Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da se i sa ovom pobedom priča oko pojačanja završava, idemo ovako pa dokle stignemo, tim će gubiti ali i rasti, samo se nadam da ce ih vise biti u Evropi , Aba prioritet.
    Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 07-11-17, 01:40.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Mislim da se i sa ovom pobedom priča oko pojačanja završava, idemo ovako pa dokle stignemo, tim će gubiti ali i rasti, samo se nadam da ce ih vise biti u Evropi , Aba prioritet.
      Bojim se da tako necemo daleko

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Mislim da se i sa ovom pobedom priča oko pojačanja završava, idemo ovako pa dokle stignemo, tim će gubiti ali i rasti, samo se nadam da ce ih vise biti u Evropi , Aba prioritet.
        Bas tako, prioritet su mecevi sa FMPom, Zadrom, Igokeom i Cibonom u odnosu Unikahu, CSKA, Baskoniju i druge. Tako ce bas da se popuni budzet od prodaja karata i pobeda u evroligi.

        Ja bih sad do meceva sa Cedevitom i Buducnosti (do NG) odmarao nosioce i razigravao rezerviste, u evroligi pokusavao da budem konkurentan.

        I ti izgleda ni ne citas sta pise, 6 igraca je dalo 94/100 poena, sto znaci da 5-6 igraca redovno daju mizeran doprinos. Ne moze se tako kroz sezonu, nece Roch i Milko uvek ovako igrati kao sad.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Bas tako, prioritet su mecevi sa FMPom, Zadrom, Igokeom i Cibonom u odnosu Unikahu, CSKA, Baskoniju i druge. Tako ce bas da se popuni budzet od prodaja karata i pobeda u evroligi.

          Ja bih sad do meceva sa Cedevitom i Buducnosti (do NG) odmarao nosioce i razigravao rezerviste, u evroligi pokusavao da budem konkurentan.

          I ti izgleda ni ne citas sta pise, 6 igraca je dalo 94/100 poena, sto znaci da 5-6 igraca redovno daju mizeran doprinos. Ne moze se tako kroz sezonu, nece Roch i Milko uvek ovako igrati kao sad.
          Tako je.
          Verovatno para nema, ali je steta, jer bi jedan veliki i jedan mali������ nas izdigli iznad svih u regionu sasvim sigurno, a mogla bi neka pobeda vise (ko je rekao 37,000?) da napuni budzet i Arenu. Ako ovi matorci krenu da riknjavaju, ugasili smo i za ABA.
          Ja sam medju onima koji misle da bi nam 2/1 vise znacio
          Last edited by Grof; 07-11-17, 05:41.

          Comment


          • PEtica klasna i igrac 1-2 bi bili fantazija na ovaj roster ,medjutim zelje su jedno a mogucnosti nesto sasvim drugo ....tipujem da ce doci igrac na poziciji 5

            Comment


            • Super osećaj, ne treba ga kvariti. Odlična napadačka igra, pukla stotka malo li je. O eventualnim pojačanjima neka razmišlja Čoviić i uprava oni znaju dal može i ko može. Alimpije neka smišlja kako da podigne formu nekima i kako da najbolje iskoristi kojeg igrača u nekoj utakmici. Pokazao je da zna, a sve mane koje vidimo sigurno vidi i on i baš treba vremena za neke stvari. Mi da uživamo u dobrim igrama i smanjimo kritike kad ide loše.

              Comment


              • neko primetio da je Alimpije pogodjen upaljacem u glavu sinoc?

                Comment


                • Fenomenalan meč naših momaka, presrećan sam! Ovo je bilo strašno važno! Ako naši momci kliknu u potpunosti, a siguran sam da hoće, ovaj tim će nadmašiti sve prethodne generacije u svakom smislu! Usudio bih se reći da imamo petorku za Fajnal for Evrolige (Ročesti-Feldin-Dangubić-Bjelica-Antić)! Pored njih tu je još naš kapiten Laza i brutalni Lesor. Dobrić može dosta bolje, a kada Radičevića krene, pa to će izgledati fenomenalno! Naravno, očekujem pojačanje na poziciji 4-5. Sinoć svi stranci odigrali vrhunski, vrlodobri Danga, Lazić i Lesor. A šta reći za Bjelicu? Zbog onog sinoć ima plus kod mene za sva vremena i ne zaslužuje ni jednu kritiku više, ma koliko god loših partija imao. On igra nestvarno ove sezone, kao Burusis u Laboralu. Ljudi, šta reći za Lesorovo zakucavanje? Nemam komentar! Unikaha nam leži, rekao sam da padaju i Partizan i Unikaha!

