Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Banovase te tamo pa ovde da trolujes ? Ajde ovde stavi komentar o nasadjivanju na lakat . Kao sto ste trubili o sudjenju na kosarci, mozete i sad , mislim na ove realne ne na tebe.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Banovase te tamo pa ovde da trolujes ? Ajde ovde stavi komentar o nasadjivanju na lakat . Kao sto ste trubili o sudjenju na kosarci, mozete i sad , mislim na ove realne ne na tebe.
      Misliš da je slučajno Fića izabran da pazari lakat?
      Zašto nije Marin, Ben ili neko treći nego baš ogavština.
      Celu tekmu samo je jurco, psovao majke i tražio kavgu. E to što je tražio, dobio je sa guštom i merom.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Je l' Bata opet rutinirao Klarka?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Golovi i izjave trenera

          https://youtu.be/qan4V0zgMA4
          https://www.youtube.com/c/krkipfc

          Comment


          • On je pobedio u "večitom" derbiju – Strahinja Pavlović
            Sa samo 17 godina štoper Strahinja Pavlović imao je svoje pravo vatreno krštenje u utakmici 24. kola Superlige ili preciznije 159. "večitom" derbiju.Bez obzira što je za prvi tim debitovao sedam dana ranije protiv Proletera, mladi defanzivac Partizana će svakako subotnji duel s Zvezdom (1:1) pamtiti kao istinski početak svoje karijere.

            Iako je već stekao epitet borbenog mladog štopera, koji igra sportski na "nož" sa protivničkim igračima, ovakve utakmice nekada znaju da "pojedu" mlade igrače u grotlu uzavrelih emocije i igre.

            Na radost svih Pavlović je u 159. večitom derbiju pokazao da je dorastao svom zadatku zamenivši povređenog Svetozara Markovića i opravdavši poverenje šefa stručnog štaba Zorana Bate Mirkovića."Ne mogu da opišem rečima sreću zbog toga što sam upisao svoj prvi derbi", počinje priču Pavlović, "Po završetku utakmice dobio sam mnogo čestitki i pozitivnih komentara što mi posebno znači, jer smo svi svesni značaja ove utakmice, a posebno pritiska koji svi imaju kada se mladi igrač nađe na ovako odgovornom zadatku. Zato želim da se posebno zahvalim svojim saigračima na podršci. Ceo tim me je bodrio pre meča trudivši se da skinu pritisak sa mene. Šef Mirković mi je rekao da igram mirno i da uživam u fudbalu. Iako prijaju sve reči hvale, svestan sam i da je ovo tek početak i da stvari ne daj Bože mogu da se promene. Preda mnom još mnogo rada i znoja!"

            Da li te je poremetio žuti karton u šesnaestom minutu igre?

            "Kako da nije. Morao sam posle da budem mnogo oprezniji u duelima i ispred gola reagujem drugačije, da ne bih svoj tim doveo u problem. Ni kod jednog starta nisam imao nameru nikoga da udarim i mislim da bi svaka druga kazna bila prestroga. Presrećan sam jer smo delovali kao tim, borbeno, sa istim žarom za pobedom, a opet ostaje žal što nismo trijumfovali. Opet, igraće se još…Da li su tvoji roditelji bili na stadionu?

            "Otac i brat jesu, dok je majka gledala kod kuće. Presrećni su jer sam probio led na ovako važnoj utakmicu kada mladi igrači znaju da izgore i nestanu. Ovo mi je tek druga utakmica i veliki podsticaj za dalje…Drago mi je da je Partizan pokazao da uz Svetu, Fiću, Šehu i Armina ima i druge mlade igrače na koje može da se osloni u budućnosti".

            U sredu nas čeka utakmice 25. kola SLS protiv ekipe Radničkog?

            "Biće možda čak i teža utakmice od derbija. Radnički ima impozantnu seriju pobeda i želeće da to nastavi, a mi imamo želju da taj niz zaustavimo i to baš kod nas na stadionu. Kod nas praktično nema predaha, moramo sva moguća igračka sredstva da upotrebimo, a znamo da imamo i igrače koji će biti pod suspenzijom. Zato pozivam navijače da dođu u sredu od 18 časova i pruže nam podršku!"

            Comment


            • Loša igra, derbi je oduzeo dosta energije.

              Inače egal poluvreme, oštećeni smo opet za penal.
              Klasika.

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Loša igra, derbi je oduzeo dosta energije.

