Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Partizan je odigrao odlicno dvomec protiv Olimpijakosa, ubedljivo najtezeg protivnika u Champions Route, platio je danak neuigranoj odbrani ali je pokazao da itekako moze. U najbitnijoj utakmici sezone, deklasirao je ekipu koja je izbacila silno pojacani Bordo i ne samo izbacila, nego u potpunosti nadigrala u Madjarskoj. Videoton je izuzetno kompaktna i tvrda ekipa, a takvu ekipu Partizan je odlicnom pripremom i ubitacnim kontra napadima potukao 0:4.

    I sada ce razni suptili da daju rokove Partizanu, 14. septembar...

    Cuj, Iliev ima para. Partizan je prihodovao ozbiljne novce prodajom velikog bisera Blekija, kome je isti taj Partizan i dao sansu i zacementirao ga na stopersku poziciju. Prodaja Nece, Lea...

    Comment


    • Originally posted by kendrik View Post
      Ganac, pa znas da ja uvek imam u posebnom folderu spremne materijale za sve sto napisem.

      Nikakav problem.

      Šah-mat [emoji1]

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • @Kendrik Masa timova sa reputacijom nije docekala Ligu Evrope ni ligu sampiona, PSV, AJAKs i tako dalje. DA ste sila eliminisali ste i nejaki OLY. Pobedil iste tamo neki Videoton a ti unosis postove koristeci epski literalni stil. Pa stvarno. Ove kvalifikacije bile su groblje za favorite vidi pod Krasnodar ;)

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          @Kendrik Masa timova sa reputacijom nije docekala Ligu Evrope ni ligu sampiona, PSV, AJAKs i tako dalje. DA ste sila eliminisali ste i nejaki OLY. Pobedil iste tamo neki Videoton a ti unosis postove koristeci epski literalni stil. Pa stvarno. Ove kvalifikacije bile su groblje za favorite vidi pod Krasnodar ;)
          Kakve to veze ima sa Partizanom i njegovom, ponovicu "velicanstvenom predstavom u Madjarskoj"?

          Nisu u pitanju samo ove kvalifikacije, svake godine dosta favorita poklekne pred spremnijim, motivisanijim, srecnijim 'autsajderima'. Sto je i normalno, kada uzmemo u obzir da se za LE kvalifikuje ogroman broj ekipa kroz same kvalifikacije.

          Izvini sto ti 'velicanstveno' para oci, ali to je odlican opis utakmice gde je prvi put posle mnooogo godina jedna nasa ekipa od 1. do 90. minuta izgledala kao ekipa sa pravim pristupom, bez srljanja, gresaka i izgledala ubitacno kada ulazi u prilike.
          To su, inace, odlike nasih protivnika godinama unazad.

          Comment


          • Ako je tebi ok da na ovaj nacin velicas eliminaciju jednog Videotona onda ok. Nemam nista protiv, samo za citace foruma malo to izgleda groteskno. Licno podrzavam Partizanovo pojacavanje jer znam da ce to samo dobro Zvezdi doneti, tj. da ce Zvezda biti jos jaca

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post

              Brojtro, komso.
              'Bro jutro (malo sam zakasnio) komšo...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Kad smo kod veličanja i svega propratnog. Ti izgleda živiš u drugom univerzumu ili nećeš da priznas. Ko je od.eliminacije Krasnodara napravio epsku vest?

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Ako je tebi ok da na ovaj nacin velicas eliminaciju jednog Videotona onda ok. Nemam nista protiv, samo za citace foruma malo to izgleda groteskno. Licno podrzavam Partizanovo pojacavanje jer znam da ce to samo dobro Zvezdi doneti, tj. da ce Zvezda biti jos jaca
                  Once again... obrati paznju sta zaista pise, ne sta se tebi cini.

                  "Velicanstvena predstava u Madjarskoj"

                  Dakle, ja ne velicam eliminaciju Videotona, velicam predstavu Partizana u Madjarskoj, bas kako i pise. Ta utakmica je u svakom pogledu najbolja koju je neki nas tim odigrao u poslednjih -izaberi- godina.

                  Comment


                  • Originally posted by kendrik View Post
                    Ganac, pa znas da ja uvek imam u posebnom folderu spremne materijale za sve sto napisem.

                    Nikakav problem.

                    Šta predstavlja ova sličica? Ko je ova osoba u prvom planu?
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by kendrik View Post
                      Once again... obrati paznju sta zaista pise, ne sta se tebi cini.

                      "Velicanstvena predstava u Madjarskoj"

                      Dakle, ja ne velicam eliminaciju Videotona, velicam predstavu Partizana u Madjarskoj, bas kako i pise. Ta utakmica je u svakom pogledu najbolja koju je neki nas tim odigrao u poslednjih -izaberi- godina.
                      Hahahhahahahahha vrucina napolje stavi glavu pod cesmu da se rashladis.

                      Comment


                      • Ljudi, stvarno bi bio red da malo smanjite medjusobna prepucavanja.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Šta predstavlja ova sličica? Ko je ova osoba u prvom planu?
                          Majo Vujovic.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Ljudi, stvarno bi bio red da malo smanjite medjusobna prepucavanja.
                            Partizan kupovinom igraca i pojacavanjem ne vodi politiku smanjenja duga, vec se ponasa kao pijani milioner. Da sudije striktno postuju pravila fudbalske ige, Ostojic bi jos u prvom poluvremenu dobio crveni karton, a na utakmici u Beogradu, krasnodar bi zavrsio sa 10 igraca ne bi bilo penala i Zvezda bi rutinirala Krasnodar u takvoj situaciji sa jos dva gola. Partizan je za dve tri klase bolji od Videotona. Videoton nije nikakvo merilo za kvalitet Partizana. Ali dobro slobodno nek se pojacava ovde epska retorika o Partizanovoj igri, mozete i gusle da ubacite. Ja mislim da sam apsolutno korektno pisao argumentovano. Ipak je ovo vasa tema pa necu nastavljati polemiku, ali stvarno izgleda urnebesno i smesno kada se pise kao sto Kendrik radi. Ali dobro to je Partizan, to su navijaci Partizana. Tema je uslovno receno vas rezervat koji uopste nije siromasan Srdacan pozdrav.

                            Comment


                            • Izgleda da ste blizu dovodjenja Slobodana Rajkovica,na stoperu

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                Partizan kupovinom igraca i pojacavanjem ne vodi politiku smanjenja duga, vec se ponasa kao pijani milioner. Da sudije striktno postuju pravila fudbalske ige, Ostojic bi jos u prvom poluvremenu dobio crveni karton, a na utakmici u Beogradu, krasnodar bi zavrsio sa 10 igraca ne bi bilo penala i Zvezda bi rutinirala Krasnodar u takvoj situaciji sa jos dva gola. Partizan je za dve tri klase bolji od Videotona. Videoton nije nikakvo merilo za kvalitet Partizana. Ali dobro slobodno nek se pojacava ovde epska retorika o Partizanovoj igri, mozete i gusle da ubacite. Ja mislim da sam apsolutno korektno pisao argumentovano. Ipak je ovo vasa tema pa necu nastavljati polemiku, ali stvarno izgleda urnebesno i smesno kada se pise kao sto Kendrik radi. Ali dobro to je Partizan, to su navijaci Partizana. Tema je uslovno receno vas rezervat koji uopste nije siromasan Srdacan pozdrav.
                                Ostojić zaslužio crveni ali Partizan bi opet prošao. Da su se striktno vodila pravila CZ bi ponovo izvisila za Evropu. Brzo zaboravljate Ristićev poništen pogodak.
                                Svako dobro.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X