Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gudelj umesto Markovica hm. . . . . .

    Comment


    • Sve u svemu nismo lose igrali, ali poslednje sto sam ocekivao, onakav kiks Ivanovica- iz koga primismo onaj"budjavi gol".
      Zao mi je da sad plati ceh- Drulovic. Imamo solidnu reprezentaciju,dobru popunjenu na svim pozicijama- spremnu za velika dela
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • E Sinisa... sad si mi jos vise pao u ocima kao covek!

        Svaka cast Drulovicu, nadam se da ce ostati selektor.

        Comment


        • Podrska za selektora!

          Comment


          • Karadžić čeka Zengin odgovor

            http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezen...govor?lang=lat

            Lepe reči Zenge

            http://football-italia.net/51495/zen...s-serbia-talks
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ja sam za.

              Comment


              • Dok god je ovaj na čelu saveza, nema ništa da bude od repke

                Comment


                • Pored zivog Rajevca nas ce Zenga da trenira!
                  Jaaaaoooj kad vidiš ovakav komentar neki i kad vidiš broj lajkova poludiš jednostavno...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Mislim da bi Zenga mogao biti koristan. Odličan je motivator, zna da okupi grupu o taktici da ne pričamo, italijani su tu neprikosnoveni.
                    Veliki plus za Zengu je i odnos sa Italijanskim klubovima u kojima igra veliki broj naših, a pogotovo Interom... Ja bih voleo kada bi Zenga malo popričao sa Vidićem, mislim da bi to možda bilo i presudno za rezultat u kvalifikacijama.
                    Srbija sa Vidićem i bez njega je neuporediva.

                    Comment


                    • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • http://hotsport.rs/2014/07/17/postav...lektor-srbije/

                        Procitah i ja to evo linka,sad ako je istina,onda je super,mada ce mu plata biti velika kontam.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Evo nam ga drugi Clemente
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Originally posted by cleoo View Post
                            Evo nam ga drugi Clemente
                            Ne bih ga ja poredio sa Klementeom ovaj selektor moze biti dosta uspesniji od Klementea ima dosta trofeja iza sebe ,ja sam pre mozda bio za opciju da Drulovic ostane
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                              Ne bih ga ja poredio sa Klementeom ovaj selektor moze biti dosta uspesniji od Klementea ima dosta trofeja iza sebe ,ja sam pre mozda bio za opciju da Drulovic ostane
                              Drulovic je kao prvo morao da ostane, a da Klemente nije imao trofeje iza sebe to je totalna glupost covek je osvojio Kup Uefa sa Espanjolom, Kup Kralja pobedivsi Barsu u finalu i mislim da je pod njim Espanjol imao najbolji plasman u spanskoj ligi u njihovoj istoriji, 6 godina je bio selektor Spanije.
                              Advokat je doveden zarad nekih Karadzicevih kombinacija jer niko ne moze da me ubedi da Drulovic ne bi odveo reprezentaciju na evropsko prvenstvo.
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Nema sumnje da ce se i njemu R.Petrovic uklapati u sistem igre, iako ga vjerovatno nikada nije ni vidio.

                                Comment

                                Working...
                                X