Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je Bastin potez za anale ove igre,od kada pratim fudbal nisam video da igrac izbacio loptu u korner a ima opciju da vrati golmanu ili ispuca u aut,bravo Dusane.Sva sreca pa sam odmah prebacio na ncaa i nisam se pokajao,spasio se mucenja.

    Comment


    • Posle odgledane utakmice nista mi nije jasno sta je bila ideja na koji nacin je trebalo da ugrozavamo gol protivnika?? sve je nesto islo preko Kolarova a sta je sa sredinom LJajic,Matic,Tadic na koji nacin su lopte trebale stici
      do Mitrovica .. mada nista nisam ni ocekivao da cemo pobediti ali nereseno smo mogli meni ovi Portugalci nisu nikaki kao i uvek .. Hrvatskoj je dovoljan Modric,Rakitic da taj kvalitet prenesu i na teren i
      daju 5 komada Norveskoj necemo biti ni treci - menjaju se igraci ,generacije ovih godina selektori a igra i rezultati isti katastrofalni..mlada repka super i onda svi ti igraci u A timu nista .Danas nisam video neki sprint
      trckaranje igraca kao na nekoj prijateljskoj utakmici.Daj boze da mozemo pobediti Dansku u gostima pa eventualno se nadati drugacijem toku kvalifikacija biti nekako treci ..
      Last edited by Bokirivaldo; 29-03-15, 22:12.
      GIFSoup

      Comment


      • Nije im rekao Ćurčić da malo igraju i ka napred, 90% dodavanja unazad, mali milion pasova bez nekog efekta čisto da se dodajemo.

        Videli i to Portugalci, mislim da im je u glavama šta je sa ljudima, koji će nam moj presing da se trošimo kad oni nemaju nameru da napadnu gol, eto dodaju se čisto da se dodaju.

        Ni glave, ni repa igra iako i dalje mislim da imamo repku da se, ako ništa, bar kvalifikujemo na jebeno EP.

        Comment


        • Originally posted by Bogi View Post
          Portugalci rutinski, sa pola snage, za jos jednu u nizu lekcija nasoj reprezentaciji, sastavljenoj od, kako kazu nasi mediji, ''neverovatno dobrih fudbalera'', reprezentaciji ''koje se svi plase i koju svi izuzetno cene''.
          Kaze Strajnic pre pocetka meca, da posedujemo slican kvalitet kao Portugal.

          Mada zalosno je stvarno, sto cak ni sada, kada su nekako stvoreni najidealniji uslovi za kvalifikovanje, kada je prosiren sistem takmicenja, da mi ni tu ne mozemo proci.

          Mada ljudi su generalno u zabludi, tu je eto par igraca koji se mogu izdvojiti da poseduju sjajan kvalitet poput Matica, Baneta(kada doticni ne igra stopera), ali to je to. Ljajic je ipak preveliki peglator, i uvek ima potez vise, Markovic neiskusan i neizgradjen igrac, kao i Mitar koji trpa u smesnoj Belgiji pa ljudi od njega prave cudo od igraca, a Tadic opet nikad nije bio neka klasa, onako sasvim dobar igrac.
          Odbrana nekada glavna snaga tima, sada je to prava smejurija. Basta je u najmanju ruku smesan igrac, pa kakve su ono reakcije i panicenje. Kolarov opet druga prica, on i ume, ali nece da se trudi, ne zanima ga jednostavno.

          I sve to moze da se zanemari, da imas iole krstenog trenera, kao sto nemas, koji ce da zna sta mi hocemo da igramo.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Kaze Strajnic pre pocetka meca, da posedujemo slican kvalitet kao Portugal.

            Mada zalosno je stvarno, sto cak ni sada, kada su nekako stvoreni najidealniji uslovi za kvalifikovanje, kada je prosiren sistem takmicenja, da mi ni tu ne mozemo proci.

