Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Имамо ми младу репрезентацију.

    Убрзо ће и они бити стари!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Kakav crni rukomet. Kosarka, vaterpolo, odbojka, tenis i to dok igra Novak posle i to pada u zaborav.
      Taj rukomet nam je donosio medalje sa sp, dok fudbal nikad nista i uvek najpopularniji i najvise se ulaze njega.
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • Originally posted by cleoo View Post
        Taj rukomet nam je donosio medalje sa sp, dok fudbal nikad nista i uvek najpopularniji i najvise se ulaze njega.
        Zivis u proslosti. Da nesto vrede oni ne bi prokockali 8 golova prednosti u revansu za SP u Kataru. Mentalitet isti kao kod fudbalera, igraju u vrhunskim evropskim ekipama a u reprezentaciji nista.

        Comment


        • Jebes sport koji cu da pratim samo ako je neki nas predstavnik uspesan nevezano koji je sport u pitanju.Mislim ako ga samo zbog toga pratim.

          Comment


          • Pa jbg ja bih najvise voleo da veceras zaspem i probudem se ponovo u petak i kazem da je ovo sa dancima bio samo jos jedan u nizu kosmara koji su se desili na javi u fudbalu.
            Uskoro slavimo 20 godina od plasmana na poslednje ep u fudbalu , ako nista svaka cast tim rukometasima sto su barem redovni na ep pa cak znaju i da naprave neko iznanedjenje e pa zato po meni rukomet i fudbal jos nisu u istoj kategoriji koliko god se mi trudili da to bude.
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Odakle izvuce 20 godina majke ti Jedino ako je za tebe to uskoro malo relativniji pojam
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Zivio Tole, zivio FSS, zivila Srbija, samo neka udara(Tole), i neka ga ova govna iz saveza podrzavaju, gori su od njega, naci oni(Tole i konpanija) izlaz i iz ove sitacije i ostati na poziciji, jbg fino im, sto nebi.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Ali samo me interesuje koji ce da mu bude izgovor kada se ne plasiramo ni na ovo nemakoneceicinanjegasemsrbabuzdovana EP. Na sta ce onda da se vadi!?!?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • pa zadnje na koje smo se plasirali je ono 2000 a posto je izvesno da necemo ni na ovo ono na koje nam ostaje je 2020 ako i samo ako se plasiramo na to bicemo evropska fudbalska sila koja igra ep svakih 20 godina.
                    Platini prosiruj ovo na 40 ekipa pa da imamo neke sanse da se plasiramo.
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Jebes sport koji cu da pratim samo ako je neki nas predstavnik uspesan nevezano koji je sport u pitanju.
                      Uspesan, neuspesan... nebitno. Bitno je da li oni na terenu daju sve od sebe, da li postuju publiku koja je dosla da ih gleda i zemlju za koju igraju. Ako ja kao navijac treba da se nerviram vise od njega onda zajebi taj sport. Imam isuvise godina da bih gubio zivce zbog manekena na terenu. Na svu srecu dva moja najomiljenija sporta kosarka i tenis mi daju vise razloga za zadovoljstvo.

                      Comment


                      • Originally posted by cleoo View Post
                        pa zadnje na koje smo se plasirali je ono 2000 a posto je izvesno da necemo ni na ovo ono na koje nam ostaje je 2020 ako i samo ako se plasiramo na to bicemo evropska fudbalska sila koja igra ep svakih 20 godina.
                        Platini prosiruj ovo na 40 ekipa pa da imamo neke sanse da se plasiramo.
                        Kul, samo sto do te 2020 kada mi budemo obelezavali jubilej ima tricavih 6 godinica. Ali kontam sta si hteo reci
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Matic je realno izneo problematiku:"posle poraza od Danske je očigledno da naša reprezentacija nema kvalitet".

                            „Kad se pogledamo, mi smo dali sve od sebe, iskreno. Pričam i sa Banetom i Kolarovim, to je istina, ja toliko ne trčim u Čelsiju, ovde se umorim 30-40 odsto više. Kada u svakom trenutku ne znate šta treba da radite, a druga ekipa zna, trčite bez potrebe".

                            „Srbija mora da krene od nule, da sagledamo stvari kakve jesu, jasno je da nemamo kvalitet da napravimo nešto više. Treba napraviti plan šta treba raditi u narednih deset godina, kao što sve reprezentacije rade-primer Belgije, koje se sada svi boje“, dodao je Matić.

                            Mozda ima ovo i dobrih stvari za nas navijace, bar smo sada svesni da nam ne trebaju "velika ocekivanja", koja su u sustini bez pokrica
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Да ли је неко реалних сагледавања и имао велика очекивања од спорта из ког вриште махинације и лоповлук

                              По мени, проблем нашег спорта у целини је недостатак нације, националног поноса, родољубља, патриотизма, љубави према домовини ... тога данас нема. Вредности су померене, последице гледамо.
                              Кошаркаши су нешто посебно, њих обавезује традиција, а и имају Салета

                              Дик Адвокат, промашај века ... док Друловић чуда прави ...
                              The No.336 rule of a gentleman:
                              Being a gentleman isn’t a form of courtship, it’s a way of life.

                              Comment


                              • Jako puno pitanja kao i uvek sa nasim fudbalom, zasto je Drulovic smenjen zbog ovog Advokata ?? zasto onaka nezainteresovanost igraca kao sinoc ?? ima neka pozadina u vezi sa tim
                                da li ima veze sa fudbalskim savezom ili ne zele igrati za zemlju,onda i ono sto je Matic rekao da su igraci bili bez odredenih zadataka ko sta treba da radi na terenu a naravno mnogi nisu trebali biti na spisku...
                                Evo sta radi Mihajlovic sa Sampdorijom a svi smo ga pljuvali ima ovde neka pozadina svega zasto se desava sve ovo ovih godina sa igrom i rezultatima nase reprezentacije ...
                                Vratite nam Antica da se plasiramo lagano
                                Koja bruka prosiren broj ucesnika na evropskom i mi ne mozemo ni medu 24 da se plasiramo ...
                                Sta treba da se desi da Tole ode sa funkcije ali verujem da bi dosao jos gori
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X