Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Andy Murray

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP-ANDY MURRAY

    [quote author=bojanaBG link=topic=1114.msg244784#msg244784 date=1297112596]
    Dusane, a zasto se meni izvinjavas? #^GH*#
    [/quote]

    Pa Marej je na ovom poenu bas dobro udario ovaj FH iz trka Federeru. p%8@

    Comment


    • Re: ATP-ANDY MURRAY

      Bravo Bojana,tako je,a jos je tada bivsi James Bond(Sean Conerry) navijao za njega,odlican mec bio! @(*6sd$%
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Re: ATP-ANDY MURRAY

        [quote author=bojanaBG link=topic=1114.msg244784#msg244784 date=1297112596]


        Slazem se milion posto, secam se tog meca i tada sam navijala za njega, posto je uvek zanimljivo kad klinac izbaci favorita h5g6k8 , ali tada je bio agresivniji, ovaj njegov pusheraski stil je dosao malo kasnije.
        [/quote]


        Da,da.Sjecate se meca na AO 2007 protiv Nadala $%&amp;RQa $%&amp;RQa Napadac mrtvi bio,ovaj klip sto ima na youtubu Marej Just a pusher?Sve sami klipovi iz ovi meceva sto smo sada spomenuli.

        Comment


        • Re: ATP-ANDY MURRAY

          [quote author=FC Nadal link=topic=1114.msg244790#msg244790 date=1297112794]

          Da,da.Sjecate se meca na AO 2007 protiv Nadala $%&amp;RQa $%&amp;RQa Napadac mrtvi bio,ovaj klip sto ima na youtubu Marej Just a pusher?Sve sami klipovi iz ovi meceva sto smo sada spomenuli.
          [/quote]
          Sjecam naravno 2:3 izgubio,al ovo je bilo mnogo ranije,niko nije znao za njega,tek se pojavio Andy! @(*6sd$%
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Re: ATP-ANDY MURRAY

            [quote author=dusan1610 link=topic=1114.msg244786#msg244786 date=1297112675]
            Pa Marej je na ovom poenu bas dobro udario ovaj FH iz trka Federeru. p%8@
            [/quote]

            Pa dobro, normalno zna da udari fh, ali ce u 10 situacija gde ima cistu priliku za viner u 9 da se odluci da prebacuje jos malo. A klasican fh mu je slabost i to svi znaju, daleko je od prve trojice, a po meni nije ni u top 10.

            [quote author=AK47 link=topic=1114.msg244788#msg244788 date=1297112769]
            Bravo Bojana,tako je,a jos je tada bivsi James Bond(Sean Conerry) navijao za njega,odlican mec bio! @(*6sd$%
            [/quote]

            E da, i on je bio na tribinama i kao lud navijao za Mareja. +*@WT*48*
            Bas mi je bio zao tada sto Marej nije pobedio...mislim da je to i zadnji put kad mi je bilo zao sto je Marej izgubio $#^%RT
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: ATP-ANDY MURRAY

              Slazem se sa svime sta je napisala Bojana bg u svom postu gore %QWT&amp;W

              Kao sto rekoh odlican je Marej igrac,nema sumnje u to,ali zaostaje za ovom trojicom.Sem te psihicke stabilnosti koja mu fali i defanzivne igre,ima jos jednu veliku manu-njegova igra na sljaci.Kako pocne sezona na sljaci Marej nestane...Nema nijedan dobar rezultat na nekom vecem turniru koji se odrzava na sljaci.Kako on da igra sa Nadalom na toj podlozi?Federer ima dobre rezultate i na sljaci,uzeo je jedan Rg i koji masters...Isto tako Djokovic je osvojio masters u Rimu na sljaci i igrao te godine sva finala mastersa kad je gubio od Nadala u onim fenomenalnim mecevima...Njih dvojica su pokazali da mogu da pariraju tu i tamo kralju sljake,a Marej na sljaci ako bi uzeo tri gema protiv Nadala... h5g6k8

              Isto tako izlazak na mrezu je Mareju bio kriminalan protiv Djokovica u finalu.Dok ne popravi sve to nece biti slema za njega,a da ne govorim o prvom mestu na ATP listi...

              Comment


              • Re: ATP-ANDY MURRAY

                Od kad je postala administrator svi se slazu sa Bojanom $#^%RT


                Mislim da Murray-u nije ni bitno toliko da bude broj 1,koliko bi zelio da osvoji jedan Slam!
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Re: ATP-ANDY MURRAY

                  [quote author=Gari NS link=topic=1114.msg244803#msg244803 date=1297115012]
                  Slazem se sa svime sta je napisala Bojana bg u svom postu gore %QWT&amp;W

                  Kao sto rekoh odlican je Marej igrac,nema sumnje u to,ali zaostaje za ovom trojicom.Sem te psihicke stabilnosti koja mu fali i defanzivne igre,ima jos jednu veliku manu-njegova igra na sljaci.Kako pocne sezona na sljaci Marej nestane...Nema nijedan dobar rezultat na nekom vecem turniru koji se odrzava na sljaci.Kako on da igra sa Nadalom na toj podlozi?Federer ima dobre rezultate i na sljaci,uzeo je jedan Rg i koji masters...Isto tako Djokovic je osvojio masters u Rimu na sljaci i igrao te godine sva finala mastersa kad je gubio od Nadala u onim fenomenalnim mecevima...Njih dvojica su pokazali da mogu da pariraju tu i tamo kralju sljake,a Marej na sljaci ako bi uzeo tri gema protiv Nadala... h5g6k8

