Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Govno zvano RADOVAN CURCIC je igralo u Javoru i treniralo Javor i sada hoce da nas vodi na svijetsku ili evropsku smotru, ko koga ovdje zajebava, i on da bude autoritet, pa njega da slusa neko, budala glupa koja nema sampostovanje i ne udalji se i ne bruka vise srpski fudbal, izgubice sutra 2-1 i reci dobro je nije ovo ubjedljiv poraz dizemo igru, onda kada nas Estonci uzmu, spremamo taktiku porazi nisu bitni, Javor i Javorova taktika da lome evropske velikane(trenerske), to Tole.

    Spoiler
    A zaboravicemo na to sta je uradio sa mladom reprezentacijom u grupi sa Italijanima i Belgijancima,sto je pobedio talentovanu Belgiju u gostima i sto je izbacio jednog od favorita za osvajanje Evropskog Prvenstva za mlade u barazu sa Javorovom taktikom?

    Ako nista pokazao je da nije tezak duduk, ali isto tako da je trebao da ostane trener repke do 21 godine posto u A reprezentaciji ce da bude predmet zasmejavanja i nikada njegove takticke zamisli nece da budu sprovedene na terenu.

    Comment


    • Meni nije jasno kako imamo talente super talente a nijedan od njih ne može da prekuca našu ligu?
      Koliko je kriv savez toliko su i klubovi. Slažem se sa Nesom donekle neka mi neko nadje našeg klinca koji parira Marsijalu?
      Last edited by l1m4r; 22-03-16, 13:27.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi View Post
        Ja nisam ogorcen majstore zbog reprezentacije, samo zbog Partizana. Savezi u sportu ce biti drugaciji kad i drzava bude drugacija.

        Sto se tice ovih sa Novog Zelanda, imas par dobrih igraca ali pogledaj Corica, Vlasica i tu ekipicu iz Dinama i Hajduka, nebo i zemlja. O Marsijalu ili Osmanu Dembeleu necu ni da pricam, takve necemo imati minimum narednih 50 godina.
        Pa ja to isto pričam... Uvek treba poći od države jer tu lanac počinje. Samo ne mogu da kažem da je ekipa koja je uzela Svetsko prvenstvo ograničena bez obizra u kakve će fudbalere izrasti. To je pokazatelj potencijala.
        To što smo mi kurton od države gde je normalna plata 150 evra i gde ljudi ogrezli u siromaštvu gledaju da pobegnu u šugavu Mađarsku da zarade koji dinar to je ono što svakako ima ogroman utiacaj. Jebote malog Jankovića iz Zvezde su roditelji prodali kao kilo jabuka na pijaci. Al eto ovde je to normalno.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • To sto smo uzeli na N.Zelandu, govori dosta o Veljku, a tek onda o timu. Videcemo koliko jakih seniora ce odatle izaci, ja sumnjam da ce ijedan, kada pogledam ostale nacionalne selekcije koje imaju izuzetne supertalente, a na takmicenjima nisu daleko dogurali, uvek najbolji primer Belgija.

          Dobro je rekao Nash, savezi ce se promeniti kada se promeni drzava, nije nista bolje ni u ostalim savezima, ali jbg u KSS imas Saleta koji vodi tim, u vaterpolu suvisno u pricati, sada i odbojka, samo je fudbalo ono totalni fail, a najvece pare se vrte.
          Nijedan ozbiljan trener nece da trpi sranja iz saveza i nece doci u tim. Ja se samo nadam da bi Veljko mozda nekad uskoro razmislio o poslu, ali mislim da je previse pametan za takav cirkus i da to nece sebi dopustiti. A i pametan covek.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            A zaboravicemo na to sta je uradio sa mladom reprezentacijom u grupi sa Italijanima i Belgijancima,sto je pobedio talentovanu Belgiju u gostima i sto je izbacio jednog od favorita za osvajanje Evropskog Prvenstva za mlade u barazu sa Javorovom taktikom?

            Ako nista pokazao je da nije tezak duduk, ali isto tako da je trebao da ostane trener repke do 21 godine posto u A reprezentaciji ce da bude predmet zasmejavanja i nikada njegove takticke zamisli nece da budu sprovedene na terenu.
            Mlada reprezentacija sluzi da se igraci razviju i spreme da popune A tim na mjestima gdje skripi, a nama mlade selekcije sluze za ljecenje kompleksa nize vrijednosti i Tole na njima jos je tu i bice i dalje.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Steta sto se povredio SMS, mislim da bi bruka bilo kada bi promenili na 433 a veza da bude Grujic, Matic, SMS, dok gore moze da kombinuje sta hoce... Ali onda pogledam ko je selektor, i sve mi jasno..
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Mlada reprezentacija sluzi da se igraci razviju i spreme da popune A tim na mjestima gdje skripi, a nama mlade selekcije sluze za ljecenje kompleksa nize vrijednosti i Tole na njima jos je tu i bice i dalje.
                Nisam te najbolje razumeo, pa cu reci sledece.Bez najboljih igraca on ostaje na pocetku ili sredinom kvalifikacija i sa tim fudbalerima koji su mu na raspolaganju on izbori plasman na EP za mlade preko Belgije i Spanije koje su jace od 70% seniorskih reprezentacija sto cini to jos vecim uspehom.To i jeste njegov nivo, problem je sto ga niko kao i vecinu njegovih prethodnika ne postuju A reprezentativci i tako ce da ostane.To kakve igrace izbacujemo, najzasluziniji za to su klubovi a u dosta manjoj meri Savez.