            Mada ljudi su generalno u zabludi, tu je eto par igraca koji se mogu izdvojiti da poseduju sjajan kvalitet poput Matica, Baneta(kada doticni ne igra stopera), ali to je to. Ljajic je ipak preveliki peglator, i uvek ima potez vise, Markovic neiskusan i neizgradjen igrac, kao i Mitar koji trpa u smesnoj Belgiji pa ljudi od njega prave cudo od igraca, a Tadic opet nikad nije bio neka klasa, onako sasvim dobar igrac.
            Odbrana nekada glavna snaga tima, sada je to prava smejurija. Basta je u najmanju ruku smesan igrac, pa kakve su ono reakcije i panicenje. Kolarov opet druga prica, on i ume, ali nece da se trudi, ne zanima ga jednostavno.

            I sve to moze da se zanemari, da imas iole krstenog trenera, kao sto nemas, koji ce da zna sta mi hocemo da igramo
            .
            I sa svim tim sto si napisao, moras biti ispred jebene Albanije i Jermenije.

            Comment


            • Basta stvarno razočarao kod drugog primljenog gola, onde bi trebao da ukliza da izbije loptu da ne dođe do protivnika, a on ladno trčkara i ništa ne radi.

              Comment


              • Tragikmicno je prava rec.
                Porazi ove sklepane reprezentacije, sastavjene od "genijalnih" igraca, nazalost uvek ce me boleti, ne znam problem je u meni a da se ne lazemo i nisam neki zagrizeni patriota.

                Igramo dekadentni fudbal, fudbal zaboravjen jos u prvoj deceniji ovog stoleca, fudbal na fizikalije i duge lopte nesto slicno engleskom sistemu, samo sto Englezi tj generalno Britanci imaju taj urodjeni smek za tu igru a i upste mnogo su bolje tehnicki potkovani od nas.

                Ono sto je Radomir radio sa onim timom tesko je ponovljivo, igralil smo i tada dekadentni fudbal ali sa vise strasti i srca a samim tim i zalaganja pa je tu bilo rezultata.
                Football manager terminologijom igrali smo sa Zigarom kao Target man-om i osakacenim Pantelom kao poacherom i kao takvi uzeli Nemce i dosta dobrih reprezentacija. Ono svetsko prvenstvo i ocajnu igru pripisujem Toletu koji je pokvario harmoniju i unistio sav sklad koji je postojao.

                Ovo danas sto smo igrali i u prethodnim mecevima bilo je ocajno. Odbrana kimava, Basta nista dobro nije uradio, lose se pozicionirao i plivao ceo mec. Kolarov je konstatno ostavljao rupu po svojoj strani iz razoga sto ga boli levo jaje da se vrati.
                Glavni nedostatak je taj sto na sredini nemamo nekog ko ce povezati Mitrovica sa loptom i dati coveku prostora. Sve se svodilo na soliranje i neupotrebljive duge lopte. Ceo mec bez presinga a juris rezultat?

                Tranziciono smo najgora ekipa u evropi, jer kada treba pokenuti loptu sa nase polovine svako dodavanje ili je previse sporo ili se igraci uopste ne otkrivaju.a zatim svaki vid tranzicione igre zavrsi i sahrani neki panj Raca "samo loptu nazad" Petrovic.
                Ides da uzmes 3 boda i ubacis drvosecu Petrovica? Da ne znam sta se desava u nasem savezu mozda bih se i zacudio.

                Trebali smo da budemo napadacki orijentisani, sa taktickim naznakama na visoki presing, na igru bez kalkulacija i na sto brzu tranziciju umesto toga ovaj jadnik je sastavio taktiku u organizovao tim kao Cecenski ministar turizma.
                "Ako nabodes nesto, super, ako ne pa ima jos da se igra"

                Danas, u doba modernog fudbala igrati ovako sporo, totalno bez kreativnosti i trcanja ne mozes nista ocekivati. Vecina igraca danas mogu da pokrivaju nekoliko pozicija, da igraju dobro i napred i nazad, i da uz sve to ispunjavaju takticke zamisli svog trenera.

                Dajte bre stari sistem da se proba 3-5-2, i ovako svaka ekipa deluje kao da igra totalni fudbal protiv nas.
                Portugal danas je projurio pored nas kao Volvo pored Fapa iz 60-ih godina.

