Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reakcija kao da je u pitanju recimo turnir iz serije 250

    Comment


    • Kako može da vam bude krivo što je neko osvojio trofej, a da vam nije ni krvni neprijatelj, niti da vam je ništo nažao učinio....nije vas čak ni pogledao popreko
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Kako može da vam bude krivo što je neko osvojio trofej, a da vam nije ni krvni neprijatelj, niti da vam je ništo nažao učinio....nije vas čak ni pogledao popreko
        Ti tek sad postavljas takvo pitanje nakon gotovo tri godine na forumu?

        Comment


        • Ma ne učestvujem u takvim "debatama", ali evo već ko zna koji put danas, pa nisam odolela...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Mislim da osjecaj krivnje nakon poraza je medju laksim problemima koji se pojedini forumasi susrecu, mnogo vecih su mrznja i slicni

            Comment


            • Стан је побеђивао у 5 сетова, Рафа експресно у 3 и мислило се да ће Стан да поклекне и бити повређен, али десило се чудо и ето Стан је спасао ову годину од монотоније и колико толико дао наду да неће Рафа да спава мирно на првом месту целе године.... скочио је на трећу позицију и сада ће костур бити другачији... вероватно се сели из нолетове половине у рафину, а Мареј иде код Нолета?

              иду нам убрзо мастерси и сада ми што правимо костур за Драв има да се мало чешкамо пре одлуке за кога да типујемо?
              Last edited by Žika; 26-01-14, 21:46.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ne znam koliko mu je drago sto je Nadal izgubio, ali verujem da mu je veoma krivo sto Stanislav ima vredniji trofej u svojoj vitrini od njegovog ljubimca Davida Rudara
                Drago je njemu, vise nego tebi i meni zajedno, ali nece to da napise bas zbog toga sto si rekao
                Zajebao ga Stanko za sve pare
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1171048

                  khm khm

                  ovo je jace od mene, jesam reko?! )

                  Comment


                  • Originally posted by Niki View Post
                    Zaboravila sam nekoliko njih. Ima znalca velikih ovde, kao Prle, Prskaj, AK47, Clay Warrior, ti, Navras, Johny. . .i ne zelim da i druge zaboravim, a sigurno radim to, ali ta neverovatna kombinacija znanja i humora i posebno istaknuti taj humor u posebnom momentu, za mene je pravo osvezenje i radost.
                    Ne znam ni zašto svrćem ođe kad ne mogu upanut ni među 20 svojim kvalitetom... Mada dobio sam dosta nekih reputation komenta...

                    Najbolji meč turnira - prvi set između RF i RN.

                    Toliko.

                    Comment


                    • Originally posted by Glavonja View Post
                      Ne znam ni zašto svrćem ođe kad ne mogu upanut ni među 20 svojim kvalitetom... Mada dobio sam dosta nekih reputation komenta...

                      Najbolji meč turnira - prvi set između RF i RN.

                      Toliko.
                      Najbolji mec turnira: Wawrinka-Novak, pogotovo 2. i 4. set

                      Comment


                      • Dobar je i onaj set gde su Wawrinka i Robredo igrali TB. Po meni najbolji set na ovogodisnjem AO

                        Comment


                        • Originally posted by nikola_bg View Post
                          Dobar je i onaj set gde su Wawrinka i Robredo igrali TB. Po meni najbolji set na ovogodisnjem AO
                          Meni je najbolji set 2. set meca Novak-Vavrinka. Novak je dobro igrao ali je Stan bio izvanredan.

                          Comment


                          • Mislio sam i na ljepotu poena.
                            A kad je cio meč to je taj što si naveo i nema konkur.
                            Možda Hjuit Sepi

                            Comment


                            • Originally posted by Glavonja View Post
                              Mislio sam i na ljepotu poena.
                              A kad je cio meč to je taj što si naveo i nema konkur.
                              Možda Hjuit Sepi
                              Meni to ide:

                              1. Psiholoska borba
                              2. Kvalitet
                              3. Ljepota

                              Po kvalitetu je 4. set meca Novak-Vavrinka najbolji vineri/neiznudjenje: Novak 16/8, Vavrinka 11/13 (nevjerovane brojke). To je set u kome Novak postepeno namece svoju svoju superiornost i na kraju je nameten.

                              Ali 2. set je daleko nezivjesniji, uzbudljiviji. Novak oce da dokrajci Varinku a ne polazi mu za rukom. Prvo Stan odlicnom igrom spasava svoj servis, pa Novak spasava 0:40 na svoj servis. Novak stalno frustriran sto ne moze da sredi Stana i na kraju Vavrinka fantasticnom igrom dolazi do brejka. Igra riskantne udarce u kljucnim poenima i svaki put pogodi.

                              Po kvalitetu je 1. set mece Nadal-Vavrinka za jednu nijansu ispred 4. seta Novak-Vavrinka. Narvno, psiholoski je to mnogo uzbudljiviji set nego 4. Novak-Vavrinka. Moguce je da sam pogrijesio i da je to set sampionata a ne 2. set Novak-Vavrinka.
                              Last edited by NI; 27-01-14, 08:12.

                              Comment


                              • Laso i Jednoručni

                                Ne tako davno familija teniska dobi prinovu koju nazvaše čudnim imenom Laso.
                                Gajen je mališa u uskom krugu porodičnom, spremajući se da po odrastanju postane ravopravan član teniske familije. Čim je malo stasao, bi primetna njegova različitost i intrigantna posebnost.
                                Kao da predoseti nevolju, znatno stariji rođak Jednoručni, mališu nije podnosio. Čak su neki zlobnici tvrdili da je Laso i rođen baš u inat i zbog Jednoručnog.
                                Već prva sučeljavanja staviše Jednoručnog na teške muke, zadajući mu brigu i strah od budućeg.
                                Kako je vreme odmicalo Jednoručni je sve teže izlazio na kraj sa sad već stasalim Lasom. Svojim visokim letom, stežući omču, gušio je Laso Jednoručnog, oduzimao mu dah i terao ga na grešku. Počesto bi Laso samo pojavom svojom u očaj i beznađe bacao Jednoručnog, dok je samo naznaka susreta Lasu donosila neviđenu sreću.
                                Jednoručni nije skrštenih ruku čekao naredni poraz. Njegov brat Dvoručni imade više uspeha u borbi sa Lasom te i Jednoručni pokuša nešto slično činiti.
                                Uporan bi Jednoručni, trpevši poraze i padove, čekavši svoj trenutak.
                                Trenutak spoznaje da mora biti što bliže Lasu dok ovaj nanovo ne odskoči bi ključan.
                                Hvatao ga je Jednoručni odmah po odskoku i nazad odašiljao tako duboko i precizno da se Laso nađe u problemu velikom. Još jednom bi Laso poleteo preteći svojim raširenim ždrelom a Jednoručni bi ga ponovo vratio još bolje i jače. Kada mu dosadi prebacivanje Jednoručni samo promeni smer bacajući Laso na kolena.
                                Dočeka tako Jednoručni svoj dan, dan velike pobede nad Lasom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X