Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rajkovic je u odnosu na konkurenciju najkonstantniji.Glavni problem je sto nam je zadnja linija sklona povredama i Rajkovic je dobio sansu zato sto Nastasic u ovoj sezoni je odigrao 15 minuta na pocetku sezone i od tada zbog povrede nije krocio na teren dok se Tomovic povredio nedavno.Izveo je iz ovog tima trenutno najboljih 10+Stojkovica.Verovatno ce prvu tekmu mladjeg Maksimovica da upari sa Milivojevicem u veznom, jedino nema naznaka ko ce da zameni kancera Kolarova.Koja je svrha pozivanja Grujica u A repku ako nema minutazu?Da se ne lazemo, trebao je barem poslednjih 20-25 minuta da odigra.

    Originally posted by Casiraghi View Post
    Burazeru a kad je ovoj reprezentaciji islo kao po loju?
    Pricao sam uopsteno, nevezano za fudbalsku repku.Nije uopste tesko uociti kada se on javlja na forumu.Ja nisam bio dovoljno jasan.
    Last edited by Ricma; 23-03-16, 21:54.

    Comment


    • Meni u sećanju ostanu one kvalifikacije sa svetsko pod Antarom kad smo objasnili neke stvari...

      Krivo mi što Stojiljković nije dobio neku šansu da pokaže šta zna. To ti je naša igra, kad špic za 60 minuta ne uspe da šutne na gol...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Rajkovic je u odnosu na konkurenciju najkonstantniji.Glavni problem je sto nam je zadnja linija sklona povredama i Rajkovic je dobio sansu zato sto Nastasic u ovoj sezoni je odigrao 15 minuta na pocetku sezone i od tada zbog povrede nije krocio na teren dok se Tomovic povredio nedavno.Izveo je iz ovog tima trenutno najboljih 10+Stojkovica.Verovatno ce prvu tekmu mladjeg Maksimovica da upari sa Milivojevicem u veznom, jedino nema naznaka ko ce da zameni kancera Kolarova.Koja je svrha pozivanja Grujica u A repku ako nema minutazu?Da se ne lazemo, trebao je barem poslednjih 20-25 minuta da odigra.



        Pricao sam uopsteno, nevezano za fudbalsku repku.Nije uopste tesko uociti kada se on javlja na forumu.Ja nisam bio dovoljno jasan.

        Ovih 11 nije ni priblizno najboljim 11, to je kristalno jasno. Grujic je vec sada bolji igrac od Milivojevica, Zivkovic je doktor fudbala za Tosica, Djuricic ne znam na osnovu cega dobija pozive.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Nema on autoritet da skloni Matića, Kolarova i Stojkovića, zato je i smešan ko cirkus.
          Znači sem Rajkovića nemamo nijednog kvalitetnog defanzivca? Kul.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • https://www.mozzartsport.com/vesti/r...toritet/130980

            Comment


            • Ne znam sta je pojedincima Stojkovic skrivio,ocigledno im bode oci zbog desavanja na klupskom nivou.Covek je mozda i najbolji pojedinac ove raspale reprezentacije,da ne pominjem koliko nas je puta spasio vece bruke u kvalifikacijama.

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Ovih 11 nije ni priblizno najboljim 11, to je kristalno jasno. Grujic je vec sada bolji igrac od Milivojevica, Zivkovic je doktor fudbala za Tosica, Djuricic ne znam na osnovu cega dobija pozive.
                Djuricic dobio poziv zato sto je SMS povredjen, mada ni Mitrovic nije dobio minutazu i zbog toga je verovatno sada dobio sansu.
                Zivkovic nije dobio poziv, inace ga smatram boljim od kancera zvanog Zoran Tosic.Generalno za takvog lika ne bi trebalo da bude mesta medju starterima, ali Markovic povredjen dok za Zivkovica znamo sta se desava.To da je Grujic bolji od Milivojevica mozda sada ne, ali uskoro verovatno.Oduvek sam vise cenio ako se neko vise probio u inostranstvu, nego da dominira u nasoj ligi.Svakako Grujic je buducnost srpskog fudbala i treba ga pogurati.Ne bih se uopste bunio da je startovao mec, ali plasim se da bi to tek nastao novi haos u ''hijerarhiji'''.Jebo im pas mater, ovde cim te neko stavi na klupu jedva cekas da napusavas selektora.Koja smo mi bagra od naroda.