                Eto, ziveo Tole i Fudbalski Savez Srbije
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Princara View Post
                  I sa svim tim sto si napisao, moras biti ispred jebene Albanije i Jermenije.
                  Pa ocigledno da ne moramo biti.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Smejte mi se sada ali mi smo dok nas je vodio Miha bili ubedljivo najefikasniji od svih prethodnih kvalifikacija.5 golova Makedoniji,6 Velsu ali prosuti bodovi su bili problem.Ovde ako damo 1 gol odlicno,kakva imena imamo u odbrani pomislio bi covek da nam niko ne bi mogao dati gol,a oni prave pocetnicke greske.
                    Maticu svaka cast,mislim da je Skuletic morao uci posle drugog primljenog gola umesto Mitra koji je danas imao 1 sut i to glavom ostalo nista.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Najjadnije od svega sto posle debkla i naseg reprezentativnog fudbala, onaj ko treba za to da odgovara, nece odgovarati. Od odlaska Sinise, odigralo se osam utaknica koliko se secam, prosla su tri selektora i nista nije uradjeno. Posto od ovih kvalifikacija nema nista, ako nece ona stoka da se povuce sa mesta predsednika saveza, barem nek postavi nekog ko zna svoj posao, da uigra ekipu za sledece kvalifikacije, jer ako se pred pocetak sledecih kvalifikacija opet bira selektor, bolje da ih i ne igramo.

                      Comment


                      • Meni je Curcic ok trener ali po meni ogromna greska i prelomni trenutak je bio kada su oterali Radomira Antica.Inace svi spominju da igraci kidaju u U21 selekcji a onda kada predju za seniore igraju uzasno,pa naravno,oni su zeljni dokazivanja dok su mladi,pokupuju ih raznorazni menadzeri vodaju ih po svetu oni se opuste,pomisle da su postali neko i nesto i onda se setkaju po terenu jer im se moze.Ne rade to samo nasi,ima mnogo takvih igraca,neki cak odbijaju da igraju za reprezentaciju zato sto ne dobijaju novac,neki ne zele da se povrede a neki simuliraju povredu da ne bi igrali.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • 5 godina igramo ovu famoznu 4-2-3-1 i nema nas nigde.Treba probati nesto drugo,442-352,kad vec nemamo kvalitet u ofanzivnom delu sa dva spica mozda i uvaljamo koji gol vise.MItrovic veceras nije mogao nista,tako da ne treba potcenjivati momka,njemu trebaju lopte u 16m,veceras je dobio samo jednu i poslao je preko gola.O triju iza njega ne zelim da pricam,pogotovo Adem i Dusan,ne zna se ko je veca ljiga.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Smejte mi se sada ali mi smo dok nas je vodio Miha bili ubedljivo najefikasniji od svih prethodnih kvalifikacija.5 golova Makedoniji,6 Velsu ali prosuti bodovi su bili problem.Ovde ako damo 1 gol odlicno,kakva imena imamo u odbrani pomislio bi covek da nam niko ne bi mogao dati gol,a oni prave pocetnicke greske.
                            Nece ti se niko smejati. Miha i jeste dobar trener, samo njegovi problemi sa vodjenjem reprezentacije su druge prirode. Jedini on je i imao neki vid znanja, pored Advocaata koji je vise zalutao, i ni sam nije svestan gde je dosao.
                            Pokusao je da nekom "diktaturom" i autoritativnim stavom, vodi ekipu, i preterao je maksimalno.

                            Sto se Curcica tice, to je klasican tip "batadjoriste", trener koji niti ima nekog velikog iskustva, a i to malo sto ima je mizerija. Dosli smo u poziciju da nacionalni tim vodi covek kojem je najveci uspeh 4. mesto u domacoj ligi.

                            Ali ne treba kriviti ni njega, on se jadan nasao tu gde jeste.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Samo Radomir Antić

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                                Samo Radomir Antić
                                A vala ni on nam ne bi pomogao sada.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X