                Inače egal poluvreme, oštećeni smo opet za penal.
                Klasika.
                A i stoka iz Alcatraza i Zabranjenih u "elementu".....
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Cuj bili ste egal, mnogo bolji je Radnicki. Ovo sto partizan igra je suludo. Jako los tim, ovaj Rikardo je ono, sacuvaj Boze..Igrom slucaja opet vas gledam, kladionica
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ma zezam se, čuj da gledam ovo,
                    Samo uključena notifikacija za gol i kraj poluvremena/utakmice.

                    Samo pravi mazohisti mogu da gledaju ovo što se nekada zvao fudbal, a sada borba za interes, nameštanje i muljanje.

                    Utakmice kreću u 21h, ovo naša je neki drugi sport, odnosno nesport.

                    Comment


                    • Da, kiselo grozdje, kao sto ni derbi nisi gledao, polako gledaces kad budete opet prvi, kao sto ste opet poceli da gledate kosarku ove godine .

                      Comment


                      • Pobedio ti Radnicki i ti dodjes na ovu temu, auh

                        Btw, mozes bolje od ovoga, slabo je ovo.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Da, kiselo grozdje, kao sto ni derbi nisi gledao, polako gledaces kad budete opet prvi, kao sto ste opet poceli da gledate kosarku ove godine .
                          Koliko pratis nase utakmice - predlozio bih te za konsultanta u JSD Partizan.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Koliko pratis nase utakmice - predlozio bih te za konsultanta u JSD Partizan.
                            He,, pratim ja sve a kao sto rece vas Pantic RaDnicki je ipak Zvezda B.

                            Comment


                            • Partizan je preziveo i teze situacije i prezivece jos teze......da bi Radnicki istisnuo Partizan nije dovoljna jedna sezona ni dve ni tri ni mnogo toga ostalog......potrebne su decenije, a cisto sumnjam da ce toliko potrajati ova situacija....... Kolo srece se okrece...svi ti Pantici, Vuletici, Vucelici, Terzici, Vucici, Covici svi ce oni da odu i doci ce novi, a sa novima i drugacije stanje na terenu. U drzavi postoje dve fudbalske i sportske institucije, a to su Partizan i Zvezda.....ovo ostalo se okrece kako vetar duva, niko nije svoj na svome kao Partizan i Zvezda......

                              Comment


                              • Originally posted by tamonajugu View Post
                                Partizan je preziveo i teze situacije i prezivece jos teze......da bi Radnicki istisnuo Partizan nije dovoljna jedna sezona ni dve ni tri ni mnogo toga ostalog......potrebne su decenije, a cisto sumnjam da ce toliko potrajati ova situacija....... Kolo srece se okrece...svi ti Pantici, Vuletici, Vucelici, Terzici, Vucici, Covici svi ce oni da odu i doci ce novi, a sa novima i drugacije stanje na terenu. U drzavi postoje dve fudbalske i sportske institucije, a to su Partizan i Zvezda.....ovo ostalo se okrece kako vetar duva, niko nije svoj na svome kao Partizan i Zvezda......
                                Tako je, eno u Grckoj je Panatinaikos drugi, a Olimpijakos prvi, a cekaj titule osvajaju AEK i PAOK.. U Turskoj nijedan od tri najveca kluba nije prvi ove sezone, u Rumuniji nema vise Dinama, u Bugarskoj se ne smenjuju Levski i CSKA Sofija.

                                Te institucije su imale malku pomoc od nekoliko miliona viska, od same cinjenice da je u svim klubovima drzava pa bukvalno svi ostali klubovi sluze da odredjeni ljudi za par sezona ukradu sta se moze ukrasti dok su u najvisem rangu takmicenja pa onda nazad u 3. i 4. ligu.

                                Interesantno je kako ni ti ni bilo ko drugi ne mislis da je period unistavanja kluba bio kada je dvaput izborena LS i dvaput su uprave bukvalno rasprodavale igrace i dovodile panjeve da bi se ugradili. Bukvalno vam je jedino vazno da budete iznad onih drugih (a i brojnima sa druge strane isto tako).

                                Kakve crne institucije, ovde nema institucija, samo sredstava za manipulaciju jednim delom masa. Institucija je klub u kome postoji odgovornost za nerad, pljacku, koji trosi onoliko koliko moze da zaradi.

                                Videces kad jednom privatni kapital uplovi u ligu, nece vise biti vise trosenja novca kojeg nema, nece vise biti klubova sa budzetima jednakim budzetu 10 klubova zajedno, niko nece da trosi i baca pare koje nema. Samo DS/DSS/SNS bagra i ti to poslovanje nazivas "institucijama". To su institucije za druge klubove kao sto je Palmina Jagodina institucija za okolne klubove koji nemaju srecu da im Palma ubacuje pare u klub.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X