                http://www.uefa.com/under21/season=2...242/index.html

                Evo ti sastav koji je tada igrao protiv Spanaca, samo Kostic i Savic bi mogli da budu relevantni sada u A reprezentaciji.Nijedan od te dvojice tada nije mogao da bude starter, dok su sada obojica trenutno blizi tome.Moguce da ce Kostic zbog Tadica da bude promovisan u startera.Tako da ti izjava uopste nije na mestu, najbolji koji su mogli da igraju za u21 tada dobili poziv u A reprezentaciji i upisali su vec nekoliko nastupa.Nasi isto svakog igraca koji previse odskace u odnosu na svoje vrsnjake promovise u A reprezentativce.

                Originally posted by mark it zero View Post
                Steta sto se povredio SMS, mislim da bi bruka bilo kada bi promenili na 433 a veza da bude Grujic, Matic, SMS, dok gore moze da kombinuje sta hoce... Ali onda pogledam ko je selektor, i sve mi jasno..
                Nije lose, samo bi Ljajica morao da preseli na klupu posto stavljanje njega na krilu je ravno samoubistvu.

                Comment


                • Pa ne znam, nisam nesto mnogo pratiio njega, mada sam vise gore za dva brza igraca uz recimo Mitra, eto sta se nama desi umesto da Zivkovic posle ovakvih godinu dana iza sebe nastavi da se razvija on decko gubi veoma bitnih 6 meseci i ko zna koliko jos posle toga, strasno. Ne znam kakva je situacija oko Markovica, kako igra tamo, vidim da je sad povredjen, ali se nadam da ako bude imao prilike da radi sa Klopom, da moze on iz njega da izvuce mnogo toga, treba nam takav igrac mnogo.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ricma ili Maricu koji god da si, mjenjate imena svaki dan kao djeca, ne budes na forumu mjesec ne znas ko je ko.

                    Idiot trener niti je igrao kao fudbaler velike utakmice, niti je igrao sa velikim igracima, niti su ga trenirali veliki treneri, i on sada da napravi iskorak sa reprezentacijom tebi je ujak neko iz saveza ocito cim ih branis(mozda i curciceva zena ti je ujna ili tetka), Curcic je bunkerom uzeo Spaniju licno gledao, zajebao ih kao sto je zajebavao u srspkoj ligi sa Javorom, a sta je uradio sa A Selekcijom, vodio ih je masu meceva vec nista, goni ga.
                    I Antic nije imao kredita za jednu gresku kod Tole, a ovaj gubavac se vraca iz godine u godinu i dobio sada nagradu da bude selektor.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ja ovaj nik vec drzim skoro dve godine, ti si taj koji je nesta osa foruma.

                      Pa sta ako ih je uzeo bunkerom?Postoji neprobojan i probojan bunker, nasem golmanu onakav tim dao samo jedan gol.Ni Belgijanci se nisu nesto proslavili.To je njegov nivo fudbala, a ne A reprezentacija.Igrali smo bunker protiv svake malo jace repke na papiru.Mi onog trenutka kada shvatimo da nemamo igrace za napadacki fudbal, to ce biti bolje po nas.Sastav treba da nam bude takav da smo defanzivno orijentisana ekipa i imamo igrace koji mogu da ispartaju kontre.Nemamo igrace da igramo lep i napadacki fudbal i zbog toga bismo trebali da pravimo odredjena prilagodjavanja u taktici.Sto naravno taj film necemo da vidimo.Nisu ga smenili zato sto nemaju ideju koga da postave.Sa dva stranca smo omasili, a u ovom trenutku moze da dodje samo gori od njega.Jedno je voditi klince zeljne dokazivanja, a drugo je nabedjene zvezdice.Za ovo drugo znamo da nikad on to nece biti u stanju da uradi zato sto ne moze tu uopste da uspostavi autoritet.Mladji ga vise postuju, vecinu stvari je sproveo iz svlacionice na teren i vidi se rezultat sa mladom reprezentacijom.Bez obzira sta smo uradili sa Spancima, da budemo drugi u grupi sa Belgijom i Italijom je za respekt.Sa ovim prvim je uspeo.Omalovazavaj Javor koliko hoces, on je sa njima zavrsavao u Top4 i igrao Evropu.Slab ti je argument ako mi govoris da sam u bilo kakvoj rodbinskoj vezi sa Crucicem.

