Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je ok resenje, na kraju sezone ce onda juriti neko zvucnije ime to je sigurno.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • A Carra kao ponosni navijac Evertona uzima Martineza.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ja nemam ni najmanju dilemu, Martinez lagano.
          sigpic

          Comment


          • Tim Sherwood novi manager Tottenham-a. Potpisao ugovor na 18 meseci.

            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

            Comment


            • Ajde Vladane ako mozes stavi novu anketu. Opcije: Brendo, Martinez, Venger, Poketino i neko peti.
              sigpic

              Comment


              • Ali sto je najjace ici ce im bolje nego sa AVBom

                Mislis PoĆеtino
                Mogu da stavim sve
                Neko peti(napisite u postu)
                sigpic

                Comment


                • Pocetino, samo stavljaj.

                  Servud je bar skapirao da je Adebajor klasa za ona dva panja i da Eriksen i Lamela koliko god varirali su klasa za poluproizvode tipa Lenon, Holtbi, Cadli, Sigurdson...
                  sigpic

                  Comment


                  • Roberto Martinez tata. Svaka cast Brendanu ali trenutno Roberto extra radi sa karamelama ..

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Na sta su oni spali da moraju nekog od direktora da zaposle kao menadzera
                      Ne mogu da privuku zvucnije ime zato sto nisu veliki klub na globalno nivou i to bi tebi trebalo barem da bude jasno.Ionako sam to napisao pre par dana kada je AVB popio otkaz, da su Kapelo, Hidink i ko je vec bio nemoguca misija za njih.Treneri tog kalibra ne zele da se spuste nize nego sto treba.

                      Comment


                      • Neko sasvim peti, tj Mojes!

                        Comment


                        • Quicky for those rewriting history abt Moyes at #EFC. This season, Xmas, #EFC 5th, joint pts with team in 4th. Last season, Xmas, identical
                          And re: claim that #efc so much more attacking this season. They'd scored more goals after same number of games by Xmas last year.
                          That was without Delofeu, Lukaku, Barry, McCarthy + Barkley was yet to mature. So, while Martinez doing well, some stuff being said abt Moyes nonsense
                          ....
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            ....
                            Lepo ja kazem, Mojes!

                            Comment


                            • Zasto nije javna anketa?

                              Comment


                              • Najbolja dvojica su jasna sto se mene tice. Sad ja gledam na to ovako.

                                Martinez je odradio jedan strava prelazni rok i tu mu nema ravnog. Brendan dobar, mogao i bolje. Sa druge strane niko, ne u PL, nego na svetu, nema taj pritisak rezultata i ocekivanja. Liverpul kao posrnuli gigant nosi najveci pritisak od svih klubova. Evertonu svaka cast ali sto kaze Geri, da vas pre pocetka sezone neko pita moze li Everton za Bozic da bude 5. vi mu kazete da ima sansi. Da vas neko pita moze li Liverpul da bude 1. za Bozic vi odmah odbrusite. Everton je vec godinama uredjena sredina unutar kluba gde menadzer ima punu podrsku. Martinez nije morao da tumba i ide ispocetka. Opet kad ih vidis nadrealno ti je da tako igraju u kontinuitetu, digao Roberto to na jos visi nivo. Nisam pametan iskreno ko je do sada uradio veci posao a raduje me to sto je FSG prosle godine izmedju ove dvojice birao i sad se vidi da je tu bilo nemoguce pogresiti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X