Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Andy Murray

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitam Marijevim navijačima. Napokon je uzeo ono što odavno zaslužuje.

    Comment


    • Svaka cast Andy!!! Bilo je vrijeme!

      Comment




      • Konacno, ovo je samo prva, bice ih sad... i za Mareja i za Lendla.

        Comment


        • Ali kako se samo izgubio kad je trebo proslaviti. Mislim da je nakon zadnjeg poena bar 10 sekundi mislio da je opet izgubio. hehehe

          Comment


          • Čestitke mukici na trofeju.Nevjerujem da se izgubio, imati 5:2, a neznati se radovati mi je malo čudno.Čak se i onaj vremešni ser Šon Koneri više radovao. I naš bi Nole onakav sav u grčevima poskočio ako ništa drugo.

            Comment


            • Cestitao bih Murrayevim navijacima, ali banovani su... Dobar mec i titula, ali samo to - dobar mec. Zelim da ga vidim u boljem, agresivnijem izdanju ubuduce, ne samo da bude statista na terenu i da nista ne zavisi od njega. Moze, ali nece, a sumnjam da mu je to bila taktika. Imao je Novaka u Melburnu (i ta mi se njegova igra neuporedivo vise svidja), ovde je Novak imao samog sebe...

              Comment


              • cestitke za Endija , bravo

                Comment


                • Iako sam priželjkivala drugačiji ishod, ipak ne može da mi ne bude drago zbog Andy-ja.
                  Nisam sigurna da je uspeo da savlada sve svoje demone, ali na dobrom je putu.
                  Bravo!!
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Na najbolji moguci nacin do prve GS titule. Bravo Endi !!!
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • svaka cast Endi, apsolutno zasluzeno!!!
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Akane i jos par vas, cestitam, uzivajte sa pravom u ovoj pobedi.

                        Comment


                        • Cestitam Marijevim navijacima!

                          Sada je konacno puni sampion iako je to po svojoj igri vec 4 godine. Ova titula je bila neophodna Mariju a isto tako je sjajno za tenis.
                          Last edited by NI; 12-09-12, 10:28.

                          Comment


                          • Cestitke Andyevim navijacima (ako ih ima ovdje)

                            Comment


                            • Comment




                              • Malo photoshopa, malo ovo ono, ali moze da prodje..

                                Comment

                                Working...
                                X