Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    I nas je nabio Hull, nije realno ocekivati da oni prosipaju bodove, a mi ne. Ali 'ajde, ako ne Spursi, eto ti Utd i Everton. Mada sve moze da ode u drugom smeru, ne kazem ja, da na kraju ovaj nas tim uz pojacanja pokaze mnogo vise nego sto se ocekuje, ako to vec ne rade u pm.
    Nabio nas na njihovom terenu, kod nas loptu nece pipnuti. Ako ih probijemo u prvih 20 popice 3-4 komada s pola gasa. A i to je 1 los mec, ovi nista ne igraju citavu sezonu.

    Ne kazem da cemo sigurno uci u 4 ali objektivno smo mi prvi favoriti trenutno za to mesto. Od Totenhema i Junajteda dosta stabilniji a od Evertona jaci igracki.
    sigpic

    Comment


    • Pa normalno da smo prvi favoriti, pogledaj trenutnu tabelu. Samo ja to onako na duze staze, ne otpisujem nikog, sve je to veoma blizu.
      Sherwood izgleda dobio visemesecni ugovor, pricaju neki na twitteru godinu i po ugovor.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Dodao bih i to da smo mi tim koji najvise napreduje.

        Konstantan napredak + laksi raspored + pojacanja + nema Evrope i mnogo meceva + najbolji igrac lige u timu = TOP4.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Doduse treba da vidimo sta ce covek da radi, ovo mu je prvi posao.
          Zar nije on ukanalio jos vise Totenhem nakon odlaska Ramosa?Naleteo pre neki dan da je imao neuspesne epizode ako se ne varam u Blekburnu i Totenhemu.Mada ubrzo se vratio u Totenhem, jer je 2008 dobio poziv od Rednapa.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Zar nije on ukanalio jos vise Totenhem nakon odlaska Ramosa?Naleteo pre neki dan da je imao neuspesne epizode ako se ne varam u Blekburnu i Totenhemu.Mada ubrzo se vratio u Totenhem, jer je 2008 dobio poziv od Rednapa.
            Igrao je za Roverse i Sparse ali nikog nije trenirao. Bio deo strucnog staba kad ga je Rednap zvao i to je to.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Dodao bih i to da smo mi tim koji najvise napreduje.

              Konstantan napredak + laksi raspored + pojacanja + nema Evrope i mnogo meceva + najbolji igrac lige u timu = TOP4.
              Zaboravljas prvog "filozofa" ove ekipe.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Zaboravljas prvog "filozofa" ove ekipe.
                Master se podrazumeva.
                sigpic

                Comment


                • Everton rate youngster Ross Barkley so highly that they wouldn't sell him for £86m.
                  Cisto za ove sto se nadaju iz Utd-a da moze preci u januaru ili sta vec.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • U januaru tesko, ali na leto vrlo moguce.

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Cisto za ove sto se nadaju iz Utd-a da moze preci u januaru ili sta vec.
                      AHahah I ovi ga bas preterase

                      Comment


                      • Mogu da ga cijene i milijardu, pozuruju ga da potpise novi ugovor, znaci ima klauzulu, a zna se ko zna za tu klauzulu. Pritom su momku idoli Skols i Runi, zeli da bude kao Runi, a cijeni Mojesa. Nije tesko sabrati 2 i 2.
                        I sigurno je da ostaje do ljeta u Evertonu.
                        sigpic

                        Comment


                        • murinjo doktorski danas postavio taktiku. sramota za arsenal da prvu sansu stvori u 80om minutu... stvarno ne vidim kako oni misle da osvoje titulu, pogotovo ne sa limitiranim giroudom

                          Comment




                          • sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • http://www.tottenhamhotspur.com/news...-coach-231213/

                              Definitivno Sherwood do kraja naredne sezone.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Na sta su oni spali da moraju nekog od direktora da zaposle kao menadzera
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X