Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bokirivaldo View Post
    Jako puno pitanja kao i uvek sa nasim fudbalom, zasto je Drulovic smenjen zbog ovog Advokata ?? zasto onaka nezainteresovanost igraca kao sinoc ?? ima neka pozadina u vezi sa tim
    da li ima veze sa fudbalskim savezom ili ne zele igrati za zemlju,onda i ono sto je Matic rekao da su igraci bili bez odredenih zadataka ko sta treba da radi na terenu a naravno mnogi nisu trebali biti na spisku...
    Evo sta radi Mihajlovic sa Sampdorijom a svi smo ga pljuvali ima ovde neka pozadina svega zasto se desava sve ovo ovih godina sa igrom i rezultatima nase reprezentacije ...
    Vratite nam Antica da se plasiramo lagano
    Koja bruka prosiren broj ucesnika na evropskom i mi ne mozemo ni medu 24 da se plasiramo ...
    Sta treba da se desi da Tole ode sa funkcije ali verujem da bi dosao jos gori
    Mihajlovic je preuzeo repku samo da bi se vratio u italijanski fudbal, a ne da bi je odveo na SP. Uzeo repku da je podmladjuje, a samim tim imas alibi za neuspeh. Ako ne uspe onda jbg. podmladjivao je repku, smena generacije, imamo tim za buducnost i te price. Jos je i uzeo dodatnu cifru od menadzera sa forsiranje pojedinih igraca, vratio se u Italiju kao trener, i sta ga briga, posprdao se covek sa Toletom i savezom.

    Comment


    • Popio otkaz Dik.. ceka se sledeca marioneta

      Comment


      • Video na Areni u 12h, sada i SK potvrdjuje.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Taj otkaz je jedina svetla tacka sinocne utakmice, ali sobzirom na funkcionidanje naseg saveza ne znam ko bi to mogao da donese neku znacajnu promenu u igri Srbije.
          sigpic

          Comment


          • Ova ekipa ima veliku kurcobolju, jedino bi to mogao da resi neki WC trener.Sa 99% trenera bismo dobili isto sto i sinoc.Mihajlovic se bolje snalazi u klupskom nego reprezentativnom fudbalu zato sto nije ''osudjen'' na neke igrace, onaj ko mu smeta prodace ga i dovesce igraca za kog smatra da moze da se uklopi u njegov sistem.A i u klupskom ima malo vecu slobodu kod izbora igraca za startnih 11.Antic je imao opet malo bolje uslove, vecina igraca tada nije igrala za velike klubove i nakon kvalifikacija vecina njih je dostigla svoj zenit i imala je zelju za dokazivanjem i da nadju angazman u jacem klubu nego sto se sada nalaze.Cim oni kako da kazem ispune ''maksimum'' i znaju da ne mogu vise gore, gubi se zelja za igranjem, obezbedili su se i repka u tom slucaju ne moze puno da im donese.

            Originally posted by skeptik View Post
            Uspesan, neuspesan... nebitno. Bitno je da li oni na terenu daju sve od sebe, da li postuju publiku koja je dosla da ih gleda i zemlju za koju igraju. Ako ja kao navijac treba da se nerviram vise od njega onda zajebi taj sport. Imam isuvise godina da bih gubio zivce zbog manekena na terenu. Na svu srecu dva moja najomiljenija sporta kosarka i tenis mi daju vise razloga za zadovoljstvo.
            Nismo se mi razumeli, ja gledam sportove gde nema nasih i opet mi to pruza neko zadovoljstvo.Necu sada da trazim nekog naseg predstavnika da bih pratio taj sport sto vecina i radi.Samo sam se osvrnuo na tvoj komentar kad si rekao da ce vecina prestati da prate tenis cim ode Djokovic.

            Comment


            • Ajmo sledeći

              Comment


              • Haha....Radovan 0~0 Curcic
                Last edited by jevta1992; 15-11-14, 13:25.
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Originally posted by cleoo View Post
                  Evo nam ga drugi Clemente
                  Originally posted by cleoo View Post
                  Drulovic je kao prvo morao da ostane, a da Klemente nije imao trofeje iza sebe to je totalna glupost covek je osvojio Kup Uefa sa Espanjolom, Kup Kralja pobedivsi Barsu u finalu i mislim da je pod njim Espanjol imao najbolji plasman u spanskoj ligi u njihovoj istoriji, 6 godina je bio selektor Spanije.
                  Advokat je doveden zarad nekih Karadzicevih kombinacija jer niko ne moze da me ubedi da Drulovic ne bi odveo reprezentaciju na evropsko prvenstvo.
                  Originally posted by jevta1992 View Post
                  Haha....Radovan 0~0 Curcic
                  Nema moracu da se prebacim u vidovnjake, mnogo u zadnje vreme pokadjam mozda i previse.
                  A evo nam ga novi toletov igrac, a o drulovicu ni traga ni glasa.
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Originally posted by cleoo View Post
                    Nema moracu da se prebacim u vidovnjake, mnogo u zadnje vreme pokadjam mozda i previse.
                    A evo nam ga novi toletov igrac, a o drulovicu ni traga ni glasa.
                    Namlati ti neke pare od tog talenta umesto sto se citiras ovde
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Hocemo Živu bre! Samo Živa

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Namlati ti neke pare od tog talenta umesto sto se citiras ovde
                        Cekam da me tole primeti pa da mene imenuje kao novog selektora, jer za ovo sto su radili advokat i miha ne treba neko trenersko znanje.
                        Ajde da budem milan tarot pa da kazem da ce novi selektor biti neki bivsi reprezentativac slicno kao miha.
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Evo Di Marzio pominje Stankovica kao naslednika.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Mozda nije mesto, napustio nas je Ilija Pantelic -neka mu je vecna slava-

                            Zbog neverovatnih odbrana zvali su ga panter - Panta. Stručnjaci kažu da su Vladimir Beara, Milutin Šoškić i Ilija Pantelić nasi najbolji golmani svih vremena.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Po odlasku Advokata, planirano je da odluka o selektoru bude doneta 25. novembra.
                              Izgleda da je novi potpredsednik FSS već prelomio..
                              Milošević je odlučio da će Radovan Ćurčić ostati na kormilu "A" reprezentacije, bez obzira na ishod prijateljske utakmice sa Grčkom-utorak u 18 h.



                              Spoiler
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Konacno i mi da damo gol, pa makar i u prijateljskoj utakmici
                                Grcka-Srbija, o:2








                                Last edited by jovan; 18-11-14, 19:09.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X