                Antic nista nije rekao novo.To kako ga tretiraju A reprezentativci se prica po kuloarima.

                Comment


                • Originally posted by Radulov47 View Post
                  Ne znam sta je pojedincima Stojkovic skrivio,ocigledno im bode oci zbog desavanja na klupskom nivou.Covek je mozda i najbolji pojedinac ove raspale reprezentacije,da ne pominjem koliko nas je puta spasio vece bruke u kvalifikacijama.
                  Presao u Partizan. Do tad je bio heroj a Podolski predmet sprdnje.

                  @Ricma i zero, Djuricic je Faljijev propali projekat koji pokusava da ozivi. Mislio je dok je bio u Herenvenu da ce vise zaraditi na njemu. Grujic jeste bolji od Rankovog Milivojevica ali se vec prodao, ne mora da igra sad mnogo. Braske mora da se udomi jer mu ostaje jos jedna godina ugovora, ima 24 godine a treba platiti i penale za Andriju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Inace jedan moj poznanik, da ne pominjem sad imena je bio deo mlade reprezentacije kada je na celu A selekcije bio Miroslav Djukic, pa kasnije i Antic. Isli su par puta da gledaju njihove treninge, i rekao mi je da se kod Djukica na treningu ne zna ko sta radi, da je mnogo sprdnje i da ge ne postuju toliko, dok se kod Antica znalo, kada se radi, radi se, ne sme niko da zucne. Sad zamislite ako nisu postovali jednog Miroslava Djukica, sta se radi sada kod trenera kome je vrhunac karijere Javor iz Ivanjice. Zbog toga je Antic bog i batina za nase prostore, mozda je njegovo vreme proslo, ali je i dalje vece ime u svetu fudbala od 95% nasih zvezdica.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Fucking Brašanac uđe, igrač koji ne bi ni trebalo da je na spisku, a Grujić ni da priđe kućici delegata, selektora treba obesti na Terazijama za primer drugima.

                      Što se Stojketa tiče, jese faca ogadna, ali ok brani, skoro nije kiksnuo.....sad da bi trebali Rajkovića da ističe u prvi plan i guramo, mislim da dA.

                      Jbg, ovi matori su se pokazali kako su se pokazali, ajde sada prijatno doviđenja, daj ova deca nek prave neku novu priču, pa kako bude. Ovako stalno nešto krećemo od početka, a u stvari samo idemo unazad i sve sa istim akterima.

                      Pa ko je ovde lud ?

                      Comment


                      • Ja bih rado pokusao sa Grofom, ali ne znam koliko je Savez za tu opciju a ni da li bi on pristao.Mada mislim da ne bi.

                        Antic verovatno nikada nece zeleti da se uvati sa ovom bagrom.

                        Vrhunac karijere mu je u-21 reprezentacija, da imamo normalan Savez tamo bi ostao zbog kontinuiteta i igrali bismo barem polufinale u zavrsnici Evropskog prvenstva za mlade.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post

                          Antic verovatno nikada nece zeleti da se uvati sa ovom bagrom.
                          Pa nije lud, isterali ga jednom.

