas klinacko.
                    Aman ljudi gledajte svoj klub i svoje dvoriste svaki klub neka radi za sebe.
                    Ako vi ne vidite sta se valja iza brda niko vam nece pomoci.
                    Lepo vam covek napisoa a to sam vam i ja napisao skoro pod kakvim uslovima ce ovi uci u klub i nikako drugacije a do tada saplitanje na svaki korak
                    i na svaki cosak. A sada sam sve vise i vise uveren da su i kljucnu ulogu odigrali oko neostanka Dejana Radonjica.
                    Ali sve ce to jednom izaci na videlo bojim se da ce biti kasno.

                    I imate sada novu temu pa tamo udrite sa prepucavanjem samo mi iskreno nije jasno kako vam ne dosadi vise.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Iskreno sve je do naroda, silje svi patku na narodu u svim mogucim semama a narod cuti I trpi kao I sada Covic. Negde za 60-70g ako budemo pametniji mozda se nesto promeni ali tesko. Jasu I potkradaju nas budale godinama na istu foru samo se boje menjaju.. Hleba I igara za glupe ljude
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Prijetelju da je sreće, Čović, Vesić, Čeda J, Beba Popović, Vučići, Dinkić, Tadić, pokojni Miki Rakić, takvi likovi ne bi bili uopšte u žiži jer bi bili u zatvoru ili sklonjeni. Prvoj trojici nikad ništa biti neće jer su agenti najjače službe na svetu, ili saradnici. Da ne pravim od Čovića bezgrešnog sveca, ima taj putera na glavi... I da ne spominjem njuške iz fudbala od Vučele pa nadalje.

                        Sad mi da se svadjamo ovde ko kome i šta i što nepravedno Čovića... pa i taj Čović je zajebao milion igrača i milion ljudi. Pre podne išao na jedan popodne na drugi miting. Ja duboko verujem da zna Alimpijevog oca, ;) i čim su braća sklonila Radonjića on je to spustio na lični nivo i gurnuo njega na čelo EL ekipe, sve i da je najbolji mladi trener na svetu ne znam da l to baš tako ide.

                        I sad da se ovde ljudi svadjaju da li je Čović ovo ili ono... Glupost. Ja sam za to da ostane, ali da će propasti, hoće sigurno. Uvijaće on to nama u pričice tražiće spoljnog neprijatelja kao i Dule onda, al jbg. Neminovna je propast. Ali na njemu se vodi klub, nasilno ga oterati ne mogu, ali mogu da mu ukinu sve prihode. Očekujem povlačenje dr Nebojše krajem 2019.
                        Last edited by Cassius Clay; 12-11-17, 11:31.

                        Comment


                        • Moram da reagujem na ovo "nestanak" Dejana Radonjića. Kakav "nestanak" je l' izvršio neko zločin nad njim? Prestao je da bude trener Zvezde, nikakva tragedija, izađe na tržište, pa se pokaže stvarna vrednost, odnosno zainteresovanost klubova da ga angažuju. Zašto to nije uradio, to samo on zna (možda je i uradio, ali nije pokazao niko interes). Bilo kako bilo, ja mu želim sve najbolje i da dokaže da nije copycat Vujoševića jer to zaslužuje u potpunosti.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Da prekinemo ovo bespotrebno prepucavanje
                            Zanima me misljenje ljudi koji su pratili Davidovca, kakve su njegove mogucnosti kao plejmejker?

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Prijetelju da je sreće, Čović, Vesić, Čeda J, Beba Popović, Vučići, Dinkić, Tadić, pokojni Miki Rakić, takvi likovi ne bi bili uopšte u žiži jer bi bili u zatvoru ili sklonjeni. Prvoj trojici nikad ništa biti neće jer su agenti najjače službe na svetu, ili saradnici. Da ne pravim od Čovića bezgrešnog sveca, ima taj putera na glavi... I da ne spominjem njuške iz fudbala od Vučele pa nadalje.

                              Sad mi da se svadjamo ovde ko kome i šta i što nepravedno Čovića... pa i taj Čović je zajebao milion igrača i milion ljudi. Pre podne išao na jedan popodne na drugi miting. Ja duboko verujem da zna Alimpijevog oca, ;) i čim su braća sklonila Radonjića on je to spustio na lični nivo i gurnuo njega na čelo EL ekipe, sve i da je najbolji mladi trener na svetu ne znam da l to baš tako ide.

                              I sad da se ovde ljudi svadjaju da li je Čović ovo ili ono... Glupost. Ja sam za to da ostane, ali da će propasti, hoće sigurno. Uvijaće on to nama u pričice tražiće spoljnog neprijatelja kao i Dule onda, al jbg. Neminovna je propast. Ali na njemu se vodi klub, nasilno ga oterati ne mogu, ali mogu da mu ukinu sve prihode. Očekujem povlačenje dr Nebojše krajem 2019.
                              Hajde sad, ko mu je otac?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Glavni baja u Lazarevcu citaj Kolubari I neke stranke..tako se prica bar
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X