                  Comment


                  • Milko Rasheed Bjelica, moze za dva, moze i za tri, a moze i jako do samog kraja Sto je najinteresantnije, njegova igra od sinoc bi zaista mogla ovako da se opise. Mene je licno vise odusevio u prvom poluvremenu, gde je manje forsirao sut, a vise igru ledjima na niskom postu, i gde je bukvalne sve igrace koji su ga cuvali napravio smesnim. Veliki je majstor Milko, tanak u odbrani, ali pitanje je da li bi u ovim godinama mogao da igra i odbranu i napad punim intezitetom. Isto vazi i za Rocha. Uostalom, nasa ekipa je i ove, a narocito proslih godina bila puna krljaca, nije lose imati i ponekog umetnika u napadu koji moze da izmisli poene i kad protivnik zategne odbranu. Ono sto mi nije jasno je zasto je Lazarevic ispao iz rotacije, na ozbiljnom nivou kosarke je ipak potrebniji ovom timu nego Deki Davidovac npr. Meni bi u utakmicama gde se trazi jaca odbrana, Lazarevic pre bio u rotaciji, bez obzira na neupotrebljivost u napadu, jer je i Davidovac na EL i Cedevita/Buducnost/KKP nivou realno neupotrebljiv na obe strane terena
                    Last edited by Gudura; 07-11-17, 08:58.

                    Comment


                    • evo jos jedan fun fact za lakija
                      mrzi me sad da trazim postove kad je objavljen njegov potpis, ali prepoznace se mnogi

                      Pero Antic, on court/off court:
                      Zalgiris +6 na parketu / -8 na klupi
                      Barselona +8 / 0
                      Himki +6 / -13
                      Makabi +12 / -9
                      Mega +4 / +6
                      Buducnost +6 / -10
                      Cedevita +6 / -11
                      Partizan +19 / -3
                      Ukupno +67 (za 150 minuta) na parketu / -48 (za 170 minuta) na klupi
                      Prosek na 40 minuta: +18 na parketu / -11 na klupi
                      Last edited by djuras; 07-11-17, 09:10.

                      Comment


                      • Apelujem na "ciganski" deo moderacije ovde da se Milku dodeli status "belog medveda" i da svako ko ga pljucne automatski ide za Kanadu.. Zasluzio je covek...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • bravo momci, bravo alimpije, bravo BJELICE! mislim da coveku dugujemo veliko izvinjenje. nesto slicno kao simonu prosle godine. bjelkane ni u najludjim snovima nisam sanjao da ti ovo mozes.
                          stvarno mislim da je ovo utakmica koja nam moze okrenuti sezonu i da bi sad mogla pasti i unikaha. svw bi bilo lakse sa tom jednom peticom ili 4/5 ali sta da se radi. ovaj tim je i dalje pun nedostataka ali sa nekom dobrom srijom i bustovanim samopouzdanjem moze pokriti neke svoje nedostatke!
                          ovom timu treba, vremena, treba mu i pojacanje, ali mu najvise treba podrske. bice i poraza, mozda i vise nego prethodnih godina, ali mkar mi navijaci ne bi trebalo da im odmazemo!
                          Last edited by NateHuffman; 07-11-17, 09:31.