                          Comment


                          • Originally posted by Casiraghi View Post
                            Raca Petrovic je zrtveno jagnje jer je bio najmanje zvucno ime u Anticevoj reprezentaciji iako je igrao sasvim korektno kad god je ulazio. Zbog nedostatka "imena" se provlacila prica da ga gura menadzer iako je taj covek jedan od korektnijih agenata u Srbiji(zaboravio sam mu ime u momentu, Neca Tomic je isto njegov). Svi ostali su uglavnom Faljijevi, Kekini, Rankovi i Terzini. Od tada su skoro svi pozivani igraci na njegovoj poziciji bili gori od njega ali se njegovo ime provlaci kao najomrazenije zbog gola za titulu sa Autokomande. Radovanovic, Mijailovic i ekipa su mnogo gori, niko ih ne spominje.

                            Prosek igrac za neke vece ambicije ali ne i losiji od ostatka ove ekipe. Pritom profesionalac i max korektan momak.
                            Najmanji mi je problem to sto je igrao za Partizan i sto je dao gol, ali kada si spomenuo sta je jos dobro osim tog gola uradio?! Mitra bih uvek gledao repki. Zivkovica isto tako. Evo ovaj mali sto je sada uleteo na derbiju isto nikakav problem. Nastasica rado. Tako da pusti mi tu Zvezda/Partizan pricu.

                            Milivojevic odigra 2 utakmice dobro nema ga sledecih 10. To Ko su im menadzeri me apsolutno ne zanima, ali ti menadzeri ocigledno i prave ekipu ili kako ih guraju, i ko ima najvise od toga je neka druga prica.
                            Najbitnije mi je da taj koji je u repki kida. Radovanovic, Fejsa, Mijalilovic, Milijas apsolutno ista klasa kao i Raca, tj nema klase. Radije bih gledao Sasu Ilica sa 50 godina nego ove ljude.
                            O Ljajicu, Tosicu, Sulejmaniu, Djuricicu i slicnima je apsolutno trositi reci.

                            Generalno se opasno raspadamo.

                            To sto nije pozvan je super. Jos da je izbacio 60% ove ekipe pa i da pricamo nesto.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Jbt, i ovaj Maric je prolupao skroz kad brani ovog Radovana, ili mi se bar tako cini.
                              Nije me interesovao mec, jer sam znao da ce Poljaci igrati rezervisano, da je ovo mec koji je iole bitan, rutina bi to bila.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Najmanji mi je problem to sto je igrao za Partizan i sto je dao gol, ali kada si spomenuo sta je jos dobro osim tog gola uradio?! Mitra bih uvek gledao repki. Zivkovica isto tako. Evo ovaj mali sto je sada uleteo na derbiju isto nikakav problem. Nastasica rado. Tako da pusti mi tu Zvezda/Partizan pricu.

                                Milivojevic odigra 2 utakmice dobro nema ga sledecih 10. To Ko su im menadzeri me apsolutno ne zanima, ali ti menadzeri ocigledno i prave ekipu ili kako ih guraju, i ko ima najvise od toga je neka druga prica.
                                Najbitnije mi je da taj koji je u repki kida. Radovanovic, Fejsa, Mijalilovic, Milijas apsolutno ista klasa kao i Raca, tj nema klase. Radije bih gledao Sasu Ilica sa 50 godina nego ove ljude.
                                O Ljajicu, Tosicu, Sulejmaniu, Djuricicu i slicnima je apsolutno trositi reci.

                                Generalno se opasno raspadamo.

                                To sto nije pozvan je super. Jos da je izbacio 60% ove ekipe pa i da pricamo nesto.
                                U vecini se slazem sa tobom, sa malom ispravkom, Ljajic je vec par utakmica jedini igrac u repki koji moze da stvori sansu, pa i najbolji igrac, on svakako mora biti deo reprezentacije.

                                Ja sam danas rekao svoje misljenje lepo predjes na 433, guras sredinu sa Grujicem, Maticem, SMS-om, napred Kostic(Tadic,Zivkovic), Ljajic(Markovic), Mitar(Stoiljkovic), i krenes, svi su mladi, znas da ce da daju maksimum mogucnosti, a potencijal je neupitan.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X