                  Isto tako izlazak na mrezu je Mareju bio kriminalan protiv Djokovica u finalu.Dok ne popravi sve to nece biti slema za njega,a da ne govorim o prvom mestu na ATP listi...
                  [/quote]
                  Igrao je dobro protiv Nadal-a u MC-u prije dvije godine h5g6k8
                  Sto se izlaska na mrezu tice protiv najboljih to tesko ide,mora da servis fantasticno funkcionise i da su dobri prilazni,da se nadje dubina,a i da se doda snaga,e tu Andy grijesi,on nalazi odlicno dubinu,malo ko tako crta po terenu kao on,ali nema agresivnosti @(*6sd$%
                  Najbolji tenis je igrao od kad ga ja gledam prosle godine u Toronto-u od 1/4 finala,tada je pokazao da moze itekako da bude agresivan,ali valjda mnogo toga mora da se poklopi $%&amp;5qw7
                  [quote author=AK47 link=topic=1114.msg244788#msg244788 date=1297112769]
                  Bravo Bojana,tako je,a jos je tada bivsi James Bond(Sean Conerry) navijao za njega,odlican mec bio! @(*6sd$%
                  [/quote]
                  Dobro si se ovoga sjetio,sjecam se odlicno tog meca +*@WT*48*




                  sigpic

                  Comment


                  • Re: ATP-ANDY MURRAY

                    [quote author=AK47 link=topic=1114.msg244806#msg244806 date=1297115278]
                    Od kad je postala administrator svi se slazu sa Bojanom $#^%RT


                    Mislim da Murray-u nije ni bitno toliko da bude broj 1,koliko bi zelio da osvoji jedan Slam!
                    [/quote]

                    pa kao da imaju neki drugi izbor &amp;d$7

                    A i ja mislim da je njemu taj Slam mnogo veci prioritet od no.1, a jos ga cela britanska javnost proglasava favoritom na svakom Slamu, osim na RG-u, pa onda ima jos i nenormalan pritisak.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: ATP-ANDY MURRAY

                      [quote author=bojanaBG link=topic=1114.msg244704#msg244704 date=1297109887]
                      Sojicu svaka tebi cast sto pratis toliko tenis, ali Marej igra defanzivni tenis i to su cinjenice. On ce radije da se prebacuje sa nekim i da ceka gresku protivnika nego sto ce da ide na viner, jednostavno mu je takav stil. Sve to stoji da on zna da miksuje igru, u jendom poenu da salje i ravne udarce i slajs i da skroz menja ritam poena i to je i ono sto protivnika tera da gresi, ali je on u dusi defanzivac. I kao sto je i Vladan rekao, 2. servis mu je los, to svi napadaju i tu je strasno ranjiv, i fh mu je slabiji, definitivno nije u top 10 sto se tice tog udarca.
                      Dok on nesto ne promeni u svojoj igri, ne nadje pravi balans izmedju defanzive i ofanzive, nece osvojiti GS. Uvek ce naleteti na nekog igraca koji je u formi, pa ce ga izbaciti pre finala ili ce doci do finala i tu naleteti na Nadala/Djokovica/Federera a takvi ne poklanjaju pobede u finalima GS.
                      [/quote]
                      Dobro, ali ajde mi objasni sta je to defanzivan tenis taj termin ne postoji u ovom sportu .......kako neko ko samo prebacuje ima tri GS finala na hardu i dva 1/2 finala Wimbledona dakle podloge koje traze osvajanje poena .....zna da miksuje jer posjeduje znanje i to ga cini atraktivnim teniserom....dobro ima mane kao i svaki teniser savrsenstvo ne postoji ....ti pricas kao da nikada nije prisao ni blizu finala jednog GS,iz dosadasnjeg se da zakljuciti da finala igra ispod svog nivoa i da je to stvar u njegovoj glavi i pritisku pod kojim pada a nije stvar njegove igre ni te vase defanzive i ofanzive ako moze tri puta doci do finala onda moze i to finale dobiti pogotovo posto je gore navedene vec dobijao u finalima nekih manjih turnira
                      Shànghǎi 2005

