Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Dobro je što ti ne pada na pamet da normalno odgovoriš. Forum je mjesto gdje se iznose mišljenja, ako ti se ne sviđa, slobodno preskoči. Djetinjastim odgovorima se ganjaj sa Vitez Kojom i ostalima koji vode komunikaciju na taj način.
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Cestitke Ferreru i Djokovicu. Zasluzeno u finale, bez daljnjega.
      Ferrer je odigrao fantasticno, borbeno, znao sta hoce i povratio formu, konecno i taman navreme. Ali. . . ne da umanjim njegovu pobedu, ni pod razno, imam utisak da Nadal danas nije zeleo da pobedi. Zajedno su u grupi u Londonu i ako u utorak izadje drugi Rafa, kao sto je odigrao par poena danas, moj utisak bice mozda pravi.
      Roger je igrao odlican prvi set, vraca polako samopouzdanje, ali ne moze se nositi sa Djokovicem u dugim razmenama. Mora duze da odrzi koncentraciju, jer za sada jedina je sansa da dobije u dva, a ne u tri seta.
      Finale mislim da dobija Novak, Ferrer verojatno pruzice dobru partiju, mozda i dobije set, ali ako kojim slucajem pobedi, za mene bice veliko iznenadjenje.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        U pravu si. Htio sam reci kad je dosao do brejak u drugom. Od tog trenutka, mec je 6:2, 6:2,

        Federer je danas pokazao da je majstor. On je odlicno koristio Novakovu nervozu. Odlicno je miksao BH u prvom, kasnije je poceo vise da se muci.

        Mene su najvise impresionirali agresivni CC forhendi poslije Novakove paralele. Federer je zna da mora skracivati poene i radio je to maestralno.
        Da, sjajno je odigravao FH dijagonale, a poen meča s njegove strane je kad mu je Novak vratio jednu kratku dijagonalu koja izbacuje iz terena, a on onda obrisao liniju po paraleli. Jasno je da više ne pleše kao nekad, da ne može držati izmjene u kontinuitetu, i ako nešto žalim, onda je to što se nije rodio 3-4 godine kasnije, kakvi bi to mečevi bili. Ovako mu stalno trebaju lagani servis poeni, a to se danas nije dogodilo. Ovako čekam povremeni bljesak i nadam se da ima snage u njemu za još jednu dobru godinu, i da bude pravi bar na 2 GS.

        Comment


        • Taj poen je bas bio fenomenalan

          BH udara nesto mekse od kako je Annaconea otpustio...ide na to da ga ubacuje po svaku cijenu...tako da nije bilo previse gresaka iz tog udarca...priblizaca se Grisinom BHu
          Last edited by shminka; 02-11-13, 18:53.

          Comment


          • Poen meca!

            Comment


            • Valjda ce u Londonu slice servis funkcionisati bolje nego ovdje...to ce Rogeru biti kljuc u ovakvim mecevima

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Svaka mu cast za ovo,idiot br 1
                Evo sad sam stigao da pregledam postove nakon današnjeg meča (koji sam propratio neverovatno mirno).
                Zile90, mislim da malo više preteruješ u svojim negativnim komentarima tokom svakog Novakovog meča, pa si evo krenuo i da vređaš. Jednostavno Nole nije zaslužio ovaj epitet sa bilo čije strane, po najmanje tvoje.

                Comment


                • Malo uzivancije.

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Najjaci robot ikad...

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Najjaci robot ikad...
                      Idol
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Daviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid!!!
                        Tacno finale koje sam zelelaa
                        Samo da sad Nole odigra super finale, David ce biti tezi protivnik od Nadala:-D

                        Comment


                        • Comment


                          • A vidim i da je David postao covek, svaka cast
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Jedna stvar mi ipak ne štima u ovoj vašoj konstrukciji.
                              Rafa tankovao? A imao priliku da se bori za šesti masters u sezoni i pretekne Novakov rekord i još upotpuni kolekciju sa neosvojenim mastersom? Da, važi..Taj ne tankuje.
                              Ili je po vama žrtvovao Pariz zbog Londona. Kapiram da mu je jedna pobeda u grupi dovoljna za prvo mesto, OK to je obezbedjeno. Ali me ne možete ubediti da Rafa ima šanse za finale u Londonu, previše je protivnika koji su bolji od njega u dvorani.
                              No, dobro, videćemo.

                              A najviše od svega me nervira što sa ovom pričom umanjujete Davidovu fenomenalnu igru večeras. Sad i vi zvučite kao neki Rafini navijači, Rafa gubi samo kad je povređen ili kad mu nije stalo.
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Polufinale turnira se ne tankuje
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X