Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Izgleda da ste blizu dovodjenja Slobodana Rajkovica,na stoperu
    Rajkovic jeste pravo pojacanje. I Antonov je dobar. Kratkorocni benefiti politike zaduzivanja

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Ostojić zaslužio crveni ali Partizan bi opet prošao. Da su se striktno vodila pravila CZ bi ponovo izvisila za Evropu. Brzo zaboravljate Ristićev poništen pogodak.
      Svako dobro.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Rutinirali bi Krasnodar posle iskljucenja onog iz Krasnodara kada nije sapleo po stopalu Milica vec ga je sutnuo u butinu.

      Comment


      • A o dugu i njegovom smanjenju iluzorno je pričati sa zvezdasima kad smo svi upućeni u vaše finansije i silne otplate duga...

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Rutinirali bi Krasnodar posle iskljucenja onog iz Krasnodara kada nije sapleo po stopalu Milica vec ga je sutnuo u butinu.
          Imate pravo da maštate. Do sutra ...

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Druze, odmori malo. Iskuliraj. Znam da nije lako, ali nema potrebe da dolazis ovde I isterujes pravdu. Mozes da cestitas na velicanstvenoj igri u Madjarskoj I sve super, a o smanjenju duga, otpisem ovo, otpisem ono pisi na vasoj temi.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Imate pravo da maštate. Do sutra ...

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Терен све покаже. Лепо је видети став да је Красндоар заслужио гол у Београду. Ова политика довођења играча паве од Илијева луду. Порпимио се синдром Вујошевић у Партизану који не признаје дуговања. Паре су ту да се троши, дугови су ту да их неко други враћа.

              Comment


              • Jebiga, brate, jednostavno nisi taj materijal. Mnogo ti je suplja prica, od dve mete 'pijani milioner - rasipnik Partizan' i 'smesni rezultati u Evropi' izgurao si 0/2. Obzirom da nijedno od ova dva nije realna slika, potrebna je ozbiljna, ozbiljna demagogija ne bi li barem jednom, dvojici uspeo da ukazestm.

                Prvu si omasio jer Partizan, osim sto godinama ostvaruje respektabilne transfere ima 10/15 ucesca u Evropi, prihoduje prodajom kvalitetnih stranaca, svojih bisera i naplacuje svoje igre u Evropi od UEFA. Samo ovaj prelazni rok prodati su Bleki, Leo i Neca za ukupno ~11 miliona eura.

                Drugu si omasio jer Partizan... ma nema veze.

                U medjuvremenu, vidim da nastavljas sa pricom o zaduzivanju.

                Trolovati i provocirati ne moze svako, za to je potrebno pronaci pravu pravu temu za koju imas 'pozadinu' pa makar ista ostavljala prostor za diskusiju. Ovo sto ti pises su, naravno, epske budalastine.

                Najsladje je ipak, sto kao navijac Zvezde dolazis da pricas o zaduzivanju i nezdravom poslovanju Partizana Mislim da ovo ne bi mogao da prodas ni prosecnom komsi koji ne prati fudbal od Mijatove precke.

                Sve u svemu, apelujem na kolege da iskuliraju ove neveste pokusaje otvaranja ociju i obecavam da se povlacim iz tzv. diskusije.

                Comment


                • Уживајте, ово је ваша тема. Поздрав.

                  Comment


                  • Teren da, oranica i njiva ne. Ali i na takvom brlogu ima da vas sameljemo.

                    O našoj politici i finansijama bojim se da vas ne zanima. A ti što veruješ Terzi u vaše vracanje tvoje pravo. Samo da ne bude ko sa KK pa fuzija...iskusili ste jedom tu stranu medalje...

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Zavrsavajte sa prepucavanjima momentalno. Za svaki sledeci post koji ima p od patkometrije u sebi sledi ban!!!!

                      Comment


                      • Banuj ove koji udju na tuđu temu. Zašto ćutati...

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Grobari, okrenimo se vedrijim temama.

                          Sta mislite, koga nam dovodi Avica? Krkic, Chamakh, Mitrogol? Neko cetvrti?

                          Sprema se

                          Comment


                          • Originally posted by kendrik View Post
                            Majo Vujovic.
                            I šta ova slika govorii, kakve zavere? Šta se to sprema Partizanu? Daj te dokaze a ne one tipa "član grupe Grobari Čokot"... Ili je stvarno opet krenula kampanja ako jeste, savetujem da odmah presavijete tabak i pošaljete u Nion, možda iz UEFA-e stignu do kraja sezone da kazne mrsku Zvezdu koja namešta sve.
                            Nemoj da zajebavaš i pališ masu.
                            Što reče moj drug Kronos, povlačim ručnu i menjam pravac(kidam nalevo).
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Banuj ove koji udju na tuđu temu. Zašto ćutati...

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Prijatelju, nema tuđih tema, sve su naše i ova i bilo koja druga na ovom forumu.

                              @Kendrik: čuo sam da ste u pregovorima sa Stojiljkovićem i da ste zainteresovani za Krkića, nije loše ali ovaj drugi je prilično skup a lepo bi bilo da Mitroviću(ovog iz Turske kojeg mi dovodimo već drugu sezonu) oživite fudbalsku karijeru.
                              Last edited by nebitan; 26-08-17, 11:45.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Prijatelju, nema tuđih tema, sve su naše i ova i bilo koja druga na ovom forumu.

                                @Kendrik: čuo sam da ste u pregovorima sa Stojiljkovićem i da ste zainteresovani za Krkića, nije loše ali ovaj drugi je prilično skup a lepo bi bilo da Mitroviću oživite fudbalsku karijeru.
                                Jel mislis na Mitrovica iz Njukasla? Ne vidim da je njemu karijera propala. Covek daje gol kad god ga puste da igra. Igra standardno i u reprezentaciji. Ocigledno ima problem ili sa trenerom ili ko zna sa kim. Za njega bi neka Spanija bila extra, nadavao bi se golova....

                                Comment

                                Working...
                                X