                          Comment


                          • Šta je ovo, mora da su se neki samobanovali, na forumu ko na parastosu... Znači, bitnije je ispasti u pravu (nego iz voza ) nego Zvezda da pobedi? Ne valja vam to rođaci
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Pobeda posle koje sam zaspao i probudio se sa osmehom na licu. I ništa više od toga.
                              Mi i dalje trpimo zbog loše kompozicije rostera. To se manifestuje na nekoliko načina. Pre svega preko preteranog rabljenja nosilaca koji su usput i najstariji igrači. Ogroman disbalans između startne postave i rezervista ne samo da se ne smanjuje, već se i povećava. Uz sto puta nabrojane Ročestija, Antića i Bjelicu, moram da spomenem i Lazića. Ljudi, on kod nas igra defanzivnog specijalca sa mizernim učinkom u napadu, vraćen je dve godine unazad kada je kod Radonje imao tu ulogu. Nema katovanja po čeonoj, nema spot up trojki, nema ni tranzicije. Čuva najboljeg napadača, krpi propuste sa strane pomoći, skače na obe strane, gine čovek za tim. Njegove projektovane zamene, Dobrić i Lazaravić, nisu u stanju da trenutno pruže ni pola od njegovog učinka i stoga Laza igra sa velikim intenzitetom i potrošnjom skoro svaki meč.
                              Dakle, plaćamo danak previše radikalnom rezu kada su odlasci igrača u pitanju, daj Bože da se taj potez bar malo amortizuje do polovine sezone. Očekujem da do Nove Godine u ozbiljnu rotaciju uđu bar još dva igrača, ne samo po minutama, već i po učinku. Do tada, svaki bitan meč ćemo igrati sa ovakvom raspodelom minutaže i moliti se da nas povrede zaobiđu.
                              Na nekom od sledećih mečeva protiv relativno slabijeg protivnika moraju se malo pretumbati postave. Pre svega zbog Radičevića, kao što sam već pisao, on trenutno ne može da vuče drugu postavu. Upariti ga sa Lesorom pod obavezno, da ima sa kim da odigra pik, ostatak petorke posložiti po izboru. Radičević trpi zbog nemogućnosti igranja pika, ali i od činjenice da nema ko da mu napravi livadu gde bi on mogao da iskoristi ulaz kao trenutno najjače ofanzivno oružje. Ono na čemu mora da radi ide u pravcu pravljenja prednosti nad čuvarom, stvaranje viška posle čega bi se otvorile opcije i za njega i za tim. Njgov dribling mora ići u dubinu, a ne u širinu, mora i kroz tu kretnju biti opasniji po koš.
                              Sve ste rekli u vezi meča, ne bih ništa dodao. Bitna pobeda zbog samopouzdanja naše ekipe i suprotnog efekta na drugi tim. Vidim da ih je ovaj poraz baš zaboleo, zanimljivo je pratiti kako će se oporaviti i kakvi će njihovi rezultati biti u mini ciklusu koji im sledi. Bitno je i što smo ih dobili njihovim oružjem, da znaju šta mogu očekivati u nekim sledećim susretima. Znajući Mutu, on neće menjati ništa, igraće košarku na veliki broj poseda i poena, kroz ofanzivu dizati samopouzdanje igračima, ali suštinski ostaje problem odbrane, kako kolektivne, tako i individualne. Ne vidim kako će on to popraviti u ovoj sezoni, no videćemo. Ispucali su pojačanje na Samarda koji ne može da igra odbranu, priča se o još mogućih dolazaka... Ima ta ekipa neki kvalitet i potencijal, ali teško da mogu ozbiljnije napasti ABA tron.
                              Za kraj, čestitke Milku na NBA utakmici. Pametno, strpljivo, efikasno - baš ono što se očekuje od iskusnog igrača.

                              Comment


                              • Originally posted by madafaka73 View Post
                                Uz sto puta nabrojane Ročestija, Antića i Bjelicu, moram da spomenem i Lazića. Ljudi, on kod nas igra defanzivnog specijalca sa mizernim učinkom u napadu, vraćen je dve godine unazad kada je kod Radonje imao tu ulogu. Nema katovanja po čeonoj, nema spot up trojki, nema ni tranzicije. Čuva najboljeg napadača, krpi propuste sa strane pomoći, skače na obe strane, gine čovek za tim. Njegove projektovane zamene, Dobrić i Lazaravić, nisu u stanju da trenutno pruže ni pola od njegovog učinka i stoga Laza igra sa velikim intenzitetom i potrošnjom skoro svaki meč.
                                .
                                mislim da ovde ima dosta i do samog lazica
                                ovog leta nije imao odmor, bila je tu i ona povreda...i mislim da jos uvek nije fizicki na nivou na koji je, pre svega, on sam navikao
                                nije to jos uvek na njegovom nivou u odbrani
                                samim tim i samopouzdanje za napad mu nije na najvisem nivou...pa je uglavnom brljavio kad je nesto pokusao

                                ali nema za njega brige
                                to je nas branko, ljudina

                                Comment

                                Working...
                                X