Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zoran Tošić nije pristao na 30 odsto manju platu u CSKA u odnosu na dosadašnju platu od 2.200.000 evra i zato će otišao iz redova Armejaca posle sedam godina nastupanja u Moskvi.

    Već je poznato da se za njegove usluge interesuju Galatasaraj i Trabzon koji bi želeli da ga vide u svojim redovima.

    Ovo čisto da se ovaj avangardni trol malo postidi bar.

    Comment


    • Paljba bre

      Elem...

      Velicanstvena predstava u Madjarskoj! Jako lepe vesti sinoc i danas, ostalo je jos to gostovanje u rupi gde se nadam da cemo biti jaci od svih. Sve ukazuje da se sprema nova lakrdija, ali, videli smo i prosle sezone kako Partizan reaguje na takve stvari - poput opruge!

      Samo treba jos vise voleti Partizan... Napred Partizan!

      Comment


      • Nema potrebe voditi privatne ratove na fudbalskoj temi, a pogotovu ih ne prenositi sa drugih foruma.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • [QUOTE=kendrik;1687736]Paljba bre

          Elem...

          Velicanstvena predstava u Madjarskoj! Jako lepe vesti sinoc i danas, ostalo je jos to gostovanje u rupi gde se nadam da cemo biti jaci od svih. Sve ukazuje da se sprema nova lakrdija, ali, videli smo i prosle sezone kako Partizan reaguje na takve stvari - poput opruge!

          Samo treba jos vise voleti Partizan... Napred Partizan![/QUOTE

          Ne igra se ni u kakvoj rupi, to nije golf, malo poštovanja za stadion jedinog našeg Evropskog prvaka.

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Nema potrebe voditi privatne ratove na fudbalskoj temi, a pogotovu ih ne prenositi sa drugih foruma.
            Ok Konstantine ali malo iritiraju reči kao ne seri, rupa i lakrdija ono kao paranoja, mislim da bi ipak trebao da postoji neki nivo.

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Nema potrebe voditi privatne ratove na fudbalskoj temi, a pogotovu ih ne prenositi sa drugih foruma.
              +1

              S tim u vezi, obecavam da privatnih ratova i obracanja onome vise nece biti s moje strane.

              Samo kvalitetna diskusija i Partizan!

              I izvinjenje svim korektnim forumasima na oftopiku.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Ok Konstantine ali malo iritiraju reči kao ne seri, rupa i lakrdija ono kao paranoja, mislim da bi ipak trebao da postoji neki nivo.
                Slažem se, i ti si to postavio na "kritikama i žalbama". Tamo ti je odgovoreno, a reakcija na Kendrikovo pisanje je usledila kako Pravilnik nalaže. Ja se nadam iskreno da ćete se tu zaustaviti. Pre svega ovo važi za Kendrika, jer nije mu prvi put

                P.S. Constantin Konstantin je pop
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Slažem se, i ti si to postavio na "kritikama i žalbama". Tamo ti je odgovoreno, a reakcija na Kendrikovo pisanje je usledila kako Pravilnik nalaže. Ja se nadam iskreno da ćete se tu zaustaviti. Pre svega ovo važi za Kendrika, jer nije mu prvi put

                  P.S. Constantin Konstantin je pop
                  da izvini lapsus, ok ok. Samo ne volim izraze rupa to je onako tipično kad hoćeš da uvrediš ali ok ako ti tako kazes.

                  Comment


                  • Originally posted by kendrik View Post
                    +1

                    S tim u vezi, obecavam da privatnih ratova i obracanja onome vise nece biti s moje strane.

                    Samo kvalitetna diskusija i Partizan!

                    I izvinjenje svim korektnim forumasima na oftopiku.
                    Hajde da vidimo. Bolje je biti fin nego tvrdoglav

                    P.S. Čini mi se da si sakupio dosta poena. Oni te na žalost ne vode ni u kakvu LE, već u "Banoviće"...još uvek ima nade, od tebe zavisi.
                    Last edited by Constantin; 26-08-17, 00:25.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Ti bodovi se sledece sezone ukidaju.

                      Comment


                      • Originally posted by kendrik View Post
                        Ti bodovi se sledece sezone ukidaju.

                        Prenose se kao žuti kartoni u play off
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by kendrik View Post
                          Paljba bre

                          Elem...

                          Velicanstvena predstava u Madjarskoj! Jako lepe vesti sinoc i danas, ostalo je jos to gostovanje u rupi gde se nadam da cemo biti jaci od svih. Sve ukazuje da se sprema nova lakrdija, ali, videli smo i prosle sezone kako Partizan reaguje na takve stvari - poput opruge!

                          Samo treba jos vise voleti Partizan... Napred Partizan!
                          Iznesi dokaze šta se to sprema, kakva lakrdija i u čijoj režiji u suprotnom od*ebi sa takvim upisima.
                          Last edited by Constantin; 26-08-17, 08:27.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ne seri ili iznesi dokaze šta se to sprema, kakva lakrdija i u čijoj režiji u suprotnom odjebi sa takvim upisima.

                            Brojtro, komso.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Iznesi dokaze šta se to sprema, kakva lakrdija i u čijoj režiji u suprotnom od*ebi sa takvim upisima.
                              Ganac, pa znas da ja uvek imam u posebnom folderu spremne materijale za sve sto napisem.

                              Nikakav problem.

                              Attached Files

                              Comment


                              • @Kendrik i njegovi epski unosi. Velicanstvena igra u Madjarskoj, srceparajuce Ilijev se raduje Ligi Evrope ne zbog Partizana, vec zbog sebe. Imace mogucnost da oponas aulogu koja mu je data jer ima para. Time Ilijev postaje glavna zvezda prelaznog roka a ne igraci. Vec 14. septembra ce se znati domet Partizana. Ako iznenade Jang Boys mogu se nadati uslovno prihvatljivoj jeseni u Evropi. Po svemu vidjenom Jang Boys je jako zaguljen kolektiv. Ali dobro, strpicemo se do 14. septembra a unose koji predstavljaju retoricki performans bez pokrica nagradjivacemo reputacijom

                                Comment

                                Working...
                                X