Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jagodica View Post
    A sad NI kaži mi šta da očekujemo sutra ako David ponovi ovakvu partiju?
    Samo ako se dogovori i sa Novakom. Sanse su male.

    Comment


    • Zar vas toliko boli sto Rafa nece sada na Novaka? Sto cemu to? Kada ovo nije njegov dio sezone a Djokovic je napaljen do bola, see you next year

      Comment


      • Jooooj što ne mogu podnijeti ove komentare da je Nadal ovo sa namjerom izgubio
        Pa dal je moguće a šta je bilo sa Šangajem, kada je izgubio od DelPotra, šta je bilo sa Pekingom kada je izgubio od Novaka, jel i to sve bilo sa namjerom, ma daj pustite te priče! Vrato se na rvo mjesto pa mu sada svejedno, valjate čiste gluposti!
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Ostavljam mogucnosti da je Rafina glava htjela ali udarci to nisu mogli ispratiti.

          Comment


          • Vidjeli ste kako je Nadal došao do jedinog brejka, samo što se nije pitao šta ti je brate Davide Bukvalno mu je 2 loptice nabacio, prvu je izbacio iz FH-a, a drugu BH u mrežu, cijeli meč je to pogađao bez problema, bar su malo zadramatizovali. Nadal je sinoć izjavio da je odigrao najbolji meč u sezoni, možda i nije, ali je bilo vrlo blizu toga. Šta ga je promijenilo za manje od 24 sata? Ferrer, kojeg je dobijao i kad je igrao duplo gore? Način na koji je igrao je sraman. Nađite mi jedan meč gdje Nadal protiv Ferrera igra svaki poen slice, ima li ga negdje? U utorak će ga odraditi rutinski, kraj priče iz mog ugla.

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              Jooooj što ne mogu podnijeti ove komentare da je Nadal ovo sa namjerom izgubio
              Pa dal je moguće a šta je bilo sa Šangajem, kada je izgubio od DelPotra, šta je bilo sa Pekingom kada je izgubio od Novaka, jel i to sve bilo sa namjerom, ma daj pustite te priče! Vrato se na rvo mjesto pa mu sada svejedno, valjate čiste gluposti!
              Pusti trola da troluje . Samo opusteno .
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Vidjeli ste kako je Nadal došao do jedinog brejka, samo što se nije pitao šta ti je brate Davide Bukvalno mu je 2 loptice nabacio, prvu je izbacio iz FH-a, a drugu BH u mrežu, cijeli meč je to pogađao bez problema, bar su malo zadramatizovali. Nadal je sinoć izjavio da je odigrao najbolji meč u sezoni, možda i nije, ali je bilo vrlo blizu toga. Šta ga je promijenilo za manje od 24 sata? Ferrer, kojeg je dobijao i kad je igrao duplo gore? Način na koji je igrao je sraman. Nađite mi jedan meč gdje Nadal protiv Ferrera igra svaki poen slice, ima li ga negdje? U utorak će ga odraditi rutinski, kraj priče iz mog ugla.

                Jedina stvar u cijeloj prici je to da Nadal je odigrao prosjecan turnir, jedva dobio Granjolersa, nekako dobio neuracunljivog Janovica i lagano limitranog Gaskea i dodje rudar i iskoristi sansu

                Comment


                • Nisu to gluposti, to su cinjenice ... On ce svakako biti prvi na kraju godine, a bolje da u narednu udje bez nepotrebnih poraza od glavnog konkurenta, koji ce mu samo otezati naredne susrete ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Vidjeli ste kako je Nadal došao do jedinog brejka, samo što se nije pitao šta ti je brate Davide Bukvalno mu je 2 loptice nabacio, prvu je izbacio iz FH-a, a drugu BH u mrežu, cijeli meč je to pogađao bez problema, bar su malo zadramatizovali. Nadal je sinoć izjavio da je odigrao najbolji meč u sezoni, možda i nije, ali je bilo vrlo blizu toga. Šta ga je promijenilo za manje od 24 sata? Ferrer, kojeg je dobijao i kad je igrao duplo gore? Način na koji je igrao je sraman. Nađite mi jedan meč gdje Nadal protiv Ferrera igra svaki poen slice, ima li ga negdje? U utorak će ga odraditi rutinski, kraj priče iz mog ugla.
                    Bilo je ocigledno, nisu dobri reziseri.

                    Comment


                    • Grupe u Londonu su po meni vrlo dobre za Noleta jer ako sve pobedi u grupi i Nadal u svojoj najtezi protivnik za Nadala je Delpo a nadam se da ce se njih 2 ukrstiti u polufinalu







                      Last edited by Bokimajsta; 02-11-13, 18:19.

                      Comment


                      • BRAVO DAVIDE ODUVEK SMO VEROVALI U TEBE!

