Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post

    Ne mozes da dizes LFC, i da govoris kako niko nema muda da preuzme LFC ??? Zbog cega bi neko preuzeo propali klub koji krenuo da se gusi u dugovima. Samo lud covek ili legenda, e pa to nas je i zadesilo.
    Valjda imas veca muda ako preuzmes Chelsea, Real ili neki treci klub gde je i pritisak triput veci.
    Kapelo je odabrao da ode da bude selektor Rusije za mnogo manje para nego sto bi mu FSG dao. Nece covek da rizikuje nista jednostavno.

    Nisu ljudi svesni sta je BR zatekao kad je dosao i koliko brzo je covek dosao u sam vrh tabele.

    Real je toliko marioneta treniralo da je to smesno, dosli ljudi da uzmu pare i niko ziv ih ni za sta nije krivio vec iskljucivo upravu. Za Celsi se slazemo da je pritisak ogroman ali u Celsiju uvek imas koliko zelis para i dobar kostur tima.
    sigpic

    Comment




    • Kakav je ovo tandem...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Casual Squad View Post
        Не знам зашто говорите за Капела и компанију да не желе да се спуштају тако ниско. шта фали Тотенхему ? То јесте клуб који нема огромну репутацију али није то Хал или Кристал Палас, Болтон или Рединг.
        Jedini sam ja to rekao pa da obrazlozim, doduse deo odgovora ti je dao Nes u proslom njegovom postu.Ne spadaju u istoj kategoriji Kapelo i Totenhem.Zbog toga sam i rekao zasto bi se spustio nize nego sto treba.Ako je Kapelo u kategoriji A kada su u pitanju treneri, Totenhem spada u kategoriju B kada je rec o klubovima.Isto tako vazi i za Hidinka.Nemate puno trofeja iza sebe, samo ste dva puta zavrsili u TOP 4 u novom milenijumu, niste finansijski jaki kao Celzi i Siti, godinama zavrsavate iza Arsenala i nemate toliko veliki igracki potencijal da biste privukli ozbiljno trenersko ime.To sto je AVB presao kod vas je bila posledica toga sto je imao losu epizodu u Celziju, da li bi nakon uspesne sezone presao u klub u Engleskoj koji je peti/sesti po jacini?Od ovih kandidata koji su se jos spominjali realan mi je bio Laudrup, jer samo takve trenere iz manjih klubova koji beleze zapazene rezultate a ne privlace paznju kod vecih mogu da zavrse u Totenhem.Isto bi se tako moglo reci i za Poketina.Takvi treneri dolaze u obzir, jer bi im to bila stepenik gore u njihovoj karijeri i posle Totenhema mogu angazman samo da nadju u najvecim klubovima.Sada ne bih po drugim ligama govorio koje biste trenere mogli da uzmete, ali mislim da si shvatio ko vama moze da bude novi trener a ko ne.Ako Servud zabrlja i popije otkaz na kraju sezone, siguran sam da ce dovesti Laudrup biti medju prvim kandidatima.

        Sto se tice napadaca Arsenala, posto je Dumbija povredjen ostaju Mitroglu i Benteke kada pogledamo napadace koji bi mogli da se dovedu, a bili bi upgrade u odnosu na Zirua,Btw, Mitroglu ima klauzulu u svom ugovoru koja iznosi 8 miliona evra.

        Comment


        • Zar Mitroglu nije potpisao novi ugovor pre par dana?

          Mislim da mogu razmisljati i o Dzeksonu Martinezu...

          Comment


          • Jackson Martinez je meni najrealnija opcija u januaru sto se napadaca tice. A ako se dovodio desni bek, znate da je moja zelja Debuchy iz Newcastla.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Jackson Martinez je meni najrealnija opcija u januaru sto se napadaca tice. A ako se dovodio desni bek, znate da je moja zelja Debuchy iz Newcastla.
              Otkupna klauza Martinez-a je 34M

              Comment


              • Meni je taj Martinez bas precenjen napadac. Ne vredi on vise od 15 miliona.

                Comment


                • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=793048

                  Comment


                  • Ja kad cujem da se taj Martinez pominje meni nije dobro...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Cudi me da se nijedan engleski klub ne interesuje za Kislinga. Ili sam ja prevideo neke najave/traceve?

                      Vidim da se svi slazu oko Martineza ovde, mogu samo da se pridruzim konstatacijama.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ja kad cujem da se taj Martinez pominje meni nije dobro...
                        Isto kume kao kad odjednom onaj mali iz Standarda vredi 10 miliona :/ Idi 'leba ti daj par golova da te utopimo za milku i po meni dosta, nismo alavi. J. Martinez nije ni pola Adebajora npr.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Moja greska za Mitroglua, prosle nedelje je produzio ugovor koji mu je skinuo klauzula.Nesto sam to povezao kada sam pricao sa Freshom da ima klauzulu 8 miliona tako da nisam proveravao.

                          Martineza nisam ni racunao zbog klauzule, tako da ostaje samo Benteke.

                          @Condition

                          Naravno da ce da vredi za engleske klubove 10 miliona evra posto je njihova kupovna moc dosta jaca u odnosu na druge lige bas zbog toga sto dobijaju veliku sumu od TV prava, pogledaj samo za koliko je doveden Benteke pre vise od godinu dana u Aston Vilu.Mislim to je bilo oko 9 miliona evra, a posto raste traznja naravno da ce cena da raste.A i dosta je odlicnih igraca Belgija izbacila u poslednje vreme, tako da i trebaju vise da traze za njihove talente.

                          Comment


                          • Produzio Mitroglou, i rece onaj predsednik njihov Olympiakosa, da on sad vredi 70-80m.
                            Ne moze se porediti nista sa Belgijom, tamo imas talenata koji zaista vrede.

                            Sto se tice Jacksona, nece taj ici ako se ne preplati, a sumnjam da iko zeli da da lovu, dobar igrac i napadac, ali sumnjam da ce Porto naci klub koji ce da izmuze debelo za njegove usluge.

                            Nema ovog januara ni puno napadaca kvalitetnih koje bi Arsenal doveo. Benteke je realno kanal, a i ovi ga cene preko 25m, od ovih jacih, da se spomene Diego Costa, nema ni promila sanse da taj predje, tako da ce Arsenal morati da gura sa Giroudom, pa dokle stignu, isao Wenger po Suarez, ali ne moze to, nemoguca misija to.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Izvuci ce Venger opet nekog iz Francuske...

                              Mada kada razmislim, mozda ne bi bilo lose probati sa Patom. Citao sam da su spremni da ga prodaju za 10ak miliona.

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Izvuci ce Venger opet nekog iz Francuske...

                                Mada kada razmislim, mozda ne bi bilo lose probati sa Patom. Citao sam da su spremni da ga prodaju za 10ak miliona.
                                E o Patu sam ja razmisljao kad sam prvi put procitao da se povezuje sa Arsenalom. Sto da ne, vredi rizikovati. RVP je pravi primer kako se isplati cekati i kako je eksplodirao kod nas kada su ga povrede zaobisle.
                                I pre bih doveo Pata, nego npr. Jacksona Martineza ili Bentekea, plus Pato moze da se registruje i za LS.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X