                      Comment


                      • Re: ATP-ANDY MURRAY

                        [quote author=Vladan link=topic=1114.msg244675#msg244675 date=1297107081]
                        Moze on da miksuje sto oce,ali njegovi udarci su previse spori i meki i to je dokazao i u finalu,a ne samo u finalu,meni i protiv Dolgopolov-a isto.Ne mogu se vjecno cekati greske protivnika.GGL i Melzer nisu i nikad nece biti mjerilo,zna se preko koga se osvaja Slam!
                        Ferrer je drugo,protiv David-a mora da se napada jer on nece nista pokloniti,ali u tom mecu je Andy imao 60 vinera,ukljucujuci tu i aseve i 63 greske.Protiv Novaka u finalu samo 21 viner uz 47 gresaka,Novak je imao 5 vinera vise i 13 gresaka manje.Da je talenat jeste,da mu se drugi servis raspada mislim da ce se svi sloziti,da mu je FH smijesan u odnosu na ostale igrace iz vrha isto vjerujem da ce se vecina sloziti i da je previse pasivan niko ne moze da ospori,a najveci je problem kad mu protivnik udje u ritam,pa se samo prebacuje,onda vidi da tako ne mzoe pa napada i promasuje.Ima odlicne voleje,ali kako prilaziti mrezi protiv Novaka,to je samoubistvo!I to bez servisa.
                        Sad mi pade napamet mec iz Cincinnati-a 2009. protiv Benneteau-a,ko je god gledao taj mec vidio je kako treba uci u Andy-ev ritam,jeste da je Julien izgubio na kraju,ali je pokazao kako treba,on koji nema ni titulu u karijeri!
                        Andy ce morati nesto da mijenja,jer ovako on Slam nece uzeti...
                        [/quote]
                        Miksuje jer posjeduje veliko znanje i sto je to meni kao gledaocu uzivanje gledati...kako sa sporim i mekim udarcima napravi 60. vinera protiv tako zahtjevnog tenisera poput Ferrera.....upravo ti teniseri su mjerilo osvajanja GS ....zasto svi tako lako predjete preko tog podatka od preko velikih 60. vinera sa tako zahtjevnim protivnikom kao da je to nesto najlakse u tenisu.......niko nevoli kada mu protivnik udje u ritam i svak ima probleme kada to dozvoli....da bi osvojio GS potrebno je da igra finale bez pritiska ako igrom dodje tri puta do finala pa nije to tako daleko to je samo jedan korak do GS,njegov najveci nedostatak je kao sto sam vec naveo igra na sljaci.........
                        Shànghǎi 2005

                        Comment


                        • Re: ATP-ANDY MURRAY

                          [quote author=AK47 link=topic=1114.msg244683#msg244683 date=1297107984]
                          Sjecam se meca sa protiv Bennetau-a i slazem se u potpunosti!


                          Njegov FH nije na nivou ove trojice(pa i sire),po meni je to najveca kvaliteta najboljih tenisera,kada dobiju kracu loptu,to je uglavnom direktan poen,a kod njega tog nema, sve nesto na silu,krace lopte ne pretvara u poene i dok to ne rijesi,tesko ce do Slam-a on!
                          [/quote]
                          Njegov je FH sasvim ok ni ova trojica nemaju FH ni blizu jednog Fernanda Gonzaleza .........tri puta je dosao svojom igrom do finala GS ali je lose igrao finale i u tome je problem nije u igri .....
                          Shànghǎi 2005

                          Comment


                          • Re: ATP-ANDY MURRAY

                            [quote author=FC Nadal link=topic=1114.msg244769#msg244769 date=1297112082]
                            E dobro si ovo postovao Dule,on samo zna da udari FH u punom trku,i opet je to odbrana,to mu prolazi povremeno ,cesto na mastersima ali vec na GS od toga nema nista.FH mu je cist prosjek,osim kada ga igra iz trka.
                            Slazem se sa postovima gore i sta mora da mijenja u igri.
                            [/quote]
                            znaci po tebi i ovaj viner je odbrana i to mu ne polazi za rukom na GS iako je stigao do tri finala $%&amp;5qw7
                            Shànghǎi 2005

                            Comment


                            • Re: ATP-ANDY MURRAY

                              [quote author=bojanaBG link=topic=1114.msg244792#msg244792 date=1297113057]
                              Pa dobro, normalno zna da udari fh, ali ce u 10 situacija gde ima cistu priliku za viner u 9 da se odluci da prebacuje jos malo. A klasican fh mu je slabost i to svi znaju, daleko je od prve trojice, a po meni nije ni u top 10.

                              E da, i on je bio na tribinama i kao lud navijao za Mareja. +*@WT*48*
                              Bas mi je bio zao tada sto Marej nije pobedio...mislim da je to i zadnji put kad mi je bilo zao sto je Marej izgubio $#^%RT
                              [/quote]
                              Da bio je dobar dok nije poceo dobijati Federera &amp;*#GI(]

                              Head to Head Matches Andy Murray leads series 8-6
                              Shànghǎi 2005

                              Comment


                              • Re: ATP-ANDY MURRAY

                                [quote author=AK47 link=topic=1114.msg244760#msg244760 date=1297111804]
                                Mozda si ga prvi put gledao protiv Nalbandiana na WB,davno,ali je tada barem meni djelovao agresivnije,izgubio tada jedva u pet setova!
                                [/quote]
                                E odlicno si me podsjetio 2005. godina.....u ovom mecu me je kupio a malo prije toga sam ga gledao po prvi put mislim da je igrao protiv Denta u Queens-u pa T.Johanssona &amp;8@^J jedan takodje odlican mec...
                                Shànghǎi 2005

                                Comment

                                Working...
                                X