                      Antica nije eliminisao licno Tole, zna se zasto je postavljen Pizon i kome je to odgovaralo.Tole se tu najmanje pitao, samo je slusao tudje naredbe.Ko god da je bio umesto njega, ishod bi bio isti.

                      @miz

                      Pola godine nije nikakav problem, proci ce pripreme sa novim klubom i do septembra kada pocinju kvalifikacije nece vise da bude van forme.Licno bih njega i Kostica stavio na krila, ali morace kancer zvani Zoran Tosic da ima mesto u startnih 11.Od Markovica tesko da ce ista da bude, previse je sakat.Ne verujem da ce se on zadrzati kod Klopa.

                      Comment


                      • Daj bre, mentoli sve, od rezervnog golmana do predsednika saveza. Ne da se ne identifikujem sa njima, nego kao da igraju Tadžikistanci u dresovima Srbije.
                        Struka u ovom fudbalu 0.
                        Kakav bre Ćurčić, operisan od života. Ćurčića da nazivaš selektorom, to ti je kao da u istu ravan staviš trenera KK Levski i Dudu i Željka. Nema taj veze sa fudbalom. Kad ga vidim smuči mi se, samo na osnovu njegovog izgleda i gestikulacije i facijalnih ekspresija.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Ja ovaj nik vec drzim skoro dve godine, ti si taj koji je nesta osa foruma.

                          Pa sta ako ih je uzeo bunkerom?Postoji neprobojan i probojan bunker, nasem golmanu onakav tim dao samo jedan gol.Ni Belgijanci se nisu nesto proslavili.To je njegov nivo fudbala, a ne A reprezentacija.Igrali smo bunker protiv svake malo jace repke na papiru.Mi onog trenutka kada shvatimo da nemamo igrace za napadacki fudbal, to ce biti bolje po nas.Sastav treba da nam bude takav da smo defanzivno orijentisana ekipa i imamo igrace koji mogu da ispartaju kontre.Nemamo igrace da igramo lep i napadacki fudbal i zbog toga bismo trebali da pravimo odredjena prilagodjavanja u taktici.Sto naravno taj film necemo da vidimo.Nisu ga smenili zato sto nemaju ideju koga da postave.Sa dva stranca smo omasili, a u ovom trenutku moze da dodje samo gori od njega.Jedno je voditi klince zeljne dokazivanja, a drugo je nabedjene zvezdice.Za ovo drugo znamo da nikad on to nece biti u stanju da uradi zato sto ne moze tu uopste da uspostavi autoritet.Mladji ga vise postuju, vecinu stvari je sproveo iz svlacionice na teren i vidi se rezultat sa mladom reprezentacijom.Bez obzira sta smo uradili sa Spancima, da budemo drugi u grupi sa Belgijom i Italijom je za respekt.Sa ovim prvim je uspeo.Omalovazavaj Javor koliko hoces, on je sa njima zavrsavao u Top4 i igrao Evropu.Slab ti je argument ako mi govoris da sam u bilo kakvoj rodbinskoj vezi sa Crucicem.

                          Antica nije eliminisao licno Tole, zna se zasto je postavljen Pizon i kome je to odgovaralo.Tole se tu najmanje pitao, samo je slusao tudje naredbe.Ko god da je bio umesto njega, ishod bi bio isti.

                          @miz

                          Pola godine nije nikakav problem, proci ce pripreme sa novim klubom i do septembra kada pocinju kvalifikacije nece vise da bude van forme.Licno bih njega i Kostica stavio na krila, ali morace kancer zvani Zoran Tosic da ima mesto u startnih 11.Od Markovica tesko da ce ista da bude, previse je sakat.Ne verujem da ce se on zadrzati kod Klopa.
                          Njega pominjem jer nisam pristalica da oba krila, ili krilna napadaca igraju istom nogom, a ne vidim nekoga sem njega ili Ljajica, imamo vise igraca koji igraju levom nogom na tim pozicijama. Slazem se sa tobom da dok ne izbacimo Kolarova, Tosica, Djuricica, Petrovica i slicne nema nista.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Video sam Stojkovica da brani u prvoj. Apsolutno ne moram da gledam reprezentaciju.

                            Raća Petrović i slični. Prijatno doviđenja.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Blaaah. Lepo je kad ništa ne očekuješ, pa gledaš onako. Veće mi je uzbuđenje kad gledam PL...

                              Ono što je Bane omašio je teže promašiti nego dati. Nema nikakve hemije u timu, očekivano. Daj Bože da smo spojili 2-3 dupla pasa. Par puta ima slobodnih igrača desno, oni se odlučuju za neke nerezonske šuteve. Stojke koji ljubi loptu jedno 8-9 puta, žena kući ljubomorna...standard...

                              Sve u svemu, sasvim očekivano izdanje..
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Najjace mi je ovo 8 nasih igraca bleji u nasih 16 metara a lopta dolazi liku koji je sam i hvata volej
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X