Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga i Gudelj se javio, a i Tošić. Iskreno se nadam da se neće završiti samo sa njima trojicom.

    Freš, zna se šta je najgore, a to je ona bleda njuška koja sedi u vrhu ko zna koliko već godina. Zbog te njuške smo najviše u ovakvom stanju. I sve dok je Karadzić tu gde se nalazi, neće biti bolje...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Don Tomislav vedri i oblači Srpskim fudbalom. Ne vredi se ni nervirati... Menadžerska reprezentacija, zove čovek Djuričića šta onda pričati više. Okupili su se, malo će se sprdati, posetiti splavove i starlete, odigrati očajano, obečati da će se zalagati više a zatim se vraćaju ozbiljnom fudbalu.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Nista se bitno nece promeniti sa njegovim odlaskom, ko god da je bio na njegovom mestu isti bi se neuspesi desili.Najvece sranje koje je napravio je smena Antica, a ako cemo realno takvih smena trenera kod nas imas koliko hoces.Generalno ne bas tako bitan lik u celom tom lancu, previse mu se paznje pridaje zbog funkcije.Ako bih nekog birao ko ce da odjebe od repke, daj Boze da to bude Tosic.Trenutno njaveca stetocina po tim, Kolarov ne zaostaje puno za njim.

        Tadicu nije trebala takva izjava, trebao je fino da odjebe kao Gudelj.

        Edit: Djuricic igra poslednjih mesec ipo dana, mislim da je imao povredu.Ne vidim po cemu je njegov poziv sporan.Popunjava rotaciju u veznom redu.
        Last edited by Ricma; 22-03-16, 12:10.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Nista se bitno nece promeniti sa njegovim odlaskom, ko god da je bio na njegovom mestu isti bi se neuspesi desili.Najvece sranje koje je napravio je smena Antica, a ako cemo realno takvih smena trenera kod nas imas koliko hoces.Generalno ne bas tako bitan lik u celom tom lancu, previse mu se paznje pridaje zbog funkcije.Ako bih nekog birao ko ce da odjebe od repke, daj Boze da to bude Tosic.Trenutno njaveca stetocina po tim, Kolarov ne zaostaje puno za njim.

          Tadicu nije trebala takva izjava, trebao je fino da odjebe kao Gudelj.
          Pazi čak imaš i pravo. Kakva smo mi država takvi su nam i svi sportksi savezi.
          Ali bih više nego išta voleo da vidim Toletu leđa.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Pa bas to, u zavisnosti kakvi su nam uspesi/neuspesi toliko ce se blatiti ljudi na celu Saveza.Nista ne bismo bili bolji prema Djilasu, kada bi kosarkasi zaredjali par neuspeha.Najgore od svega je sto Tole koji je trebao jos pre dve godine da ode, nije dobio ozbiljnog protivkandidata.To je najvise zabrinjavajuce i bukvalno dok mu se ne pogorsa zdravlje on ce da bude predsednik Saveza.

            Comment


            • Kada se setim reprezentacije kroz vreme i Veseljka Trivunovića u vezi, iha.
              sigpic

              Comment


              • Ali najača mi je izjava Sava Miloševića, koji je nazvao Tadića licemerom....

                A taj isti Milošević je pljuvao po Karadziću, da bi kasnije postao njegova desna ruka...

                Pa čekaj, kako da ne pljuješ po savezu, kad vidiš ko nam sve dolazi na mesto selektora. Koga ću drugog da krivim ako ne njih? Jednog Antića oteraju jer njije hteo da igra po njihovom, pa naravno da ću njih da krivim.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ovoj repki pridodas Nastasica, Tomovica, Milinkovic-Savica i Zivkovica i to bi manje-vise bilo to.Ne verujem da cemo uopste na terenu biti oslabljeni neigranjem Tadica, Tosica i Gudelja.Tadic kako je igrao u poslednje vreme za repku, lako ce ga odmeniti Kostic.Jedino kao sto rekoh smetaju Kolarov i veciti starter Tosic.Nije problem sa ovim mladjim igracima, jer oni znaju da mogu da napreduju i ne treba sumnjati u njihov ulozen trud u pocetku.Problem su ovi stariji koji znaju da trenutno bolje od ovoga ne mogu i sto bas njima odazivaju se pozivu kako bi se opustili i to su uglavnom stariji reprezentativci.

                  Comment


                  • Jeste, sve ce biti drugacije kad ode Tole i dodje Kokeza.

                    Izgovori za splavove i starlete su idiotski. Kao da Spanci, Italijani, Francuzi, Argentinci i ostali ne jebu.

                    Ograniceni fudbaleri i jos ograniceniji treneri. Kraj price.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kokeza Tole Terzic sve su to iste glave. Ništa se tu neće promeniti. O selektorima je glupo pričati...

                      Ruglo smo najveće moguće.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • I ovi klinci što osvojiše titule i oni su ograničeni? Ne radi se uopšte o tome, daleko od toga da su ograničeni i ti to znaš. Kriv je savez i tu nema dalje. Kriv je savez što iz te genracije dva igrača neće valjati, kriv je savez što su svi korumpirani i u rukama mafijaša a najviše je kriva država i to što smo sirotinja pa će klinac pre otići u Kazakstan da zaradi za hleb nego li ovde terati krave sa terena pa igrati fudbal.
                        I biće kriv savez jer su nikada ništa neće promeniti.
                        Ti si ogorčen kao i svi mi pa žestoko generalizuješ.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Govno zvano RADOVAN CURCIC je igralo u Javoru i treniralo Javor i sada hoce da nas vodi na svijetsku ili evropsku smotru, ko koga ovdje zajebava, i on da bude autoritet, pa njega da slusa neko, budala glupa koja nema sampostovanje i ne udalji se i ne bruka vise srpski fudbal, izgubice sutra 2-1 i reci dobro je nije ovo ubjedljiv poraz dizemo igru, onda kada nas Estonci uzmu, spremamo taktiku porazi nisu bitni, Javor i Javorova taktika da lome evropske velikane(trenerske), to Tole.

                          Spoiler
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Generalno su nam treneri ograničeni. Igrači pojedini jesu. Ali šta vredi ako ode tole a dodje kokeza ? Ne menja se ništa.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ja mislim da se svi slažemo da je Ćurčić tutumrak. Ja bih voleo da me demantuje ali daj da se ne zajebavamo. Obična marioneta koja će odigrati svoju ulogu ja ne sumnjam u to.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ja nisam ogorcen majstore zbog reprezentacije, samo zbog Partizana. Savezi u sportu ce biti drugaciji kad i drzava bude drugacija.

                                Sto se tice ovih sa Novog Zelanda, imas par dobrih igraca ali pogledaj Corica, Vlasica i tu ekipicu iz Dinama i Hajduka, nebo i zemlja. O Marsijalu ili Osmanu Dembeleu necu ni da pricam, takve necemo imati minimum narednih 50 godina.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X