                        Mislim da je ovo jedan od lepsih dana u vladanovom zivotu

                        Salu na stranu, Davi je odigrao MONSTRUOZNO. Rafa je bio na nivou danas, ne moze se reci da je bio sjajan, ali je bio dobar. Bilo je tu gresaka koje inace ne pravi, ali danas bi pobedio skoro sve tenisere sa prikazanom igrom. Stvarno me je kupio David sa danasnjom igrom, ostao je zacrtan zauvek ovo su mecevi koji se pamte, steta sto su akteri skoro uvek isti (Rafa, Novak ili Fed sa jedne strane 100% ) ali vredi gledati tenis zbog ovakvih meceva.
                        Kad sam video facu Ferrera na 5:5 znao sam da ce da pobedi. Ono se ne moze kupiti, pametnom dovoljno samo da posmatra govor tela, pa covek se nije ni osmehnuo ni ruku podigao kad je pobedio. Faca mu je bila u fazonu: "ja sam dosao danas nesto da uradim i to sam uspeo. toliko"
                        Koliko je tesko bilo pobediti prvo sebe ne mogu ni da zamislim, po udarcima izgleda da bukvalno ni u jednom trenutku nije posumnjao u sebe.
                        Za razliku od Rosola i Soda koji su udarali kao muve bez glave, Ferer je bio kao predator danas. Tajming, jacina udaraca, selekcija, momenti predaha, celendzi, servis, kretanje, ravnoteza - PREBRUTALNO. Bez dileme najbolji njegov mec u karijeri. Da mogu da editujem danasnji mec kao u igrici bukvalno nista ne bih promenio za Ferera covek je odigrao bez greske.
                        Oduvek sam ga postovao zato sto je ogromnim radom postigao sve ono sto je postigao u karijeri, ali sam mu uvek zamerao psihu i igru protiv Nadala.
                        Sto se mene tice, valjano se iskupio, ne ocekujem nista vise od njega, cak sta vise sa istim ocekivanjima ocekujem pobedu Nadala u Londonu kao sto sam i ovde ocekivao, ali to nije bitno. Momak je bukvalno skinuo ljagu sa svoga imena
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Vidjeli ste kako je Nadal došao do jedinog brejka, samo što se nije pitao šta ti je brate Davide Bukvalno mu je 2 loptice nabacio, prvu je izbacio iz FH-a, a drugu BH u mrežu, cijeli meč je to pogađao bez problema, bar su malo zadramatizovali. Nadal je sinoć izjavio da je odigrao najbolji meč u sezoni, možda i nije, ali je bilo vrlo blizu toga. Šta ga je promijenilo za manje od 24 sata? Ferrer, kojeg je dobijao i kad je igrao duplo gore? Način na koji je igrao je sraman. Nađite mi jedan meč gdje Nadal protiv Ferrera igra svaki poen slice, ima li ga negdje? U utorak će ga odraditi rutinski, kraj priče iz mog ugla.
                          Hahahhahahahahahahahahahahaahaha
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Vidi što ovaj prskaj stalno moje i Vladanovo ime piše malim slovom.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                BRAVO DAVIDE ODUVEK SMO VEROVALI U TEBE!

                                Mislim da je ovo jedan od lepsih dana u vladanovom zivotu

                                Salu na stranu, Davi je odigrao MONSTRUOZNO. Rafa je bio na nivou danas, ne moze se reci da je bio sjajan, ali je bio dobar. Bilo je tu gresaka koje inace ne pravi, ali danas bi pobedio skoro sve tenisere sa prikazanom igrom. Stvarno me je kupio David sa danasnjom igrom, ostao je zacrtan zauvek ovo su mecevi koji se pamte, steta sto su akteri skoro uvek isti (Rafa, Novak ili Fed sa jedne strane 100% ) ali vredi gledati tenis zbog ovakvih meceva.
                                Kad sam video facu Ferrera na 5:5 znao sam da ce da pobedi. Ono se ne moze kupiti, pametnom dovoljno samo da posmatra govor tela, pa covek se nije ni osmehnuo ni ruku podigao kad je pobedio. Faca mu je bila u fazonu: "ja sam dosao danas nesto da uradim i to sam uspeo. toliko"
                                Koliko je tesko bilo pobediti prvo sebe ne mogu ni da zamislim, po udarcima izgleda da bukvalno ni u jednom trenutku nije posumnjao u sebe.
                                Za razliku od Rosola i Soda koji su udarali kao muve bez glave, Ferer je bio kao predator danas. Tajming, jacina udaraca, selekcija, momenti predaha, celendzi, servis, kretanje, ravnoteza - PREBRUTALNO. Bez dileme najbolji njegov mec u karijeri. Da mogu da editujem danasnji mec kao u igrici bukvalno nista ne bih promenio za Ferera covek je odigrao bez greske.
                                Oduvek sam ga postovao zato sto je ogromnim radom postigao sve ono sto je postigao u karijeri, ali sam mu uvek zamerao psihu i igru protiv Nadala.
                                Sto se mene tice, valjano se iskupio, ne ocekujem nista vise od njega, cak sta vise sa istim ocekivanjima ocekujem pobedu Nadala u Londonu kao sto sam i ovde ocekivao, ali to nije bitno. Momak je bukvalno skinuo ljagu sa svoga imena

                                hahahahahahahahahahahahaha

                                Comment

                                Working...
                                X