Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Mislim da bismo za Curcica trebali da sacekamo kraj kvalifikacija, ne bih zeleo da ode(iako cemo ga izduvati) i da ponovo lutamo sa trenerima ako se vidi napredak u igri.Juce protiv Danaca uopste nisu lose odigrali, stavise u drugom su bili opasniji rival.Dosta bolje nego protiv Portugalaca i licilo je na nesto.Ne secam se kada smo poslednji put na ovakav nacin izgubili tako sto je njihov drugi gol dosao kao kazna na nase promasaje.Rival imao 2-3 sanse+promasen penal i to je bilo to od njih.Zbog te ceste smene trenera smo tu gde jesmo, svaki potez i smena se pre ili kasnije obila kao bumerang.Sve je pocelo sa Anticem, mada setite se da i on kada je dosao da je Djukic popio otkaz pre nego sto su pocele kvalifikacije.Pitanje je samo koliko ce jos ova mazga da sedi na celu, jos od te 2010 kao i zbog svih retardiranih odluka koje je doneo u poslednjih 5 godina.Misljenja sam da ga je i ovo sa Anticenm epski usralo.Ako ne dodje do bitnih promena nece mi biti zao ako ode, u suprotnom ako mi budemo igrali dobro u poslednje tri tekme i on dobije otkaz vrlo verovatno da ce nam se i ova odluka da nam se obije o glavu.Od kada je dosao na celo FSS, 6-7 selektora smo promenili.

      Comment


      • Albanci izgleda dobijaju sva tri boda iz Beograda.
        http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...a-slavi-pravdu

        Comment


        • Tri boda Albaniji,a Srbiji su oduzeta tri...cudna odluka
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Bolje da su nas izbacili.

            Albanci ni po cemu nisu zasluzili tri boda i na ovaj nacin su nagradjeni, mada kada vidis da u Lozani ima dosta Siptara ne treba ni da cudi takva odluka.Da vidimo sta UEFA ima da kaze na ovo.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Tri boda Albaniji,a Srbiji su oduzeta tri...cudna odluka
              Cudnija je bila prvobitna, da nam dodele 3-0, a potom oduzmu ta ista tri boda.

              Ovako bar Albanci imaju taj rezultat, a nama se ne oduzima nista(ili cemo imati -2 boda), jer smo tehnicki, izgubili. Naravno, u najmanju ruku cirkus.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Dobili smo Vels iz 1. i Austriju iz 2. drugog šešira.

                Ovoliko sreće nikada nismo imali prilkom žrebanja.

                Sad samo dovesti normalnog selektora jer ovakva šansa se ne smo propustiti.

                Comment


                • Хахахахах мајко моја која срамота од групе.



                  Уз мало среће, бићемо предпоследњи.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    Sad samo dovesti normalnog selektora jer ovakva šansa se ne smo propustiti.
                    Pa da li si ti normalan?

                    Comment


                    • Tako je to kada Putin organizije zreb

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        Pa da li si ti normalan?
                        Pa jel ti misliš da Radovan Ćurčić kome je najveći trenerski uspeh gornji deo tabele Jelen super lige sa Javorom ima kapacitet da odvede reprezentaciju na Svetsko prvenstvo.

                        Neću da slušam sranja kako mi nemamo igrače, cela stvar je u organizaciji. Najbolji dokaz za to je u20 reprezentacija i Veljko Paunović.

                        Nismo dobili Španiju i Italiju, Holandiju i Francusku, već Vels i Austriju, i šta sad treba da budemo debili da takvu priliku ispustimo jer ćemo dati Radovanu da vežba selektorski posao.

                        Ne kapiram šta ti znači da li sam ja normalan. Ako bi mogao to malo da pojasniš.

                        Comment


                        • Koliko smo laganu grupu dobili , ako sad ne prođemo treba celu reprezentaciju streljati
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by gokara View Post
                            Pa jel ti misliš da Radovan Ćurčić kome je najveći trenerski uspeh gornji deo tabele Jelen super lige sa Javorom ima kapacitet da odvede reprezentaciju na Svetsko prvenstvo.

                            Neću da slušam sranja kako mi nemamo igrače, cela stvar je u organizaciji. Najbolji dokaz za to je u20 reprezentacija i Veljko Paunović.

                            Nismo dobili Španiju i Italiju, Holandiju i Francusku, već Vels i Austriju, i šta sad treba da budemo debili da takvu priliku ispustimo jer ćemo dati Radovanu da vežba selektorski posao.

                            Ne kapiram šta ti znači da li sam ja normalan. Ako bi mogao to malo da pojasniš.
                            Sarkazam je bio. Vidis i smajliJa... Nema od nase A repke nista. Da ne pricam tek o nekom normalnom selektoru.

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Koliko smo laganu grupu dobili , ako sad ne prođemo treba celu reprezentaciju streljati
                              To su svi govorili i za ove kvalifikacije za EP, kao ako ne odemo na EP u Francusku ko zna kad cemo, pa vidi sta se desava mi u minusu.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                                Sarkazam je bio. Vidis i smajliJa... Nema od nase A repke nista. Da ne pricam tek o nekom normalnom selektoru.
                                Ok, sad mi je jasno.

                                Ja ne mislim tako, mi imamo veliki potencijal, ali imamo problem da ga iskoristimo. Nekada nije bilo tako, na SP 2006 i 2010 smo otišli kao prvi u grupi ispred Španije i Francuske, a to nije bilo tako davno.

                                Nismo mi neki fudbalski patuljci da bi nam postalo normalno da ne idemo na velika takmičenja. Pa mi smo evropski prvaci do 19 i svetski šampioni u uzrastu do 20 godina, a to ipak nešto govori.

                                Comment

                                Working...
                                X